0

@AxelF mnie nie bronią. Ale jego też nie. Nie wiem na jakiej podstawie wyliczane są te statystyki, ale Niemiec sam daje okazję przeciwnikom dzięki swoim długim piłkom skazanym na stratę... Nie trzyma pozycji. W meczach o stawkę jest po prostu średniakiem, nawet jak jest w gazie. Czekam na info ile okazji wczoraj wyciągnął bramkarz rywali, według śmiesznych statystyk. City i Pep to dobre porównanie Marca. Niby dobrze grają, czasem wybitnie a w ważnych spotkaniach zawsze dadzą ciała z nie wiadomo jakiego powodu

0

@Recha_0684 24 dni z przerwa na święta. Pewnie bez świąt byłoby mniej. Od Cadiz do Eibar. Teraz powiedz mi, który mecz w tym okresie nam uratował, bo przeważnie 5 strzałów w bramkę to 2 piłki w siatce.... Będę się bardzo cieszył jak będzie grał na przyzwoitym poziomie. Podobnie jak z gry Barcelony, gdy zacznie to wyglądać. Po prostu ja obiektywnie potrafię ocenić naszego przecukrowanego bramkarza. Jest on na poziomie De Gea i Szczęsnego nic ponad to. A Neuera, Oblaka czy Navasa to powinien traktować jako wzór do naśladowania w meczach o stawkę. Oni wtedy walczą, a Marc "cierpi". Może powiesz coś o 8 bramkach z Bayernem? Tam nawet bronić nie próbował, bo tak cierpiał..

0

@AxelF Oglądałem pierwsza połowę, więc o pracy Ter Stegena się nie wypowiem bo jej nie miał, ale Leo bardzo dobry rozegraniu, a skuteczny jak Suarez na wyjazdach LM... Co do drugiej połowy to nie wiem co się działo. Ale Ter Stegen w tym sezonie jest cienki jak De Gea na mistrzostwach świata i powinien poczuć trochę oddech rywala na karku, bo brak mu motywacji. Długie podania do nikogo, a nie broni nic poza tym co prawie każdy bramkarz potrafi wyłapać. Do tego ciągle wychodzi przed pole karne i udaje Neuera... Z Eibar powrót na pozycję (akcja bramkowa) w jego wykonaniu był komiczny. Umówmy się, że gdyby stał na bramce mógłby to wyciągnąć, ale on ciągle ryzykuje. Błędy z Cadiz i AM. Z Leganes prawie dostał bramkę jak od Florenziego, bo oczywiście nie umiał stać w polu karnym. Neto zagrał pewnie z 10 spotkań, a Ter Stegen 13. Z Neto w bramce byliśmy pewniejsi. Też miał babola, ale 1 na 10 spotkań, a Ter Stegen głupio ryzykuje mimo naszych tandetnych obrońców i co 3-4 mecze coś głupiego odwali. Gość potrzebuje rywalizacji, bo taki nie zmotywowany jest... Do tego co wywiad opowiada jak cierpieli że spadkowiczami. Zarabia tyle ile wszyscy z drużyny przeciwnej i jeszcze te dyrdymały opowiada..
. Wstydziliby się mówić, że cierpią bo to cierpienie wywodzi się z lenistwa... W tym sezonie po prostu nie jest w formie jak cała drużyna. Chwaląc Ter Stegena nie wiem co można powiedzieć o bramkarzu rywali z wczoraj, bo on dużo wyciągnął:p

0

@Recha_0684 nie muszę czekać, zgodnie ze statystyka pewnie w ciągu 3 męczy znów cos schrzani, będzie oglądał mecze poza polem karnym oraz będzie długie podania bez adresata posyłał... Po czym wyjdzie zawiedziony i powie, że wszyscy cierpieli (a tymczasem nie mieli siły biegac) oraz będzie wylewał żale o reprezentację.

