0

@lukasz9197 jedyny dostępny Allegri. Jego Juve to była maszynka - zawsze solidnie. Po jego odejściu nie potrafią się pozbierać.

0

@LatajacyHolender pogadamy na koniec sezonu... Dla mnie mecz z Juve był przelaniem... Ta drużyna jest jeszcze głębiej w d.... Niż za Valverde. Teraz dwumecze przegrywamy już na CN... Juve napoczął, a PSG skonsumowało resztki nadziei.

0

@lukasz9197 Xavi to kolejny eksperyment... Co do ostatnich 11 spotkań to była tam Sevilla i worek ogórków... Przyjdzie RM, AM i zobaczymy gdzie jesteśmy. Kluczowe mecze seryjnie przegrywamy - Juve (w przebudowie), PSG (rewanż coś pokazał, ale PSG wyszło jak Barca w Liverpoolu... Ze świadomością przejścia dalej), finał superpucharu z AB (ich trener nie zdążył się rozpakować a i tak rozgryzł Koemana). Co do transferów - przychodził i wiedział na czym stoi. Kolejny eksperyment Bartka...

0

@lukasz9197 oczywiście. Jest równie skutecznym trenerem co Suarez napastnikiem w LM... nigdy nie powinien tu trafić podobnie jak jego 2 poprzedników. Ale to kolejny smród jaki ktoś po Bartku musi ogarnąć

0

@dawid230188 oglądałem i widziałem cudownego Navasa i znudzone Psg. Widziałem tez bezzębna Barcelonę. Właśnie taka jak przez ponad pół roku. Setien grał ładniejsza piłkę i nic nie wygrał... a my mamy szczęście, to nie City czy Bayern nas wyrzuciło bo 8:2 mogłoby zostać pobite... w Paryżu PSG było słabe, a my po raz kolejny pomimo wspaniałego meczu nie wygrywamy... Allegri ma chociaż Papiery na Barce.

0

@Mroziu zazdro różowych okularów. PSG czy Juve to nie jest żaden top w tym sezonie, ale trzeba interesować się innymi ligami, żeby to dosttzec

0

@LatajacyHolender w poprzednich sezonach padały bramki po różnych

2

@Mroziu to może powiedz coś pozytywnego o stałych fragmentach? O upokorzeniach z Juve czy PSG na CN. Pewnie Legia zagrałaby lepiej.... ale za prace w aspekcie fizycznym doceniam - brawo.

1

Przygotowanie fizyczne to jedyny aspekt, który uległ poprawie. Ale tutaj Brawo! W pełni się z tym zgadzam.

0

@lukasz9197 mamy skład na nawiązanie rywalizacji z Juve i Psg, Ale mecze na CN pokazały nasze miejsce w szeregu. Ja rozumiem przegrywać - każdy przegrywa, ale nie w takim stylu. Upokorzeniom mówię dość. Jeszcze tylko manity od RM brakuje... Ktoś mówi rewanż z PSG - Psg nie grało o nic, brak motywacji, a my nawet tego nie potrafiliśmy wykorzystać i wygrać... Eksperymentom na ławce trenerskiej mówię stop. Mam nadzieje, ze Laporta zatrudni jakiegoś poważnego trenera.

