clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Już raz City się zesralo metr przed kiblem więc nie świętujmy xd
0
Wiedziałam że jak postawie dużo siana na Real to będą grać kupę. Nie dziękujcie xd
6
@Batys chociażby siłowni i zmiany wizualnej bohaterów w zależności czy dużo biegają czy się obżerają. W GTA SA było to super rozwiązane. Każdy miał CJa jakiego chciał ;D
1
@Lionel_Messi10 tylko kup schabowe w mięsnym, takie dziurkowane żeby Ci zrobili. Bo sam raczej nie rozbijesz, a tak to one się napiją tego kefiru :D
4
@paweldunajecfcb tak szczerze to też się zastanawiam nad tym. Pasują mi niektóre postulaty konfederacji a niektóre całkowicie mnie odrzucają, tak samo z lewicą. XD nie ma na kogo.
1
@PatrychoO coś tam wpada w ucho ale jak szybko wpada to wypada. Muzyka Mroza mi nie siada a ten kawałek jest typowo w jego stylu. Myślałam, że będzie więcej Bambino albo Igo.
2
@messi564 ziemniaki ( ͠° ͟ʖ ͡°)
2
@Lionel_Messi10 układasz w misce schabowy cebula schabowy cebula, zalewasz kefirem, sól i pieprz i do lodówki :D może być na całą noc, ale najlepiej 24h. Potem sól, pieprz, trochę papryki, mąka, jajko, bułka tarta i jazda. Polecam mocno
19
Co tam u Was na obiad? U mnie wleciały schabowe w panierce, trzymane 24h w kefirze i cebuli. :D do tego młode pyry, mizeria i kompot z rabarbaru. Obiad topka :)
0
@AmigoBlancos a jeszcze mam jakiś kupon z 28 zł po kursie 4,5 że Real będzie zwycięzcą finału xd
0
@AmigoBlancos łącznie prawie 1000 xdd
0
@AmigoBlancos łącznie ze wszystkich kuponów będzie ze 170 zł. XD na wygraną a część tylko na awans. Zazwyczaj gram za 10/20 zł, max 30. Więc poszalałam. :D jak wszystko wejdzie to ponad 1000 mi wpadnie. Bo mam jeszcze stare kupony gdzie został ostatni zakład na Real
0
@Artysta9 trzeba się najpierw pozbyć Fatiego i Ferrana, potem można myśleć o nowym skrzydłowym.
6
@AmigoBlancos odpadnie bo dużo na nich postawiłam. XD
1
@bartas97 dziękuję! Ostatni tydzień był dla mnie mega łaskawy :) również życzę
0
@PatrychoO oby był lepszy singiel niż w zeszłym roku :D na żywo był spoko ale do słuchania na słuchawkach niezbyt
0
No to jak Real awansuje dalej wygram 650 zł. XD czyli pewnie City bierze to łatwo
8
Jakiś pan się zobowiązał, że pokryje koszty pogrzebu 8-letniego Kamilka. Historia myślę wszystkim znana, przedstawił on faktury z których wynika, że za posługę księdza i wynajęcie kościoła musiał zapłacić 1400 zł. Naprawdę Ci ,,słudzy boży" muszą być aż tak pazerni by nie odprawić temu nieszczęsnemu dzieciątku pogrzebu za darmo? Gdzie i tak dochodzą koszty trumny, zakładu pogrzebowego to jeszcze ksiądz musiał swoje zarobić. Wstyd... 800 zł za posługę w czasie pogrzebu i 600 za wynajęcie kościoła. Tym bardziej, że obcy człowiek wykazał się taką inicjatywą, zachowanie tego księdza jest dla mnie obrzydliwe. Tak, ksiądz musi za coś utrzymać kościół i plebanię ale z głodu by nie zdechł jakby wykonał gest w stosunku do dziecka.
8
Warto przypomnieć wystąpienie Eto. :D
Uwielbiam to
0
@Criss18Barca polecam garść nerkowców. Są słodkie :D
35
@macio_944 ,,takie są fakty kolego"
XD
1
@Kidd Unravel 2
0
Teoretycznie - gdyby nie dołączył do Nas Robert, zdobylibyśmy majstra? Jak myślicie? Myślę, że może by się udało ale nie z taką przewagą punktową. Przed mundialem jednak Robert strzelał na zawołanie dając Nam mnóstwo punktów, w drugiej części trochę gorzej ale jakby trochę się budził. Ogólnie oceniam jego transfer na ten moment na taką 4 w skali szkolnej.
10
@tbas od lipca najniższa krajowa do góry - wzrost cen.
13
@prokofiew nie no, mieli zejść z boiska ze spuszczonymi głowami by się nie narazić patologii
1
Odjąć im z 10 punktów w następnym sezonie i niech spadają do 3 ligi. Bydlaki
8
Dobrze Pique podsumował to bydło. Policja tam powinna wjechać...
0
Tylko niech nie wprowadza tego placka Torresa albo Fatiego.
3
Niech ten mecz się nie kończy. Co za widowisko :D
0
@LM10GOAT za co? xd