1

@KibicBarcy84 Sorry, my się męczymy o dowiezienie jednobramkowej przewagi ze spadkowiczami, a Ty mi mówisz o wymaganiach co do stylu? Nie wierzę. Mi wystarczy solidne 1:0 w 75% spotkań w sezonie. Ale nie to co się dzieje za Koemana, oglądanie tej parodii na siłę upodobnianej do "tiki taki" to karykatura stylu. Dla mnie mogą grać jam Chelsea Mou, ale niech postawią autobus i biegną do przodu, a nie podają ciągle przed autobusem... 1000 podań w meczu, a 900 w bok i do tyłu (z tych to nawet takie asysty dla przeciwników powstają)...

0

@Recha_0684 gimby podobno w końcu wrócą do szkoły. Całe szczęście, że mama ograniczy Ci dostęp do ekranów. Kibicem się jest, a nie bywa. Tak nie lubię gościa, który z góry decyduje kiedy gra. Psuje atmosferę w zespole i udziela wywiadów niczym morawiecki... Niech skończy gadać o "cierpieniu", bo po prostu gramy z zespołami, które są z nami "na takim samym poziomie". Mają okazje bramkowe, a on połowę tych piłek po prostu wpuszcza. Neto oprócz 1 gafy (ale czy to jego wina, ze Pique wsadził go na świnie, tak jak Clement Marca z Cadiz) bronił super, ale nasza gwiazda bez formy musiała wskoczyć do składu za zapis w kontrakcie. "Chyba to jesteś zbyt nerwowy przez konieczność wyrywania sobie włosów z pępka". Żegnam!

0

@Recha_0684 a co powiesz o błędzie z Eibar? Czy to nie była wtopa? Cadiz to po prostu błąd obrońców i bramkarza. Gość jest po prostu słaby w tym sezonie. Poziomu Bravo z Barcelony nie osiągnął, a statystyki ma słabe rok w rok (może z 1 sezonem wyjątku). Ale oczywiście wyciągnie jakieś niesamowite sytuacje w nic nie znaczących meczach z ogórkami. Potem przyjedzie PSG, Live, Real lub Bayern i znów wsadzą mu worek bramek, bo drużyna "cierpiała". Neuer, którego chce wygryźć wstydziłby się takie głupoty opowiadać. Gość w obecnym sezonie jest za cienki na barce, albo po prostu dostosował się do poziomu drużyny. Zawodników z TOPu trzeba rozliczać jak z TOPu. To nie Pinkt, który miał wprowadzać dobrą atmosferę... Do gola z eibar przyczynił się swoimi durnymi spacerami, czy chcesz czy nie. Obejrzyj to jeszcze raz i jeszcze raz. Długie podania i gra nogami w tym sezonie - połowa piłek do przeciwnika, a pozostałe na stratę. Gość stracił atuty. Odezwij się jak rozegra 2 dobre mecze z rzędu z poważnymi przeciwnikami:D długo sobie poczekam...

1

@KibicBarcy84 nie wierzę w to co czytam. Co ma powiedzieć trener, który idzie do takiego klubu jak Getafe, RSSS, Lazio, Lyon czy Valencia? Kasa pusta, a o zawodnikach takiej klasy jak w Barcelonie można pomarzyć... "Nie będę jeździł mercedesem w dieslu bo to nie hybryda" - trochę tak widzę usprawiedliwianie Koemana...

0

@KibicBarcy84 "Koeman ma większy posłuch i szuka dobrych rozwiązań " - można to wywnioskować tylko z wywiadów. Oglądając mecze mówię stanowcze "nie". FDJ po 15 meczach zjazdu odzyskał formę. Leo próbuję, ale skuteczność nie ta. Dembele gra na dobrym poziomie, ale jego frekwencja jest jaka jest. Pedri miewa dobre mecze, ale ma też słabe (ze względu na doświadczenie to normalne). Reszta drużyny z Lengletem, Ter Stegenem, Cou, Griezmannem oraz Pique to dno ich formy. Nawet w pojedynczych meczach pod wodzą Koeamana nie pokazali swojego poziomu.