0

@dawid230188 Juve, które ograliśmy miało cięzko 11 złożyć, ale skoro oglądasz mecze to pewnie pamiętasz. Jakieś covidowe zamieszania... Pewnie umknęła Ci rotacja na pozycji trenera w PSG. Psg pozbyło się Cavaniego, a my Suareza. Odbudowa obrony po T. Silvie chyba nie została ukończona. Ale pewnie to tez Ci umknęło, a w dodatku z Psg nawet nie wygraliśmy rewanżu. Obecnie wolny jest Allegri. Uważałem EV i Setiena za eksperyment, który się nie powiódł. Niestety Bartek spartolil i zamiast zatrudnić poważnego trenera to eksperyment po raz kolejny. Przypominam również, ze Koeman w piłce klubowej jak i reprezentacyjnej jako trener osiągnął tyle co Engel - czyli awans na imprezy w stylu MŚ czy ME. To nie przypadek. Czemu City, Psg, Totki, Live zatrudniają specjalistów a my byłych zawodników jako trenerów? Juve tez ma nieudane eksperymenty w ostatnich latach... ale lanie nam spuścili. Jak przyjdą efekty w trudnych spotkaniach to mogę zmienić zdanie, ale obecnie pomysły Koemana dają efekt w postaci:
- kompromitacji na CN, na które przyjeżdża się po punkty zamiast przetrwać jak nawet za Setiena czy EV.
- kompletnej dezorganizacji stałych fragmentów: 10000 bezwartościowych rzutów różnych i zero efektów (chyba 1 bramka na pewnie 40 spotkań); karne żal.pl, defensywa przy stałych fragmentach żal.pl
- rozmontowanie obrony - Pique, Lenglet i Umtiti zapomnieli jak się gra w piłkę, a Dest, Alba to chyba o zadaniach defensywnych za często zapominają.
Za EV, LE (ostatni sezon), Setiena mieliśmy po 1 upokorzeniu w sezonie.... Tutaj mamy: Real, Seville, Juve, Psg i finał nic nie znaczącego superpucharu przegrany z zespołem, którego trener nie zdążył się rozpakować w szatni, a już ograł wielka Barcelonę. Za dużo, aby przymknąć oko. Mecze z trudnymi rywalami pokazują gdzie jesteśmy i obecnie w Europie nie znaczymy nic. W Hiszpanii jesteśmy jedna wielka niewiadoma.

0

@dawid230188 rozumiem, ze twierdzisz, ze łomot od Juve i Psg (które są w przebudowie jak Barca) to wypadek przy dobrze wykonanej pracy? Stałe fragmenty powinny wyglądać tak jak obecnie? A co do stylu Koemana to nadal bezsensowne klepanie na połowie przeciwnika, które jest łatane przez przebłyski indywidualne - głównie Messiego. Nie ma jakiś nowatorskich pomysłów. Co do obrony to nie zamierzam komentować, bo nawet nie ma czego.

0

@eltores jestem kibicem Barcy, boli mnie ci piszesz, ale piszesz prawdę. Poza Sevilla n i zdziesiątkowanym Juve nie umieliśmy żadnego trudnego przeciwnika ograć w tym sezonie... trzeba wierzyć w zespół, ale wyniki nie są przekonujace. Nie jesteśmy Grenada, żeby zadowolić się odgrywaniem leszczy. Ile jeszcze bolesnych lekcji musimy dostać, żeby potłuc te różowe okulary zaślepionym przez miejsce w tabeli. Juve, Psg zrobiło sobie z nas pośmiewisko na camp nou i to mnie boli najbardziej. Przyjechali do nas jak my jeździliśmy do spadkowiczów za kadencji Pepa - spuścić łomot leszczom

1

@Norbi2021 walki do końca zawsze im zazdrościłem. ZZ umie motywować zawodników i nawet jak przegrywają to nie dla tego, ze święte krowy przeszły spacerem przez mecz...

0

@FvZ89 oby bez babola!

0

@dawid230188 styl dno, wyniki dno... szczekanie na konferencjach wyższy poziom. Skład z takimi zawodnikami nie ma prawa mieć tylu upokorzeń w jednym sezonie. W każdym normalnym klubie byłby skreślony. U nas nie ma zarządu i to go trzyma na stołku. Powinien po sezonie odejść i zakończyć swoją kolejna klubowa przygodę trenerska ze skutkiem jak w innych drużynach. Patrzy się na niego przez pryzmat wybitnego piłkarza, ale jeśli chodzi o umiejętności trenerskie to większy niewypał niż Valverde. Ale jak zadowala Cię ogrywanie spadkowiczów na krajowym podwórku to rozumiem. Nie zdziwię się jak Leo odejdzie, bo Koeman już pokazał co potrafi. Przerżnął superpuchar, LM w kiepskim stylu. Z Sevilla mu ostatnio wyszło, ale patrząc na dwumecz było tam upokorzenie. Nie narzekajmy na kadrę bo Sevilla, Atlanta, Porto maja gorzej a nie dostają lania w każdym trudniejszym meczu jak Koeman. To nie jest trener na tak duży klub... nie mówmy o transferach i tak dalej, bo wiedział obejmując stery, za kasa pusta. Ze Suarezem, Rakiticiem tez rozstał się w żałosny sposób. Jednym zdaniem - dopasował swój poziom do zarządu, który go zatrudnił.

