0

Cieszy dobra gra przeciw solidnemu przeciwnikowi!

0

@kapi267 pierwszy mecz że zdziesiatkowanym Juve był spoko. Drugi pokazał nasz poziom. AB zmieniało trenera bezpośrednio przed meczem z nami. Oceniajmy Koemana po wymagających rywalach, a tam sam piach... Nawet że spadkowymi drużynami mamy problem dowieźć 3 pkt. Jest się czym martwić, bo przyjdą trudniejsze mecze, a zapowiada się, że będzie to samo co w wakacje...

0

@kapi267 obecnie każdy jest w stanie nam zagrozić i to nie jest śmieszne...

1

@Avser Ja się zgadzam. Nie jestem za zmianą trenera w trakcie sezonu, ale to co gramy w tym sezonie jest ciężkie do opisania nie używając łaciny. W meczach z drużynami z okolic strefy spadkowej oraz AB (z nowym trenerem od 2 dni) nie jesteśmy w stanie dowieźć pewnych 3 punktów do końca. Gdyby nie Messi pewnie bylibyśmy w tabeli nawet poza LE. Umówmy się, że nie mamy składu na LM czy triumf w lidze, ale bez przesady, że powinniśmy się obawiać o utratę punktów w ostatnich minutach meczów z np. Huesca, Eibar czy Elche. Szanujmy się, nasi grajkowie zarabiają średnio tyle co zawodnicy tych klubów w sumie... Uważam, że trener powinien w ponad 20 spotkań ogarnąć tak zespół, żeby sprawić szybkie lanie spadkowiczom. Gdyby nawet była zmiana trenera to pewnie znów jakiś "trenerski noname", więc powinien dograć do końca sezonu. NA TEN SEZON NIE MAM WYGÓROWANYCH OCZEKIWAŃ!!! Mam nadzieję, że zagramy w LM w przyszłym sezonie oraz z LM pożegnamy się "mniej frajersko" niż w ostatnich latach, gdzie rok w rok kompromitujemy się coraz bardziej.

0

@Recha_0684 zachowujesz się jak Antonii w obronie teorii smoleńskiej. "To ja Ci mówię, że nic nie wiesz o piłce jak twierdzisz, że miał szanse przy obu bramkach. " - wmawiasz coś, osobie, która nic takiego nie powiedziała. Powiedziałem, że potwierdził swoją średniość, bo po raz kolejny nie zrobił nic, co by choć trochę zasługiwało na wyróżnienie. Co do bramek, pierwsza może i można było coś zrobić, może nie. Druga nie do obrony, więc się nie czepiam.

0

@Recha_0684 Swoją bezradnością po prostu w kolejnych meczach udowadnia swoją "średniość". Barca ma liczbę followersów przekraczającą miliard. Kreowany marketingowo jest na herosa, a od kilku miesięcy to zwykły średniak. Dobrze, że AB nie oddało jeszcze 2 strzałów w światło bramki, bo znów musiałby wyjść i "zrobić z siebie Wertera"... Oby w końcu przebudził się jak Messi i FDJ, bo oczy krwawią patrząc na jego bezradność. Oglądając go w poprzednim sezonie i teraz to jak porównać Torresa z Live oraz z Chelsea.

0

@Recha_0684 gość jest cienki jak Busi w obronie. Poza tym to ty zacząłeś się odwoływać jaki to jest super. Więc udowadniam Ci jak średnim bramkarzem jest w kolejnych meczach. Z utęsknieniem czekam meczu, aż coś pokaże, bo pewnie będziesz krzyczał z radości. A okaże się, że co 10 mecz ma super.

1

@RydwanFaraona gość nie był w stanie 70 minut biegać, uważam, że wymiana na Pjanicia była opłacalna. Bośniak chociaż biega. Arthur grał tylko do tyłu i musiał zejść w 60 minucie. Obaj są obecnie ciency. ..

0

To oznacza osłabienie rywala :D

0

@Recha_0684 siemanko, jak Twój odbiornik? Też pokazał TS przez różowe okulary?

0

@AxelF siemanko, co dziś mówią statystyki? Obraz w moim tv pokazał gościa w niezbyt dobrej dyspozycji. Ale nie wiem jakie liczby dał "komputer"

0

@Eryx_10 za mało rozegranych meczy, żeby ocenić. Poczekam z oceną.

0

@Kz1234 biorąc pod uwagę sytuację przeciwnika to mnie to nie dziwi. Przyjedzie Granada, Cadiz lub Celta i znów będzie rozczarowanie

0

@Tasde 25m za wysoko gra jeszcze nasz bramkarz... Musimy zrozumieć, że tiki taka umarła. Z defensywnych zawodników tylko Dest i FDJ coś prezentują... Ale trzeba wychodzić wysoko

1

@tomekjd FDJ od 5 spotkań gra dobrze, Messi nie ma skuteczności w egzekwowaniu oraz nie pracuje za mocno w defensywie, reszta kwestii w porządku. Dembele jak gra to spoko. Pedri, Dest na plus, ale bywa różnie. Reszta składu to szkoda oceniać...

