0

@lucca87 jakoś nie było nimi zainteresowania w wakacje. Po tym co pokazują w rym sezonie to poziom ekstraklasy.

0

@Dalhi dokładnie tak!

0

@Majkel12 real ma to samo z Hazardem, Joviciem, Bale i Jamesem. Juve miał z Higuain. ManU z pogba i lukaku. Psg z Neymarem (kluczowy moment sezonu to na 90%kontuzja lub urodziny w rodzinie). Złoty chłopak i Cr7 to na razie jedyni, którzy udowodnili, że ich transfery były warte ponad 100. Takie czasy - kupuje się nazwiska do marketingu z nadzieją, że będą gwiazdami.

0

@lucca87 kasy braknie???? to nie rząd Kaczyńskiego. Brak mennicy do drukowania. Może jak Katalonia będzie niezależna...

0

@fantom102 Setien miał lepsze mecze od tego gościa. Wszyscy stracili formę... Coś jest nie tak

1

Ciekaw jestem opinii o postawie przy bramce naszego bramkarza? Bo to, że miał pozycję sam na sam to norma w meczach. Ale normalnie bramkarz wychodzi naprzeciw skracać kąt... A co tu zrobił nasz Marc? Po jaką cholerę on wychodzi przed pole karne... chociaż i tak dla połowy to bramkarz marzeń... Taki jak Koeman trener.

1

Setien wracaj do swoich krów... Tylko z batem.

0

@pokemon227 chyba Marka nie pamiętasz. Byłby dziś najlepszym piłkarzem Barcy na boisku. Jeszcze ta jego brama z AM.

0

Powinien iść zbudować formę fizyczna (najlepiej w Bayernie). Tutaj przesiedzi sezon i będzie miał zakrwawione oczy od oglądania na żywo tej karykatury zespołu zarządzanej przez Koemana... Nigdy nie jestem za zmiana trenera w trakcie sezonu. Ale Setien czy Ernesto kozaczyli przy tym trenerze. 20 meczów i dobre tylko przeciwko zdziesiatkowanemu Juve i ogórkom... Sierpniowy bayern strzeliłby 16

0

@Firestone wolę Leo. Niemiec ma za wielkie ego i wypowiedzi jakby wyrwane z ust krzywoustego premiera "rozwijającej się Polski". W Barcy była taka polityka jak w Polsce. Teraz pozostaje drukowanie banknotów, bo wszystko bez pokrycia, a zawodnicy bez chęci... Niemiec jeszcze nam tytułu nie przyniósł, a Leo rozepchnal gablotę. Ter Stegen kiepsko komunikuje się z obrona od 5 sezonów, a mieliśmy i dobrych obrońców. W meczach z ogórkami i o pietruszkę parady. A jak trzeba coś z światowego topu pokazać w ważnych meczach to nie wznosi się ponad poziom solidnego średniaka. Oczywiście zostanę zjedzony za prawdę. Swoim ego i kontraktem wypchnął Bravo, który w Barcelonie tworzył silny kolektyw z Mascherano i Gerardem. Piłka to gra drużynowa.

0

@toretto724 ostatnim udanym transferem byl Suarez. Potem wydaliśmy mnóstwo kapuchy na serie niewypałów, albo przewlekle chorych z chorymi zarobkami... Paulinho jeden co coś wartościowego wniósł to trzeba było się go pozbyć...