0

@dawid230188 chciałbym wiedzieć co takiego wow robi? Oszczędza nam strachu przed rewanżem i daje się wyrzucić z LM w pierwszym meczu na CN?

0

@FDJ na razie w kluczowych meczach dostaje łomot, jedynie 2 mecze z Sevilla wygrał. Patrzmy przez pryzmat trudnych spotkań - niech wygra PK oraz w lidze z AM i RM. Bo przypominam, ze z Psg nawet się nie zrewanżował za sromotne lanie. Jesienny klasyk, gdyby nie Neto zakończyłby się manita. Juve przyjechało do nas i pokazało nam lekcje futbolu, a samo jest w rozsypce. Z Sevilla tez były ciężkie mecze... Jak zacznie wygrywać to powinien dyskutować, jeśli zawali kolejne kluczowe spotkanie to trzeba skończyć ten eksperyment. Styl i wyniki go nie bronią.

0

@JarekS kibicem się jest, a nie bywa. Jestem z zespołem, ale widzę problem w postaci trenera, który cyklicznie dostaje lekcje piłki nożnej. Rozumiem wszystko, ale skład Barcy jest w stanie przejść sezon bez upokorzeń, a te są co chwile. Nie dostrzegam pozytywów Koemana. Po prostu wyniki i styl porażek pokazują za wiele. Będę trwał i oglądał. Trzymam kciuki, aby zatrudnić prawdziwego trenera, który pobudzi coś w tym zespole, ułoży jakaś solidna taktykę i uporządkuje stałe fragmenty. Bo Koeman nie potrafi nikogo w wysokiej formie utrzymać... ja nie widzę podstaw, aby po sezonie miał kontynuować tu prace. Wyników brak!

0

@JarekS nie musiałeś się podpisywać na końcu wpisu...
Wytłumacz jedno - jak można dostawać manto w wymienionych meczach w stylu w jakim to się odbyło. Psg wyszło w środę bez presji i nas nie sprali, ale pewnie z innym wynikiem pierwszego meczu nie pozwoliliby nam na aż tyle... a w sumie i tak tego nie wygraliśmy... zacznę wierzyć w Koemana jak wygra w ładnym stylu z AM i RM. Mecze życia z Leganes mnie nie przekonają...

0

@JarekS dostał kadrę, która nie powinna dostawać lania z każdym silniejszym rywalem. Koniec tematu. Trener gorszy niż Setien i Valverde.

0

@JarekS sportowo trener PSG miał kilka razy mniej czasu na przygotowanie zespołu niż nasz. Tez maja kontuzje itd. Przyjechali rozjechali nas, a my nie potrafiliśmy choćby minimalnie z nimi wygrać w rewanżu. Blamaż z słabym Juve u siebie... Tylko Neto uratował nas przed manita z RM....

0

@JarekS czytając opinie na tym portalu to mamy najlepszego piłkarza świata w polu i na bramce. W praktyce nie przekłada się to na wyniki, bo TS nigdy nie ma swojego dnia w kluczowym meczu LM... Messi też nie ma z kim ciągnąć tego wózka. Piłkarze pokroju Pjanić, Griezmann, Dembele, Lenglet są cieniami samych siebie. Po prostu gość na ławce nie potrafi tego poukładać. Kompromitacje z Realem, Juve, Sevillą czy PSG (wszystkie zespoły są w podobnym zamieszaniu jak my i daleko im do optymalnej formy) nie były przypadkiem. Stałe fragmenty (poza wolnymi, które jakoś Leo sam ogarnia) to jakaś kpina na poziomie ekstraklasy...
PS. Oglądając jedyny słuszne wiadomości to w Polsce nie ma problemów, budżet państwa jest zrównoważony, a rozwój ekspresowy... Podobnie z Barceloną Koeamana.