1

@Tatazolwinia myślenie jest takie, że ter Stegen powinien wybronić, a Leo strzelić. W tym sezonie to nie działa, bo obaj są bez formy... Umówmy się, że ter Stegen ma babole i tylko nieudolność przeciwników go ratuje. Leo ma totalny brak skuteczności. Gra dobrze, ale nie potrafi wsadzić piłki do bramki z dogodnych sytuacji. Kiedyś z tych samych akcji miałby 3x tyle bramek. Koeman miałby więcej punktów, a Barca dalej byłaby słaba i zależna od Leo i bramkarza...

0

@Eryx_10 jedna jaskółka wiosny nie czyni. Neto też w ostatnim meczu z realem zagrał super (gdyby nie on to manita byłaby dobrym rezultatem) i w nagrodę usiadł na ławce, gdy ter Stegen miał po kontuzji splątane nogi.

2

@Tatazolwinia 100% Racji Przecież z nami wystarczy autobus postawić i grać na kontrę. Prawie każdy tak grając wywozi punkty, więc może szukajmy winy po naszej stronie. Może powinniśmy trochę się cofnąć i wyciągnąć część zawodników w okolice połowy. O przepraszam, nie ma Dembele to nie ma kto biegać...

2

@Comentateiro Koeman to leszcz. 22 mecze i nawet nie wygląda, że cokolwiek się poprawiło. Nawet Setien miał mecze, podczas których tliła się nadzieja, że to wszystko idzie w dobrą stronę. My teraz z "ogórkami" mamy problem dowieźć wynik. Obecnie Leo (mimo totalnego braku skuteczności), FDJ i Dembele to jedyni zawodnicy w normalnej dyspozycji. Reszta łącznie z naszym "wielbionym bramkarzem" oraz Albą poniżej krytyki. Nie dają z siebie 50% swoich umiejętności.

2

@Alan_fcbfan i to z ostatnią drużyną. Pierniczy głupoty jak Morawiecki. Pewnie wezmą się do pracy tak jak Andrzej za obniżanie podatków w nowym roku...

1

@Gomess ja mam mieszane uczucia. Nic wielkiego w żadnym meczu w tym sezonie nie pokazał. Po wznowieniu ubiegłego sezonu też. Kontrakty takie jak jego "grasz zawsze poza pucharem króla" to patola. Nie powinno mieć to miejsca. Nie zależnie od tego, kto ten kontrakt podpisuje. O składzie powinien decydować trener, a nie wspomniany "przedłużony kontrakt". Gość w tym sezonie jest na poziomie trenera i całej drużyny. Nie widziałem spadku jakości, gdy bronił Neto. Nie mam pojęcia czym się zachwycacie. Mecz z Eibarem oglądali? Zobaczcie, gdzie był przy bramce - wracał bo nie trzymał pozycji - winny. Z Levante mało nie wpadłą bramka jak Florenziego z połowy bo znów wyszedł 20m przed bramkę. Bramki z Cadiz i AM bezsprzecznie to też jego wina. Gość w co 3 meczu popełnia babola. Nie rozumiem wynoszenia go na ołtarze i oddawania mu czci w tym sezonie. Absolutnie nie ma podstaw. Parad miał mniej niż gaf w tym sezonie.

0

@Recha_0684 @Recha_0684 serio? Rozważasz mecze z obecnymi ogórkami? Niech pokażę coś z zespołami z top10 w lidze lub z PSG to pogadamy...Ale wracając do Eibaru obejrzyj jeszcze jego komiczny powrót przy straconej bramce. Był źle ustawiony i nie miał możliwości tego wyjąć. Napastnik ma trudniej strzelić, gdy bramkarz idzie na niego a nie potyka się próbując ustawić się na pozycji bo musił oglądać mecz spoza pola karnego (WTF??). Chyba w piłkę nie grałeś i nie wiesz, że trzeba skracać kąt. A umówmy się, że nie miał naprzeciw siebie Lewego, Benzemy i CR-a:D Valdes był królem takich akcji, ale nie ważne. Gafy w 12,5 spotkaniach, oprócz tej z Eibarem.
1) AM - tutaj jego błąd i bez komentarza
2) Levante (na 90% to w tym meczu) o mały włos byłaby powtórka z :

