1

@Yoshu Ale i tak odpowiada za połowę bramek..

1

@KibicBarcy84 co ma powiedzieć Sevilla, BVB, Lyon, Ajax? Co roku główni zawodnicy odchodzą, a potrafią grać. Koeaman oblał wszystkie ważne mecze w sezonie. Po prostu nie uporządkował zespołu. Przegrać po grze, ale z Sevillą, Juve, Realem czy PSG zostaliśmy rozmontowani taktycznie.

0

@Bogan oczywiście, że gra wyglądała lepiej. Wczoraj nawet akcji nie mieliśmy. W meczu z Lyon oraz z Bayernem chociaż swoje akcje mieliśmy.

0

@Undertaker87 Wierzysz, że strzelimy 4 bramki więcej niż PSG, bo chyba nie w czyste konto...

4

To jest trener. Ledwo zaczął pracę, poukładał drużynę i po nas przejechał. Braki kadrowe poważniejsze niż u nas... Cou nic by nie wniósł, bo Koeman nie umie wykorzystać jego potencjału. Fati i Roberto to nie filary drużyny. Braki w PSG większe, aż strach pomyśleć co by było, gdyby przyjechali najmocniejszym składem.

0

@Yoshu Leo nie biega od 10 lat, ale ma przebłyski. U nas problemem jest to, że gramy za wysoko i każdy się muruje. Gra kontrami po zamurowaniu bramki z Barceloną jest gwarantem sukcesu. Gość jest mega ważny. A u nas nie tylko Messi zapomina o obronie bo Alba i Dembele ten aspekt mają w nosie.

1

@Scross To może warto zacząć w końcu grać bardziej z tyłu i liczyć na kontry, skoro klepanie pod polem karnym przeciwnika niw wychodzi. Taktyka ma znaczenie. A Koeman jest przewidywalny i każdy dobry trener go miażdży. Nawet składnych akcji nie mamy...

0

@Yoshu na pewno lepsze od kolejnego upokorzenia w LM i pustej gabloty na zakończenie sezonu. Tam przynajmniej zatrudniają trenerów. U nas nauczycieli WF, którzy w jakiś sposób mają przeszłość związaną z klubem...

0

@Mutas95 100% racji. Chociaż żaden z nich nie staję w ważnych meczach na wysokości zadania, bo zaangażowanie reszty zespołu to jakiś żart. Ter Stegen nieźle, ale w żadnym z meczy nie pokazał nic ponad dobrej postawy. Gość wybitnie udowadnia, że jest dobrym bramkarzem. Ważne mecze w jego wykonaniu to po prostu dobre spotkania, w których nie potrafi udowodnić swojej pozycji. Umówmy się, że media kreują go jako bohatera, ale w ważnych meczach nie robic nic wow - mecz z RSSS był wyjątkiem, ale to nie był mecz o stawkę (moim zdaniem nic nie znaczące rozgrywki).

7

ManUtd. 2.0. Z tym, że oni przez silniejszą ligę spadli z miejsca dającego grę w LM... Tam chociaż zatrudniano wielkich trenerów z przebłyskami... U nas kolejny WF-ista na ławce. Zawodnicy tak zdezorganizowani w ważnych meczach, że im się biegać nie chce... Potrzebny nam jest trener, a nie kolejny eksperyment. To, że Koeman był wybitnym piłkarzem nie oznacza, że jest takim trenerem co udowadnia. Ja rozumiem przegrać po grze, ale tutaj zero składu i ładu. Nawet za Setiena akcje się kleiły. Tutaj to był dramat. Obrony w ogóle nie potrafi zorganizować i każdy zespół może nam władować worek bramek. szósty sezon z kompromitacją, ale pierwsza na własnym stadionie. Leo stracił najlepsze lata kariery i nic już go nie zatrzyma. Jeśli odejdzie to proszę na niego nie psioczyć, bo ten zespół jest go niegodny. Tak jest też w przypadku trenerów, którzy w ostatnich 5 sezonach nie powinni nawet usiąść na ławce Barcelony. Pensje piłkarzy przez te kompromitacje to powinni podzielić na 3. Busi nie powinien już nigdy wyjść na boisko w koszulce Barcelony za jego partyzanckie mecze.