0

@Bisz nie, ale grać taki totalny piach jak za Koemana to ogladajac od 99r Barce nigdy nie widziałem czegoś takiego. Gwarantuje, że sierpniowy Bayern mógłby pobić swoje osiągnięcie... Gość to kolejny eksperyment jak Tata i Setien.

0

@koksik2700 ciekawe kiedy ktoś poważny zechce poprowadzić Barce. Trzymam kciuki za grę w LM w przyszłym sezonie

0

@monsterrize powiem krótko - jaka forma zespołu taki bramkarz. Przypomnij mi te spektakularne parady z ostatnich meczy... Bo chyba sięgasz pamięcią do marca 2020... Chyba, że ja oglądam inne mecze i inne długie podania...
Ter Stegena się pomija bo znika w kluczowych momentach sezonu. Dlatego guzik dostawał. Allison, Oblak, Neuer czy Navas to poziom na jaki się nie wspiął w ważnych meczach. Gdyby grał w Lyon lub Lazio pewnie nawet to rankingów top10 by się nie łapał za ostatni rok.
Teraz próbujemy zrobić z niego bohatera, bo cała Barcelona się pali. Ale on też nie jest nawet na swoim poziomie i dopatruję tutaj winy - sztabu szkoleniowego, który nie potrafi wyciągnąć tego co dobre z żadnego zawodnika.

0

@_Specjalista ale pewnie pod inną rubrykę w rozliczeniu się to podciąga. Po prostu od 5 lat nie ma sukcesów, ale mamy najwyższe pensje na świcie. Tego nie da się skomentować - pensje nie idą w żadnym wypadku w parze z osiągnięciami.

0

@AxelF statystyki powinny odzwierciedlać zwycięzców. Spójrz chociaż na Euro wygrane przez Greków lub Portugalczyków. Liczy się dyspozycja w danej chwili, coś co przeważy na naszą korzyść. VV, Neuer, Navas umieli coś takiego z siebie wykrzesać, a ter Stegen poddaje się razem z drużyną. Starałem się go bronić do meczu z Bayernem, gdzie obok Lengleta i Semedo nie miał pomysłu po co wyszedł na boisko. Potem uświadomiłem sobie, że po pandemii nie wrócił na właściwe tory. *przed kontuzją wina dolegliwości, a teraz?

0

@monsterrize z Ter Stegenem w naszej dyspozycji to mamy z Eibar problem wygrać. Gdybyśmy byli pretendentami do jakiegokolwiek tytułu to dyskusja z Tobą miała by sens. Ter Stegen jak Koeaman i cała drużyna jest w dołku. Nie broni nic poza tym co przyzwoity bramkarz powinien.

0

@monsterrize Czy ty widziałeś choćby mecz 8:2 (nie wiem czy Lenglet/Semedo czy Marc był najgorszy)? Boateng to pokraka w "całej dogrywce LM". Sule też bez formy od dawna, Alaba też średnio. Ze względu na Roberta obejrzyj kilka spotkań Bayernu. Bayern poza pozycją stopera ma super skład. Ale akurat śo nie jest ich najmocniejszą stroną.
Jakiekolwiek umniejszanie Neuerowi nie ma sensu. To tak jak podważanie wielkości Leo bądź Ronaldo.
TS niemal nic nie osiągnął, bo daje ciała w kluczowych meczach sezonu jak cała Barcelona. Wygrał LM z samograjem (Xavi, Iniesta, Leo, Busi w formie). Potem nic co przybliżyłoby go do Manuela nie miało miejsca... "MATS niszczył i niszczy nadal Neuera" chyba na poziomie meczów z Levante... Operowanie piłką O.o?? W tym sezonie serio? Cadiz i AM masz na myśli. Czy długie podania do przeciwników. W tym sezonie to nie ma argumentów do obrony, bo tylko mecz z Levante był tym, który nam uratował. W innych nie zrobił nic ponad 6/10. Taki sobie średniak.

0

@AxelF dokładnie, statystyki są d... Sprawa jest prosta gość w ważnych spotkaniach nie odstaje od drużyny, a w naszym przypadku to problem w ostatnich latach. Niech puści 3 strzały w meczu wygranym 4:0. A niech obroni 2, które pozwolą nam wygrać 1:0. Właśnie tu jest jego problem w tym sezonie. Mecz z Cadiz, Athletico i Eibar to straty punktów, które są jego bezpośrednią winą. Ale faktycznie z Levante nam tyłek uratował, dziwne, że akurat z Levante... Inne mecze to po prostu średniak i tyle w temacie.