target="_blank" rel="nofollow">
- ale wykonawca gorszy i szczęścia brakło
3) Cadiz - tutaj Lenglet, Alba i TS dali ciała wszyscy, ale ter Stegen mógł to spokojnie wybić - przecież jest królem w grze nogami:)
4) Eibar - zerknij jego komiczny powrót (tylko trochę widać)
target="_blank" rel="nofollow">

umówmy się to jest bramkarz i powinien trzymać pozycję, a on po prostu tego nie robi.
Zagrał 13 spotkań i w 4 grube błędy, 3 z nich zakończyły się stratą punktów.
Teraz mecze z poważnymi przeciwnikami:
-Juve nic nie pokazał, ale nie uważam, że bramki to jego wina
-AM spartolił
-RSSS nic nie spartolił, albo sobie nie przypominam, ale tam chyba obronił nawet jakieś 2 piłki (w tym jedna w niego).

Tak nadal uważam, że spierdzielenie 4 na 13 meczy przy tej klasy bramkarzu to po prostu brak formy. Ale gra bo ma to w kontrakcie i przez takie "umowy". Mamy zero rywalizacji w zespole, a trener musi stawiać na zawodnika niezależnie od formy. Chociaż u nas to najgorszą formę to ma trener.

PS. Lubię takie dyskusje, gdy można komuś podać fakty, a on nie ogląda meczu i się wypowiada. Chyba, że uważasz, że w meczu z Eibar nie strzelił gafy, to widocznie mamy inną definicję tego słowa. Błąd ustawienia to błąd, który ułatwia pokonanie bramkarza, a ten Marc popełnił. Oczywiście wszystko spadło na świeżaka z obrony, ale bramkarz nic nie zrobił w celu naprawienia sytuacji bo zamiast utrudnić oddanie celnego strzału, obronić lub skracać kąt wracał pokracznie na pozycje, której po prostu nie trzymał. Bramkarz jest od bronienia, a ter Stegen za często o tym zapomina.

0

@Recha_0684 serio? Rozważasz mecze z obecnymi ogórkami? Niech pokażę coś z zespołami z top10 w lidze lub z PSG to pogadamy... Zawsze twierdziłem, że to dobry bramkarz na ogórkowe mecze:) gość ma za duże ego i stawia warunki. Takich należy się pozbywać. Nie zależnie od nazwiska. Przez takich jak on trenerzy nie mają autorytetu i nic do powiedzenia. Przyznam się, że oglądałem tylko pierwszą połowę, ale ocenianie bramkarza po meczu z ostatnimi w tabeli zespołami faktycznie daje pogląd na jego formę... Jednooki wśród ślepców królem. Ostatnie mecze z góry były wygrane, a z Eibarem, który chyba był punkt nad strefą spadkową też nie stanął na wysokości zadania i punktu nam nie uratował. Ter Stegen jest tak cienki jak Barca w tym sezonie. Dzisiejszego meczu nie chce skomentować, ale dziś to nawet Lenglet i Busi nie potrafili tego spartolić.

2

@BARCA1899Messi debilizmu bartka nie da się zmierzyć w żadnej skali, ale zmiana pokoleniowa musi nastąpić. Tylko zanim kogoś oddasz to pomyśl o zastępstwie.

0

@cat_r37 i po powrocie od nich i u nich w składzie grał dobrze. Thomasa i Leona nie wygryzł, ale jak wchodził to grał bardzo dobrze. Lautaro to niech nie przychodzi bo kolejne 100 melonów w błoto, już Depaya wolę

0

@itmustbejoke ponosi Cię wyobraźnia. Griezmann czy Cou to topowi gracze i nic tego nie zmieni. Nasz sztab to po prostu banda nieudaczników. Wszyscy zawodnicy po przyjściu do Barcy mają zjazd. Wyjątki potwierdzają regułę.