0

@JarekS pitu pitu... dopiero od 5 spotkań pokazujemy jakiś poziom. Setien pewnie utrzymałby to na podobnym poziomie, a zawodnicy u Koeamana maja jeszcze większa sinusoidę formy. Mam nadzieje na kogoś jak np. Klopp czy Allegri po sezonie. Bo żal patrzeć na szósty sezon upokorzeń w LM. Nam jest potrzebny trener, a nie kolejny eksperyment. Nigdzie nie jest napisane, ze trener musi być byłym piłkarzem klubu, który trenuje. Co do składu nie jest zle. Takie porto, ajax, Atlanta grają jak równy z równym z każdym. A my z najlepszymi na świecie co sezon becki. Obudźcie się! Można odpaść, ale nie w takim stylu.

0

@JarekS ja jakoś nie jestem pewien Koeamana... Jedyne co sie zmieniło to, że za jego kadencji ciała daliśmy już w pierwszym spotkaniu i to na CN... Ogólnie obraz wczoraj był dobry, ale co z tego? Po pierwszym meczu z Romą czy Live też taki był... Oby Laporta miał na niego takie plany jak uczestnicy "la rambla" na Busiego - który wczoraj zagrał dobrze, a sezon ma tak słaby jak Koeaman...

0

@KibicBarcy84 ale co sezon w kluczowym dwumeczu ligi mistrzów jest rozstrzelany. Z dwumeczu wywiązał się jak Dembele. Ter Stegen może i jest bramkarzem na Puchar Króla, ale w LM co sezon to samo... Który to już rok z rzędu? Navas pokazał mu jak powinno się grać w takich dwumeczach - profesor. Gdyby Ter Stegen na CN zagrał jak Navas wczoraj to pewnie wczoraj byłoby po co jechać... Ale niestety swoją wielkość w LM musi jeszcze udowodnić, bo na najlepszego bramkarza świata to PK to trochę za mało... Podobnie Dembele niby nieźle, ale nie był decydujący. Co do obrony karnego wczoraj nie miała znaczenia w mojej ocenie, bo w pierwszym meczu udowodnił, że tytułowanie go najlepszym bramkarzem świata, to próba podbicia ego drużyny przez katalońskie dzienniki... To jest tyle warte co pochwały rządu morawieckiego przez tvpis... Messi nie nadaje się do strzelania karnych i każdy wie to nie od dziś - mam ten aspekt na myśli. Myślę, że jest ktoś mocniejszy psychiczne w drużynie np. Pique, FDJ, Alba.

1

Navas nas zjadł i wypluł - trzeba doceniać jego kunszt. To jest zawodnik skrojony pod LM. Szkoda, że TS nie potrafi udowadniać swojej świetności w taki sposób... Ogniwem, które zawiodło był Dembele. Powinien w pierwszej połowie coś wsadzić, aby PSG wyszło trochę do przodu. Messi wspaniały mecz, ale strzelanie karnych to powinien sobie odpuścić - ten fragment wymaga zmiany egzekutora na kogoś z chłodną głową... Ogólnie był to trzeci mecze z rzędu, w którym byłem dumny z drużyny. BRAWO!!! W dwumeczu pokonały nas indywidualności Mbappe >>> Demebele oraz Navas >>> TS.

0

Gość w dwumeczu był tym czym nie jest TS. Wczoraj kiedy drużynie nie szło nie pozwolił się rozstrzelać. Jest to dobry bramkarz, który pod presja ociera się o doskonałość. TS potrafi więcej z ogórkami i o pietruszkę, a ten dwumecz jak poprzednie odpadnięcia z LM pokazuje, ze bramkarzem wielich meczy nie jest. Navas przykrył czapka TS jak Mbappe naszego Dembusia. Obaj nasi gracze maja super potencjał, ale psychika na ważne mecze do poprawy.

0

Ostatnia zmiana to sabotaż...

0

Keylor mistrz takich spotkań... szkoda naszych bo jestem z nich dumny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?