0

@Cygan BRC nie pójdę :D

1

@PatrychoO miłej zabawy. ;D ją na Nosowskiej byłam a zamiast MG wybrałam Jarocin. Myslovitz, Nosowska, Chylińska, Luxtorpeda mnie przekonały ^^

0

@Objectivo Sekiro 2 i Bloodborne 2 to moje marzenia. :( Może też zobaczę tę grę.

9

@Sulimo ja bym nie poszła, ja na pogrzeb swojej babci też nie pójdę, bo nigdy babcią dla mnie nie była a obcą osobą. Jak nie czujesz potrzeby to nie idź, a na pewno nie rób tego na siłę.

1

@Objectivo jedynka mi nie podeszła ale ta jak będzie miała bardziej dynamiczną rozgrywke to chętnie ogram. W ogóle chciałabym by From Software poszedł w stronę Sekiro a nie soulsów, już abstrahując od Lords of the fallen

0

@Rl9k1nG Wiedźmin 1, następne soulsy i Assassin's Creed Mirage. Może Ubisoft tego nie zepsuje

1

@LS klub dla trofeów co ani razu LM nie zdobył. xd

0

@Firestone u Niego chyba psychika nie wytrzymała. Z tego co wiem z żoną stracili dziecko i po tym się załamał

1

@Kinginiesta ostatnio pisałeś o filmie Goście dostępnym na HBO Max. Właśnie dzisiaj znalazłam chwilę czasu by go obejrzeć. Też bardzo mi się podobał, ciekawe i przygnębiające przesłanie. Mimo że wiele się nie działo czuć było w powietrzu napięcie. Polecam. :D

0

@Zoker koszmar ;(

1

@_Specjalista panie jaka Ukraina, Real dostał łomot

0

@Tom0VeB nie ma sprawy. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)

10

Potężny Vinicjusz też nieźle zgwałcony w tym meczu. Najlepszy skrzydłowy na świecie. :D

2

Pep Guardiola jest debeściak. A jego mafia? Jego mafia też jest debeściak. :D

5

@Kamiloos wracaj do nory madrycioku

0

Królewscy... XDDdDdDDddD

6

Jakby Real dostał 6-7:0 to nie mógłby mieć pretensji. Gówniany mecz Madrycioków.

0

@Medium nie dostanie, pozdrawiam. Mistrzostwa Świata w danym sezonie są najważniejsze.

0

@19Riki20 ja ponad 200 zł i nie żałuję. XD

1

Ciekawe kiedy znów pojawia się komentarze, że Hochland zasługuje na ZP bo (być może) wygrał LM. Jak w półfinałach jest beznadziejny i ciekawe jaki będzie w finale

0

Ale Szymon dzisiaj sędziuje top. :D

6

Powinien mieć hattricka, a wszystko Norweg zepsuł. XD

0

@Derean no i nie świętuje tylko się śmieje z realowców którzy cały czas tak mówili xd

6

To nieźle Real się skupił na LM, że ligę odpuścił ^^

7

Już raz City się zesralo metr przed kiblem więc nie świętujmy xd

0

Wiedziałam że jak postawie dużo siana na Real to będą grać kupę. Nie dziękujcie xd

6

@Batys chociażby siłowni i zmiany wizualnej bohaterów w zależności czy dużo biegają czy się obżerają. W GTA SA było to super rozwiązane. Każdy miał CJa jakiego chciał ;D

1

@Lionel_Messi10 tylko kup schabowe w mięsnym, takie dziurkowane żeby Ci zrobili. Bo sam raczej nie rozbijesz, a tak to one się napiją tego kefiru :D

4

@paweldunajecfcb tak szczerze to też się zastanawiam nad tym. Pasują mi niektóre postulaty konfederacji a niektóre całkowicie mnie odrzucają, tak samo z lewicą. XD nie ma na kogo.

1

@PatrychoO coś tam wpada w ucho ale jak szybko wpada to wypada. Muzyka Mroza mi nie siada a ten kawałek jest typowo w jego stylu. Myślałam, że będzie więcej Bambino albo Igo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?