0

Keylor mistrz takich spotkań... szkoda naszych bo jestem z nich dumny

1

@don'T.R.I.P.e narzekanie na sędziów w Hiszpanii to jak narzekanie na rząd u nas... Narzekają wszyscy, bo wszyscy mają podstawy i nie ma co im tego zabraniać, ale najgorsze jest to, że nie da się z tym nic zrobić

2

Cieszy postawa naszych, pierwsze dwa trudne mecze do przodu w sezonie, cieszy, że pod rząd i w niezłym stylu. Pique był potrzebny jak tlen.

0

@DamianPSV im wszystkim nie leżą nasi pseudo-trenerzy. Jakoś w reprezentacjach grają swoje. Dzbany na ławce i potencjał się marnuje

0

@Murazor skład na Seville czy RM to mamy. Z Psg nie ma szans, ale to co nam zrobili na CN nie powinno się wydarzyć podobnie było jak przyjechało Juve. CN to teren gdzie przyjeżdża się po punkty, a od 22 lat nie pamietam takiej sytuacji

0

@Murazor Koeman po pół roku po raz pierwszy wygrał trudny mecz...trzymam kciuki za poprawę, ale mam nadzieje na wymianę trenera po sezonie. Bo cham, który pierze brudy publicznie hańbi nasz klub. Ani postawa, ani wynikami, ani stylem nie zasługuje na pozycje, która otrzymał.

0

@Murazor Rakitić też był za słaby, Cou też... Trafili na prawdziwych trenerów to grali/grają swoje. Koeaman ani Live, ani Bayernu, ani nawet Barcy Pepa by dobrze nie poprowadził. Przeciwnicy wiedzą co będziemy grać bo nie robi nic zaskakującego. Składem rotuje bez pojęcia, skoro przez pół roku tego nie poukładał to inaczej nie będzie. Może np. Allegri chciałby nas odwiedzić w oczekiwaniu na zbawcę mającego kontrakt w Katarze....

0

@monsterrize @Murazor z jakiegoś powodu od wielu lat łączono go z Barceloną, a Juve to też nie jakieś Elche. Gość całkiem sporo prezentował w przeszłości, pewnie więcej niż Arthur kiedykolwiek będzie... Juve też potrzebuję czasu, bo Pirlo i Sarri nic nie pokazali. U nas ćwoki na ławce też nie potrafią wykorzystać potencjału zawodników. Ale marnować Griezmanna, FDJ, Albę, Messiego, Cou, Dembele i Ter Stegena na raz to tylko u nas... @Magicc89PL Dokąd jakiś prawdziwy trener tego nie poukłada to znów w fazie pucharowej LM dostaniemy oklep. A za Koemana to nawet w Pucharze Króla mamy problemy... Valverde by się spalił ze wstydu, a ten ćwok publicznie pluje na piłkarzy. Nawet Mou po nazwisku nie pluł na swoich zawodników. Szacun za to co robił na boisku, ale trenerem jest marnym.

0

@snoopy FDJ to faktycznie miał się czym zmęczyć - początek sezonu jak Lenglet, a potem 10 dobrych spotkań z ogórkami. Przyszły wyzwania i położył się jak reszta zespołu...

0

@seeba to nie był transfer, tylko operacja księgowa. Pjanić w dodatku urzymuje poziom Arthura, który pomimo młodego wieku nie wytrzymywał max 60 minut meczu.

1

@Shvedu Griezmann, Neto, Lenglet mogą jeszcze wiele pokazać, a Braithwaite jako jedyny jest pełen zapału. Co do reszty to dorzuciłbym Trincao, spakował i wysłał poleconym.

0

@Litman Problem był już po odejściu Enrique. Zamiast wydawać pieniążki na piłkarzy powinniśmy zatrudnić trenera, a nie eksperymenty w przeszłości związane z naszym klubem. Nie było i nie ma konkretnego trenera to i nie było transferów z głową. Osobiście uważam ostatnie 2 okienka transferowe za najlepsze od 4 sezonów.

1

Ten trener nie tylko jego potencjał marnuje. Na papierze mamy niezły skład, a nawet Cadiz potrafi nas zdominować, więc może ostatnie kilka meczy powinien wziąć do siebie nasz wódz.