0

@Dejmet Mamy FDJ, Leo, Griezmanna i Dembele, którzy sa w niezłej formie. Jeśli my nie mamy składu to co ma powiedzieć Sevilla, Atlanta czy Ajax? Braki kadrowe to nie powód, aby przerżnąć w marnym stylu każdy poważny mecz. Nie przypominam sobie trenera, który przegrywałby wszystko jak leci. Może nie mamy składu na wygranie LM, ale co innego odpaść prezentując jakiś poziom niż grając to co np. z Juve, Sevillą czy PSG. Z przodu mamy lepszą sytuację kadrową niż te drużyny, a nie potrafimy stworzyć z poważnym przeciwnikiem okazji do strzału. Umówmy się, że wczoraj karny to też był taki, że część sędziów by to puściła i nikt by tego jako niesprawiedliwość nie rozpatrywał. Organizacja gry obronnej to partyzantka. Stałe fragmenty w 2 strony to jakiś dramat - czy ktoś to ćwiczy? Pewnie statystykę strzelonych karnych mamy najniższą w europie... Wolne też od niedawna wpadają. Co do pozostałych fragmentów to zarówno w obronie i ataku to kpina. Czy ktoś ćwiczy stałe fragmenty, bo efektów nie widać. Myślę, że Valverde poradziłby sobie dużo lepiej...

1

@Vold94 z czym robi porządna robotę? Z ogórkami przebłyski indywidualności. Stałe fragmenty dno, nawet z karnymi problem, zero składnych akcji w ważnych meczach i do tego dziura jak po bombie atomowej w defensywie.

3

Ter Stegen w ważnych meczach nigdy nie broni super i to pokazał. Piłki które obronił nie były nie wiadomo jakiej trudności. Przy bramkach nie wzniósł się ponad dobrych bramkarzy. Nie mówię ze jest winny porażki, ale miał błędy i jest na sile znalezionym punktem w tabeli najlepsze. Mecz daleki od perfekcyjnego

0

@marcin62 spójrz, że takiej ofensywy jak my na papierze nie ma nikt w europie. Ten gość nie umie nic ułożyć. A my dziś nie potrafiliśmy stworzyć okazji do oddania strzału. Zero składu. Co do obrony to nie wspominajmy. Na Getafe czy Leganes wystarczy, ale nie na Seville czy PSG. Ściągnijcie te okulary.

0

@eltores sugerując się twoim awatarem pewnie chcesz, żeby został jak najdłużej:)

0

@Messibestplayerintheworld najlepiej opłacany na świecie. A na początku wieku lepszy nie był i takiej żenady nie było.

0

@PartidarioCatalan najgorsi to są goście, którzy nie patrzą obiektywnie. W obronie nie potrafi ustawić nic, a wygrywamy tylko z ogórkami. Nie ma ładu i składu.

0

Już widzę wywiad z TS, który opowie o tym jak "cierpieliśmy". Leszcze i tyle

0

@Shear007 Koranem przegrywa każdy ważny mecz. Nie pamietam gorszego trenera, którego każda drużyna na poziomie miażdży. Zero porządku. Nawet za Setienem tęsknie.

0

@Sergio_Devils nie wygrał żadnego trudnego meczu... setien przy nim to trener za którym tęsknie

2

Koeman to leszcz... każdy poważniejszy mecz oblany. Najgorszy trener od 22 lat śledzenia tego klubu.

0

@LaSagradaFamilia dokładnie - z przodu spoko. Na naszej połowie ani jednego grajka w formie. Koeaman oblał wszystkie "egzaminy" w sezonie. W tych rozgrywkach nie ma ogórków do bicia. Mam nadzieję, że i ja będę mógł patrzeć na to pozytywnie.