0

@DJ1992 Busi - gra za często. Puig i Alena po dobrym meczu- zawsze ławka. Marc bez formy też wygryzł z miejsca Neto. Messi ewidentnie na początku sezonu powinien grzać ławkę, ze względu na wagary podczas przygotowań do sezonu (nie dało się tego nie zauważyć). Rotacje są bo:
-zdrowy skrzydłowy Trincao (kopie się po czole cały sezon, A. Gomes przy nim to crack)
-przez połowę meczy jedyny dostępny z podstawowych stoper - Lenglet (choć też za karki pauzował, a jak grał to czasem żałowaliśmy, że nie dostał czerwonej w poprzednim meczu)
-pozycja 9 w drużynie nie została obsadzona z całym szacunkiem dla najbardziej pracowitego gościa. To nie jest zawodnik na najważniejsze mecze w sezonie, ale na dzisiejszy w sam raz:)
-Alba, Dest brak zmiennika - Junior bez formy, Roberto kontuzje
-Pjanić i FDJ dopiero w ostatnich meczach pokazują, że mają aspiracje posadzić Busiego na ławce - pewnie ich oczy bolą od oglądania go na żywo.
Jedyna dobrze obstawiona pozycja to 10, na której mamy pięciu zawodników o dobrym zdrowiu, ale ze względu na bogactwo na tej pozycji szukają innego miejsca na boisku.
Dlatego słusznie zauważyłeś, że nie mamy sztywnej 11, bo nawet, gdyby wszyscy byliby dostępni to z ich formą ciężko byłoby zbudować potężną jedenastkę. Jedyna opcja to szukanie w rezerwach.

1

Aż boję się myśli, że to spie...my. Kiedyś zastanawialiśmy się kiedy zakończy seria bez porażki 10, 20, 30... spotkań. Dziś pytanie czy staniemy na wysokości strzelenia większej ilości bramek niż Eibar...

1

@mutombo od czasu LE nikt nawet nie próbuje nad nimi zapanować i to mnie najbardziej martwi. Mamy okres galaktycznych emerytów Barcelony. Im szybciej emeryci opuszczą ten pokład tym łatwiej będzie pracować trenerowi - ktokolwiek to będzie. Mam nadzieję, że nie skończy się to jak w ManU, ale kurs mamy podobny. Tam nawet Mou nie pomógł. Zaniedbań poprzedników nie da się w 1 okienku bez budżetu nadrobić. Na papierze nadal mamy wartościową i mocną drużynę, ale to by było na tyle...

1

@mutombo masz rację. Zawodnicy nie dali mu szansy oraz zmarnowali okres pandemii, a niektórzy się nadal nie obudzili po marcowych zawirowaniach... Jego drużyna grała ładniej od obecnej - jak się jej chciało. Zawodnicy za zaniedbania w przygotowaniu fizycznym i lekceważenie przełożonych (trenerzy, asystenci) powinni mieć kary finansowe. Nigdy nie dowiemy się jak wyglądałaby Barca Setiena, gdyby nie trafił na bandę zbuntowanych milionerów, którzy myśleli, że w Portugalii są na wakacjach... Wielkim problemem tej drużyny jest jej ego. Dlatego nie potrafię znieść żadnego zawodnika, który sam chce decydować czy gra czy nie (np. Neymar olewający mecze z powodu siostry; Ter Stegen - wypychający Bravo bo ma w kontrakcie, że musi grać; itp). Na miejsce w składzie każdy powinien zasłużyć, a siłami powinien dysponować trener i dawać odpocząć zawodnikom, kiedy mu sygnalizują taką potrzebę lub jeśli widzi, że coś jest nie tak.

0

@MensculinVeB Raul, Xavi, Iniesta (gra, ale umówmy się, że to aktywna emerytura), Del Piero są legendami, które kończyły karierę poza klubami życia i nikt nie ma im tego za złe. Ze względu na finanse klubu Messi powinien pójść ich droga i pewnie chciał to zrobić latem. To będzie wstrząs, ale jest konieczny. Nikt nie wie ile trybuny będą puste...

0

@Batys nikt nie wie jak była prawda... Ale szkoda, że kontuzje zmarnowały wielki talent

0

@El Plutoninho majstra co roku, a wiedział gdzie jest Real więc zrobił transfer, aby było o nim głośno. Messi lojalnością do klubu przegrywa. No i fochami w reprezentacji...