0

@matirix20 i to dobrze gra

0

@liam bo nie ma zawodników, którzy tak grali. Czyli styl umarł w Barcelonie. Może się odrodzić jak zaczniemy tak szkolić młodzież - za jakieś 20 lat:) Messi i Alba to jedyni, którzy to pamiętają. Pique to na L4, więc pomijam, a Busi to miałby problem wybić się w ekstraklasie, więc nie uważam, aby wnosił coś do drużyny, a tym bardziej nadawał jej "legendarny styl". Mieliśmy szkółkę, która uczyła tak grać, ale zanim mieliśmy skład wychowanków uzupełniony najemnikami to minęło ponad 20 lat. Teraz sytuacja znów przypomina tą, gdzie mamy najemników, którzy tego nie czują i nie mają od kogo uczyć, ale próbujemy to grać. I to gwóźdź do trumny. Potrzebny nam trener, który dopasuje taktykę do składu. Bo próby dopasowania zawodników do stylu, który nie istnieje to widzimy od 2016 roku.. Ani nie przynosi efektów, ani nie wzmacnia zawodników. Kto przychodzi do Barcelony to po prostu przez ten cyrk w maksymalnie pół sezonu staje się cieniem samego siebie... A umówmy się, że Antek, Cou, FDJ Pjanić, Vidal, Turan to akurat umiejętności mieli na top50 grajków obecnie grających na świecie. Wszyscy utopili formę w stylu, którego nie ma się od kogo uczyć. Nie da się zrobić czegoś z niczego. Nadal mamy nazwiska, potencjał. Potrzebny trener, który zrobi z nich zawodników rywalizujących z atletyczną formą. Obecnie to oni nie mają siły biegać, a nawet chęci do biegania...

4

@VanBarca ja rozumiem, że ten styl Barcy to na VHS oglądasz? Bo od kilku lat to nędzna parodia, na ktorej cierpi klub. Ogólnie bardzo lubiłem tiki take, ale nikt przed 32 życia jej nie pamięta. Trzeba się pogodzić, że ten styl umarł ponad 5 lat temu.

0

Jest dobry, ale szklany. Thiago też miał ten problem...

0

@Gall grał solidnie. Może Bayernu nie oglądałeś. Nikogo nie stać i jak się okazuje Chelsea kupiła 3 za to co Barca że zmiennymi za Cou. Pensja pewnie tych 3 grajków niższa niż 1 Cou...

0

@Coutinho007 marketingowo może się choć trochę spłacili. Ale piłkarsko ich przyjście było bez sensu.

0

@Gall bądź co bądź tam jest duża rotacja i rywalizacja, gdy wchodził robił swoje. W tym iroku nikt nie miał $$ na Cou. Nie zapowiada się też dobra kasa w tym roku.

0

@Coutinho007 nie bądź pewny. To może być już 1 lipca.

3

Na zawodników jak Cou czy Griez trzeba mieć konkretny pomysł. Cou w Live i Bayernie, a Griez w RSSS oraz AM udowodnili, że są warci każdego $$$ za nich wydanego. Inna sprawa, że u nas już mamy jeszcze większą supergwiazdę i zawsze będzie granie na Leo. Jeśli jest w zespole Leo i Pedri to na 10 nie potrzeba nam tych dwóch gwiazd. Jeśli Leo odejdzie to dopiero możemy poznać wartość jednego z nich, bo jest o jednego za dużo. W Barcelonie nie mieli okazać z prawdziwym trenerem i tu leży problem. Do gry na skrzydle się nie nadają i nie miejmy pretensji, że źle grają. Obstawiają pozycję "Neymara". Jakiś debil zrobił takie zakupy i każdy ma problem łącznie ze wspomnianymi Panami.

3

@Dalhi każdy boi się odpowiedzialności i kombinuje jak podać piłkę do Leo. Od 5 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?