0

@Gregsky10 piłkarze ustawieni na połowie przeciwnika w formie, ale Ci na naszej to bez stabilnej formy. Każdy mnóstwo błędów i gra w kratę, a TS ma mało do roboty, a i tak co drugi strzał na bramkę to bramka dla rywali... Fakt ostatnio ma pecha, bo przeciwnicy mało strzelają, ale jak mają już strzał w światło bramki to głównie robią to solidnie - inna sprawa, że statystyki wyglądają marnie, a bramkarz tej klasy powinien strzały jak np. Rakiticia wyciągać tak pół na pół, a nie ma dobrego czasu poza meczem z RSSS. Gra nogami to nic wybitnego - lepiej, żeby dziś nie wykorzystywał długich podań. Trochę mało jak na pretendenta na najlepszego bramkarza świata. Dest bez szału. Alba z przodu rakieta, ale w defensywie kapiszon... Stoperzy - Clement wiecznie zaspany, producent/prezydent/prezes bez rytmu meczowego. Wierzę w wiele naszych bramek i brak skuteczności PSG.

1

@mielniczas w PL tylko polsat, którego ceny powalają... Szukaj za granicą.

0

Na papierze to wygląda super z przodu FDJ, Pedri, Dembele, Griezmann i Messi w gazie. Martwię się bardzo patrząc od Busiego w tył... Mam nadzieję, że nasza defensywa pokaże jakieś przebłyski, bo o kreowanie akcji nie ma się co martwić. Przynajmniej zawodnicy z przodu przypomnieli sobie za co im się płaci... Mam nadzieję, że Koeman w końcu zda jakiś poważny egzamin, bo w tych rozgrywkach ogórków do ogrania nie ma. Trzymam kciuki.

0

@rogal478 Strzał Rakiety to była 1 z tych akcji do wyciągnięcia. Wczoraj też TS puścił 1 z 2 strzałów w światło bramki. Od "najlepszego bramkarz świata" wymagać należy dużo. Skoro Messi, CR7 strzelają w każdym meczu bramki (od 15 lat) często z akcji, które sami tworzą to najlepszy bramkarz powinien w każdym meczu wyciągać trudne piłki. A w ważnych meczach wyjazdowych to TS potrafi wyciągać głównie piłki z siatki.

1

To super wzmocnienie dla PSG. Trzymam kciuki, aby Koeman w końcu pokazał pazur w meczu z wysoko notowanym rywalem, bo na razie mecz z Juve w Turynie to jedyny rodzynek (i to tylko przez zdziesiątkowane Juve).

0

Mógł się zemścić na miejscowym nie pozwalając strzelić sobie bramki...

1

@tbas pewnie ćwiczą razem z karnymi...

0

@catalunya77 każdy zespół ma braki kadrowe Live, Real, Juve, Totki itd. Jest to specyficzny sezon, ale Koeaman przegrał (oprócz pierwszego meczu ze zdziesiątkowanym Juve) wszystkie spotkania z wysoko notowanymi rywalami Real, Juve, AM, Sevilla - spuszczenie manta jakiemuś Betisowi i Eibarowi nie świadczy o formie. A dla niektórych każda remontada ze spadkowiczem jest świadectwem dobrej gry zespołu. Mamy zawodników z najwyższej światowej półki, niewiele zespołów ma taki skład, żaden zespół nie ma tak opłacanego składu, a wygranie z AM czy Sevillą jest poza naszym zakresem. W tym meczu nie potrafiliśmy dojść do klarownych sytuacji strzeleckich, a atak mamy z obecnie największym potencjałem obok Juve, City, Live i Bayernu. Co do obrony to szkoda gadać, Koeaman nie potrafi tego ułożyć od początu sezonu niezależnie od dostępnych zawodników.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?