czar007
Dołączył/a: październik 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukas10 Koeman nie jest trenerskim wynalazkiem? https://www.transfermarkt.pl/ronald-koeman/profil/trainer/439" target="_blank" rel="nofollow">https://www.transfermarkt.pl/ronald-koeman/profil/trainer/439
21 lat pełni funkcję trenera i nic nie wygrał od 12 lat, ba nawet żadnego zespołu znacząco nie wyciągnął na szczyt... Piłkarzem był wybitnym, ale wielkość jako trener musi udowodnić. Valverde miał lepsze papiery na Barcelonę, ale osobiście uważam, że żaden z nich nie miał doświadczenia, aby usiąść na ławce Barcelony... Mam nadzieję, że Koeman osiągnie sukces. Jak na razie to jest kolejny eksperyment Bartka, a Laporta całe szczęście ma chłodną głowę i czeka, żeby zobaczyć jak się zakończy sezon.
4
Niech udowodni swoją wartość wygrywając Puchar Króla oraz walcząc o ligę do końca. Jak na razie:
-blamaż w LM i to na Camp Nou i to w sumie 2 razy - Juve i PSG
-blamaż w superpucharze...
Fatalne stałe fragmenty gry i defensywa, która została porzucona na rzecz ataku, ale jakoś zaczęło to wyglądać - niech Atletico i Real to zweryfikują. Ja rozumiem niezdrową ekscytację, ale w trudnych meczach nic nie udowodniliśmy. W normalnych sezonach przy silnym Realu i Atletico pewnie liga byłaby dawno rozstrzygnięta. Koeman ma dużo łatwiejsze zadanie w lidze niż poprzedni trenerzy, bo cała hiszpańska piłka jest w dołku (patrz puchary europejskie 3 lata wstecz, gdzie połowa zespołów na tym etapie rozgrywek to były zespoły z Hiszpanii). Obiektywnie patrząc nasza gra zaczęła wyglądać (w zasadzie co sezon jak Leo ma zwyżkę formy to punkty się zgadzają, przypomnijmy sobie jak wyglądały wyniki, gdy Leo kopał się po czole), ale nie została zweryfikowana.
Powinniśmy ocenić sezon po zakończeniu - ja mam odmienne zdanie co do Koemana niż większość na tej stronie, ale obym się mylił.
PS. Proszę nie pisać o problemach kadrowych, bo mamy najsilniejszy skład w Hiszpanii i obecnie najlepszego piłkarza świata (Leo i jego zwyżka formy). Kontuzje z racji skompresowanego sezonu trapią wszystkie zespoły i to nie tylko w Hiszpanii.
0
Komentarz usunięty
0
@Maciux7 niestety brakuje nam Iniesty i Puyola - to były przykłady dla pokoleń, zawsze walczyli i okazywali szacunek każdemu przeciwnikowi. Mam nadzieję, że ktoś z młodych wejdzie w role prawdziwych gentleman-ów na boisku:)
0
@mejsinio to, ze ktoś jest kibicem Barcy nie znaczy, ze Real ma mieć za wroga w rozgrywkach w jakich zasłużenie nie bierzemy udziału. Niech walczy długo, żeby nie stracić czterech miejsc w LM dla LaLiga
0
@Greenalley lepiej powiedz co z naszej „przewagi wyszło”- wydajcie mi się, ze nic. Najgorsze, ze AM może się skupić tylko na lidze
0
@bbartekfcb nie chce, żeby wygrywała wszystko, bo nie ma na to składu. Ale jest skład, aby nawiązać walkę jak równy z równym z Psg. Przegrać 2:1 lub nawet 4:1 walcząc. Niestety przegraliśmy LM na stojąco jak co roku.
0
@Kamil01 myśle, ze po prostu Psg nas zlekceważyło. Seville pokonaliśmy zasłużenie. Ja po prostu straciłem wiarę w Koemana. Supetpuchar, mecz z RM, Juve i pierwszy mecz z Sevilla pokazały, ze demony przeszłości są z nami, a Koeman to odgrzewany kotlet Bartka. Całe szczęście, ze sytuacja finansowa zmusza nas do pożegnania się ze świętymi krowami. To wyjdzie na plus. Tylko jeszcze trenera z prawdziwego topu potrzebujemy.
0
@Greenalley tylko przygniecenie Psg nie przełożyło się choćby na wygrana...