0

@Brashearr gdyby grał w Valencii byłby wart max 50. Umówmy się, że poza Leo nasi piłkarze nie są warci więcej niż 50 mln. Pedri ma dobre mecze i potencjał, ale ilu takich młodych było i się spaliło... Na razie Cadiz to dla nas wyzwanie... Co marzyć o podbiciu Sevilli czy Paryża

0

@Jacob94 Ad.2 Całe szczęście już nikogo nie kupili... Pewnie byłby z tego kolejny problem.
Po wyborach trzeba zacząć od nowa - uzgodnić co z Messim i od tego uzależnić pozostanie Griezmanna. Postarać się odzyskać trochę środków z pary Cou i Demebele. Bezwarunkowo pozbyć się Busiego i może Pique. Ale najważniejsze trzeba zakontraktować jakiegoś trenera, który ma jaja i osiągnięcia. Koeman może ma to pierwsze, ale słabym trenerem jakim był przed przyjściem do Barcelony jest nadal. Trener to nasz najpilniejszy transfer. Wyjaśnienie sprawy Messiego to natomiast sprawa kluczowa dla budżetu. Nie ma Leo nie ma wpływów, nie ma wpływów to nie ma budżetu, a gdy nie ma budżetu nie ma transferów. Z piątki Pique, Busi, Dembele, Cou i Griezmann powinno zostać tylko 2, przy czym ten ostatni powinien zostać, gdy Leo odejdzie, a odejść, gdy Leo zostanie.

0

@wolny99991 Puyol też mógłby coś załatać, w zasadzie na każdej pozycji mogłoby być lepiej... Pewnie nikt nam nikogo nie zazdrości

1

@Jacob94 dawał ciała w LM po całej linii przez kilka sezonów, ale w LaLiga zawsze wysoki poziom. Kontuzja w ubiegłym sezonie wywaliła go na kilka miesięcy, a trzymanie zawodnika w tym wieku z taką pensją i dużym ryzykiem "efektu szklanki" - to duże ryzyko finansowe. Był i jest klasowym napastnikiem, ale $$$ też się musi zgadzać. Zbyt wysokie kontrakty to największy problem Barcelony. Ale nie rozumiem jakim prawem zostawili Busiego, który miał kilka dobrych spotkań na początku sezonu, a teraz znów ma żelazne miejsce w składzie i gra taki piach do jakiego się przyzwyczailiśmy. Mam nadzieję, że Roberto szybko wróci i da trochę stabilizacji na różnych pozycjach.

1

@Naturopata Xavi w Katarze do MS. Nic tego nie zmieni. Koeman mocny tylko w gębie l. Może warto byłoby go podmienić z trenerem rezerw. Może w 3 lidze dałby rade

0

@Magicc89PL Setien pewnie by to lepiej ułożył. Za Valverde były chociaż wyniki. Tutaj manto od każdego silniejszego. Koeman to trener na leszczy. Valverde to może buty wiązać. Potrzebny trener a nie eksperyment. Nie wierze w Xaviego do MŚ. Koeman dobił Barcelonę. Potrzebny ktoś kto posprzata

0

@Remi1899 ja się zastanawiam gdzie widać progres z tym szkoleniowcem? To trochę jak obniżanie podatków przez nasz rząd, a w dodatku u nas też zwala się winę na poprzedników. Moim zdaniem grający trener Leo prowadziłby nie gorzej ten zespół. Jako piłkarz Koeaman dał dużo i dziękuję, ale jako trener to jakiś dramat.

1

@Kgorecki2500 trzymam za nich kciuki, a za nas oby nam się udało LE wygrać w przyszłym sezonie. Mam wstręt do LM.

0

@juri90 kolejny leszcz na ławce, ale poprzedni nie ośmieszali klubu w każdym trudniejszym spotkaniu. Setien dostał od perfekcyjnego Bayernu łomot, ale tutaj to mamy problem dosłownie z każdym, kto się postawi. Drużyny jak Sevilla są dla nas za wysoko... Dosłownie nie do przeskoczenia.

0

@Magicc89PL może poprzedni trenerzy właśnie mu przypominali, bo prezentował dużo lepszą postawę, z resztą jak reszta drużyny...

1

@el_bidinho jakie polskie, ale myśle to samo

1

@martin3131 za Koemana nie było nawet 1 dobrego meczu w obronie

0

Może spadniemy na 5 miejsce i zagramy w LE, gdzie mamy szanse. Kolejna kompromitacja może otworzy oczy ślepo wierzącym w tego nieudacznika na ławce. Tęsknie za Valverde.

0

@Pawlak1992 bo nie grał z bayernem w gazie

0

@Pawlak1992 tak! Tak zdezorganizowanej drużyny nie pamietam. Z reszta nawet z Cadiz dajemy ciała, a nasi zawodnicy solo sa więcej warci niż cały skład Cadiz. Koeman przez pół roku w ogóle tego nie ułożył. Oczy mydła Wam indywidualne przebłyski i mecze z ogórkami. Każdy zorganizowany zespół nas niszczy. Mamy skład nie na ligę mistrzów, ale na Seville, Cadiz powinno wystarczyc

0

@Pawlak1992 szkoda tylko, ze Koeman położył ja na ziemi...

0

@y13 nie tylko Leo partolil

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?