1

@El dominatore Gość po pandemii nie ma formy -fakt.
To nie jest bramkarz wielkich spotkań -fakt.
W codziennych spacerach w lidze do pandemii był kotem - fakt.
Gość ma zadatki może i na najlepszego bramkarza świata, ale nie wytrzymuje presji dużych spotkań i po prostu w nich gra tak jak cała drużyna. Obecnie uważam, że jest bez formy: nie trzyma pozycji, trafiają mu się gafy i ma bardzo złe długie podania.

0

@El dominatore Leo fizycznie wygląda słabo, skuteczność w tym roku też marna (dochodzi do oddania strzału, ale te są kiepskiej jakości), liczby też bronią CR7 (może z karnych część bramek, ale u nas nawet karne partolimy). Umówmy się, że 2020 nie był rokiem Leo. A umniejszanie Ronaldo czy Neymarowi, bo nie ma tam Leo bez formy jest dziecinne.

0

@Recha_0684 z twoich wiadomości wydobywa mi sie obraz gościa, który tylko Barce ogląda. Navas w tamtych sezonach właśnie robił to, czego od bramkarza tej klasy się oczekuje. Jeśli Marc osiągnie to co Navas w Realu to będę mecze Barcelony z ter Stegenem oglądał z przyjemnością. Obecnie boję się, że znów po meczach LM Marc wyjdzie i zacznie mówić "...cierpieliśmy...". Są 2 fakty:
-nie lubię ego Marca, jego umów i egzekwowania, że jeśli Bravo nie odejdzie to on odejdzie; w reprezentacji Niemec mają to w nosie... Gość za dużo gada.
-kibicuje mu jak każdemu piłkarzowi Barcy, ale uważam, że jest w słabej dyspozycji oraz rok w rok nie udowadnia swojej jakości w kluczowych meczach sezonu. Jeśli się poprawi, będę mu kibicował. Obecnie dałbym mu czynnik rywalizacji w postaci sadzania na ławie od czasu do czasu.

0

@Recha_0684 cienias i tyle. Co do Navasa, sorry pooglądaj jego występy w LM. On zaciągnął PSG do finału, podczas gdy ter stegen w kluczowym meczu sezonu puszczał kolejne bramki - to samo jak był w Realu. Ter Stegen może mu buty wiązać. A Ty chyba nic innego jak Barca nie oglądasz skoro takie dyrdymały opowiadasz. Gdyby ter Stegen wyrósł na kogoś jak jest kreowany w mediach pewnie mielibyśmy z 2 LM więcej, ale po prostu odpuszcza z całą drużyną. Za to w meczu z elche wygranym 4:0 zrobi 2 niesamowite obrony.

0

@AxelF a co do statystyk ktoś mi pokazał oceny Busiego na sofascire chyba. Mam wrażenie, że miały tyle wspólnego z rzeczywistością co twoje statystyki. Tam wyglądało, że Busi to średniak+, a w rzeczywistości wiemy jak jest. Podobnie z Marc TS jednak połowa strzałów to bramki dla przeciwnika. Pozycji nie trzyma. Podania do bani. Gafy trafiają się częściej niż VV. Trzeba jasno powiedzieć, że jego pozycja w ostatnich miesiącach to efekt marketingu. Razem z Busim, Pique powinnien należeć do drugiej fazy czystek. Potem Leo i Alba. Taka jest kolej rzeczy... W ten sposób uzyskamy sytuację, gdzie trener ma coś do powiedzenia. Obecnie nikt poważny nie chce się podjąć prowadzenia cyrku w którym klauny rządzą... Zastanów się czemu żaden trener pokroju Carlo, Mou nie trafił do Barcy. Nie dlatego, że nie grają tiki taki, bo pewnie poradziliby sobie z nią lepiej niż te średniaki z ostatnich lat. Chodzi o przerośnięte ego i władze zawodników w klubie... Z ego TS ma największy problem i dlatego powinien odejść. Umiejętności ma wybitne, ale nie pamiętam w ostatnich 2 latach ważnego meczu, który wytrzymałby psychicznie i bronił jak natchniony (jak Navas w LM lub komisarz Ryba w Kilerze). Nasz bramkarz powinien stawać na wysokości zadania z trudnymi rywalami, a lesszxzy powinno pokonać się różnica bramek ????

0

@Abominacja Leo już nie może ciągnąć tego wózka,
Bo jest za stary. Ronaldo walczy z wiekiem i daje rade

0

@monsterrize Neuer może nie zasługuje? Jestem ciekaw argumentow? Jak Neuer nie jest najlepszym bramkarzem świata to Mats nie jest w setce. My mamy podróbę Neuera i się chwalimy. Bądź co bądź zasłużył na wszystkie wyróżnienia, które go spotykały. Chętnie zobaczyłbym go i nas, ale to tylko marzenia. A porównywanie Marca do Neuera to jak Depaya do Leo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?