2
@PIETREKs szkodza, że w dwumeczu został zjedzony przez Navasa. Może sportowo jest zdolny więcej osiągnąć, ale dziwnym trafem jak drużynie nie idzie, to nie potrafi zrobić tego co Navas, czy Neuer... Moim zdaniem trudne (dobry przeciwnik i drużynie nie idzie) mecze go przerastają, umiejętności są, ale psychiką przegrywa, jak większość naszego składu... Dlatego nie jest i nie będzie najlepszym bramkarzem świata, bo kolejny sezon z rzędu nie potrafi wyczesać z siebie tego co Navas robi w LM od lat.
1
@SeWo77 My pierwszy mecz z PSG zagraliśmy lepiej? Proponuję mierzyć innych naszą miarą... Miałem nadzieję, że przejdą dalej, ale niestety mogą się skupić na lidze... Żaden hiszpański zespół drugi sezon z rzędu nic nie pokazuje. W sezonie 2018/2019, gdyby nie rewanżowy mecz z Live mogłoby być nieźle... Nasza liga po zestarzeniu się trzonów czołowych drużyn i odejściu CR7 straciła atrakcyjność... Niestety, ale zespoły z Francji, Portugalii grają na takim samym poziomie jak Hiszpańskie... A 4 lata do tyłu LE i LM rok w rok biły się o nie prawie wyłącznie Hiszpańskie drużyny...
0
@Przystankers jak trener zacznie rywalizować z drużynami z top to pomyślimy o pozytywach. Na razie rozjeżdżają nas już na poziomie przygotowania do meczu. Kibicem trzeba być obiektywnym. Opykalismy 4 do 1 spadkowicza i euforia w drużynie. Niech Leo dozna kontuzji i nie byłoby bramek...
0
@Krzyszt8f_xd to przypomnij mi do ilu pucharów miał tym wkład? Bo ligi mistrzow zawala nam pod rząd, a Navas przeciwnie. Ahhh te parady z Girona czy Elche... aż się łezka w oku kręci. Nic pozytywnego od zwolnienia się przez LE się nie dzieje co boli...
0
@Przystankers ten mecz był bezpośrednim starciem, ale w przeciągu 6 lat potwierdza się co sezon
0
@puyol_presidend5 niekoniecznie, to nie fifa... Jak ma grać, gdy nie ma z kim. Wystarczy go obstawić 3 zawodnikami i nie da rady pograć. Pozostała część Barcy ma wtedy miejsce, którego nie potrafi wykorzystać i mimo krycia pchają piłkę z nadzieją, że Leo coś wymyśli.
0
@kejdzi Leo dawałby 2 razy tyle, gdyby rywale nie wiedzieli, że wystarczy go odciąć, aby Barca była bezzębna... Sądziłem, że spotkam się z nagonką, bo zawsze słowo prawdy o psychice Ter Stegena lub pochwały w kierunku Navasa i byłem rozrywany jak Ter Stegen na Camp Nou w meczu z PSG i poprzednich kluczowych meczach LM... Dembele zjedzony psychicznie... Trincao po prostu założył za duże buty przychodząc do Barcy. Obrony Koeaman ustawić nie potrafi, a stałe fragmenty to eksperymenty większe niż nazwiska 3 ostatnich trenerów Barcy...
2
No i jak pokazuje życie w lidze mistrzów jest bezproduktywny jak jego były zespół - jedynym wyjątkiem jest Messi, ale to jak zwykle... W tym sezonie widać dobitnie to co pokazują ostatnie lata, że Benzema > Suarez, Modrić > Rakitić, Casemiro > Busquets oraz Navas > TS... To nie przypadek, że paka Realu tyle wygrała. My mamy/mieliśmy dobrych grajków, którzy nie byli w stanie grać pod presją... Spójrzmy na Navasa w rewanżu, a na TS w pierwszym meczu z PSG - niestety nasza paka powinna popracować z psychologiem, bo nasi zawodnicy nie potrafią poza Leo wykrzesać z siebie czegoś ekstra w kluczowych meczach sezonu... A jak dobrze wiemy - sam LM nie wygra... Ale z tak słabymi rywalami w lidze trzymam kciuki za mistrzostwo.
0
@Mroziu jeśli trener nie potrafi przegrywać w jakimś stylu z ciężkimi przeciwnikami to nie zacznie z nimi wygrywać i będzie to 7 sezon wstydu w LM z rzędu.