2

@GadulkiGembulki jeden lubi brunetki, a inny blondynki... Obaj wielcy są i każdy z nich zasłużył na takie wyróżnienie. Różnica jest taka, że w ostatnich latach Leo gra w drużynie, która jest pośmiewiskiem LM, a CR zdominował te rozgrywki oraz zrobił show przejściem do Juve. Leo od 2015 nie wybił się poza Hiszpania, ludzie mają krótka pamięć i stąd nagroda poszła do CR. Każdy z tej dwójki zasłużył.

0

Neymar jak na razie to bardziej na Figo pasuje... Przypominam, że nadal sądzi się o $$$. Precz z rozszczeniowcem!

0

@Midast w każdej drużynie jest potrzebny ktoś kto odpowiada za ogarnięcie gry defensywnej w środku pola! Z nim na boisku FDJ może trochę wyjść do przodu.

0

@damianski nazwanie Arthura "młodym perspektywicznym graczem" to bardzo na wyrost. Gość grał non stop 2 sezony. W swoim wieku nie miał siły na 90 minut. Dobrze, że go nie ma. Do tego akcja z wypadkiem po pijaku i te pomyje, które wylewa teraz na Barcelonę. Typowy brazol, Pjanić to chociaż profesjonalista, który potrafi biegać po 12km na mecz. Arthur ani u nas, ani w Juve nic nie pokazał. Założę się, że nic nie pokaże.

0

@JarekS niestety masz rację, jakikolwiek "bardziej wymagający rywal" i nasze założenia w pi..du. Po meczu wychodzi Griezmann lub Ter Stegen i opowiadają te bzdury, że muszą się poprawić... TO NIE POLITYKA! Tutaj trzeba dawać 110% na murawie, a nie wygłaszać elokwentne dyrdymały... Kibicuje i będę kibicował Barcelonie jak podczas każdego kryzysu od 99r. Ale od 21 nie pamiętam tak słabej Barcelony:(

1

@4Fabregas4 tutaj kolego się mylisz! Ustawienie trzeba dopasować do zawodników jakich się posiada. Każde, które pozwala wygrywać jest dobre 442,433, 4231,4141,352 - czy to ważne? Trzeba grać tym co się ma w składzie, a najpoważniejszy błąd każdego trenera to próba gry tiki taką na siłę... Najmłodszy zawodnik, który to potrafi to Alba... Uważam, że to styl jaki niestety zmarł... Chyba, że znów la masia wypuści pokolenie potrafiących wygrywać mecze grając w dziada:D

7

@Murazor do tego Bartek z własnej kieszeni płaci rekompensatę za zrujnowanie klubu... Polski rząd obniża podatki oraz przestaje przekształcać je w opłaty. Kościelni pedofile zostają sprawiedliwie osądzeni, Rydzyka rusza sumienie i zaczyna działać jak na duchownego przystało, a nasz naród się jednoczy...

0

@KibicBarcy84 a do tego pierdolamento na temat sędziów itd... Miejsce w tabeli zawdzięczamy naszemu sztabowi szkoleniowemu. Nie potrafią z zawodników takich jak Cou, Griezmann wydusić choć części tego, co prezentowali w innych klubach... A umówmy się, że nie gramy już tiki taki.

2

Mam nadzieję, że z mocniejszym rywalem też w końcu coś pokażemy:D tego nam życzę w nowym roku!

1

I to jest trener, który nie owija w bawełnę. Ciekawe czy Koeman zacznie dostrzegać problemy ze swoimi decyzjami, a przestanie obwiniać wszystkie czynniki dookoła...

0

@milker Pjanic był wszędzie, typowy robol. Tacy zawodnicy też są potrzebni. Busi jest jak Messi w destrukcji - raz na 2 mecze (mówię tu o pojedynczych akcjach) mu się zachce stanąć na wysokości zadania.

0

@Stricker Alba, Pique, Busi, Cou, Griezmann to jednak wielkie nazwiska, gdzie np. MILAN ma tylko Ibre i grają super piłkę. Skala nazwisk jest większa niż w jakimkolwiek innym klubie. Poziom tych zawodników to zsynchronizowany dołek formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?