Każdy kiedyś przegrywa, ale Koeaman jest kolejnym leszczem, który prowadzi to w żałosny sposób. Jeśli ktoś potrafi grać jak równy z równym z najlepszymi w EU to pewnie również w Hiszpanii sobie poradzi lepiej;D
0
@Mroziu fakt obecnie w Hiszpanii można zostać mistrzem ogrywając tylko ogórkowe drużyny... Ale co to za zwycięstwo? Dlatego, że zarząd kierował się twoim tokiem rozumowania co roku dostajemy bęcki w LM. Piłka to więcej niż indywidualności, które mamy. Najważniejsze jest zgranie i zaangażowanie. Mecze z Juve i PSG pokazały, że problem jest nadal. Spójrzmy na Lyon, Atlantę, Monaco, Ajax, Roma, BVB, Sevillę, Porto - te drużyny nie mają takiego budżetu i gwiazd jak my. Mimo wszystko potrafiły w ostatnich latach ugrać dużo przez zgranie i zaangażowanie - oczywiście bogatsze zespoły rujnują te projekty, bo piłkarze, którzy się wybiją idą do gigantów w pogoni za $$$(pewnie robilibyśmy to samo).
0
@Mroziu wiedzą może ma większą - cokolwiek to znaczy. Jednak czekać 40 spotkań na bramkę ze SF to trochę jak na obniżenie kwoty wolnej od podatku... Ogra Real i Athletico to powiem, że rokuje, jeśli nie to dalej będę obstawał, że jest za cienki.
0
@Przystankers to pokaz mi duży zespół, który odpadnie z LM po takiej kompromitacji jak my. Rewanż w Paryżu pomimo niezłej gry nie dał nawet zwycięstwa... a skład mamy niezły, ale złej baletnicy... ze słabszym pewnie Koeman rodziłby sobie tak średnio jak w poprzednich klubach.
0
@Przystankers braki zespołu przykrywa Messi, a zespół gra piach jak ktoś się postawi. Leo robi robotę jak robił przez ostatnie wiele lat. Bez niego Koeman ze swoim sprytem pewnie biłby się o miejsce w LM... smutne, ale prawdziwe
0
@Filipppe a w tej bajce były smoki.. Messi to być albo nie być dla transferów latem. Albo chcemy Leo i mieć zablokowane płace, albo Haalandy, Alaby i inne gwiazdeczki
0
@Mroziu kompromitujesz się pisząc jego nazwisko z małej litery. Jeśli liczymy na ogrywanie ogórków to jest ok. Z dużymi firmami sobie nie radzi, a trener Barcy powinien. Moim zdaniem mecze z ogórkami są wyznacznikiem dla takich krótkowidzów jak Ty.
0
@mejsinio faktycznie spraliśmy ogórki z dołu tabeli i wyszedł nam pierwszy rożny w czterdziestu meczach sezonu... A Liga Mistrzów zakończona upokorzeniem na własnym stadionie, dobrze, że Ney nie grał bo mógłby paść wyższy wynik. Co do Leo wybitnym piłkarzem jest, ale nie stać nas na jego pensję - tutaj dużo zależy od jego woli. Koeman to jedna liga z Valverde i Setienem (ba chyba pierwsze 25 meczy zakończył z gorszym bilansem niż Setien). Za krótki na poważnych przeciwników, co dobitnie pokazała LM. Do prania ogórków się nadaje.
0
@LatajacyHolender czekam na mecze z Realem i AM niech pokażą mi, ze się myle
0
@monsterrize Hiszpania bez 9 wygrała ME. Za czasów Pepa graliśmy z Messim na 9 czyli bez przez pewien okres. Skład najlepszy obok AM w Hiszpanii... nie wiem czemu wszyscy czepiają się składu. Real tez ma szanse na mistrza a gra piach jak my... patrząc przez pryzmat kilkudziesięciu spotkań to te trudne poza Sevilla oblalismy, a i Sevilla pokazała nam jak się gra w piłkę. O LM mówił nie będę bo tam daliśmy ciała na CN 2 razy. Kiedyś była to twierdzą.
0
@monsterrize podobnie jak Koeman i TS w kluczowych meczach sezonu powinni piłki podawać. Są zawodnicy, trenerzy, którzy potrafią wyciągnąć drużynę z dołka. Niestety większość potrafi być tylko na fali.
0
@lukasz9197 Allegri ma papiery na prowadzenie tych gwiazd oraz sukcesy w CV. Koeman dostał posadę pomimo tego, ze w roli trenera nic nie osiągnął i nie zarządzał wielka szatnia. Moim zdaniem to jedyny trener, który jest wolny i ma CV na miarę naszego klubu.
0
@Mroziu gramy piach, sezon pełen kompromitacji. Tak jest mi zle, bo można było odpaść z PSG lub przegrać rywalizację w grupie, ale w jakimś stylu. Przegraliśmy kluczowe mecze sezonu - na stojąco. Tak samo jak 5 poprzednich sezonów. Zaangażowania nie kupisz.