clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Benz no białaczka to przerażająca choroba, dopóki ona nie zachorowała to nie miałam o tym pojęcia. Jeszcze miała wstrząs septyczny i ledwo z tego wyszła...
16
Moja przyjaciółka która choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną 3 tygodnie temu miała nawrót choroby po zaledwie miesiącu ,,w zdrowiu" w domu. Potrzebny jest przeszczep i dziś okazało się, że jest dwóch dawców z bardzo dużą zgodnością. Jakby ktoś chciał się zgłosić i zostać dawcą szpiku możecie to zrobić bezpłatnie na stronie dkms.pl
Naprawdę warto :)
5
Mam nadzieję, że odejdzie Roberto.
1
Vini jest najwieksza gwiazda ligi Hiszpanskiej jest artysta niczym swego czasu Ronaldinho. Mimo wszystko nalezy mu sie szacunek.
Cytat od białych. Miłego dnia :D
2
@Medium nie, wspaniały sezon. XD szczególnie jego końcówka
6
Real jest mistrzem przykrywania gównianego sezonu. Afera sędziowska, teraz afera rasistowska, ciekawe co dalej :D
1
@Kamilos84 kupiłam podczas ostatniej edycji. Super jakość, polecam :D
1
@cules100pro ustaw sobie na pepperze powiadomienia o XBX, trafiają się naprawdę super promocje.
2
Vini czerwo to powinien dostawać średnio co trzy kolejki a nie dopiero teraz. Factos
0
@PatrykBarca no u mnie Liverpool pierwszy mecz na kuponie i poszło do kosza... Dziś tylko stawiam na wpadkę BVB
2
@gumaz nie mam pojęcia, haha :D a tak serio to mi jest dobrze jak jest
1
@Kidd zgadzam się. :D
2
@Kidd jest super bo z jednej strony beza a z drugiej kwaskowy rabarbar. :D robię też to ciasto z agrestem albo śliwkami węgierkami ale muszą być kwaśne. :D
26
https://zapodaj.net/81f75a231eaa7.jpg.html
Od rana mnie wzięło na pieczenie, takim sposobem powstało kruche ciasto z rabarbarem i bezą. Przepyszne. :D najwięcej roboty ze zrobieniem dobrego ciasta i ucieranie go ale dałam radę. Jak ktoś zainteresowany mogę podesłać przepis.
0
@Cygan BRC nie pójdę :D
1
@PatrychoO miłej zabawy. ;D ją na Nosowskiej byłam a zamiast MG wybrałam Jarocin. Myslovitz, Nosowska, Chylińska, Luxtorpeda mnie przekonały ^^
0
@Objectivo Sekiro 2 i Bloodborne 2 to moje marzenia. :( Może też zobaczę tę grę.
9
@Sulimo ja bym nie poszła, ja na pogrzeb swojej babci też nie pójdę, bo nigdy babcią dla mnie nie była a obcą osobą. Jak nie czujesz potrzeby to nie idź, a na pewno nie rób tego na siłę.
1
@Objectivo jedynka mi nie podeszła ale ta jak będzie miała bardziej dynamiczną rozgrywke to chętnie ogram. W ogóle chciałabym by From Software poszedł w stronę Sekiro a nie soulsów, już abstrahując od Lords of the fallen
0
@Rl9k1nG Wiedźmin 1, następne soulsy i Assassin's Creed Mirage. Może Ubisoft tego nie zepsuje
1
@LS klub dla trofeów co ani razu LM nie zdobył. xd
0
@Firestone u Niego chyba psychika nie wytrzymała. Z tego co wiem z żoną stracili dziecko i po tym się załamał
1
@Kinginiesta ostatnio pisałeś o filmie Goście dostępnym na HBO Max. Właśnie dzisiaj znalazłam chwilę czasu by go obejrzeć. Też bardzo mi się podobał, ciekawe i przygnębiające przesłanie. Mimo że wiele się nie działo czuć było w powietrzu napięcie. Polecam. :D
0
@Zoker koszmar ;(
1
@_Specjalista panie jaka Ukraina, Real dostał łomot
0
@Tom0VeB nie ma sprawy. ( ͡ಥ ͜ʖ ͡ಥ)
10
Potężny Vinicjusz też nieźle zgwałcony w tym meczu. Najlepszy skrzydłowy na świecie. :D
2
Pep Guardiola jest debeściak. A jego mafia? Jego mafia też jest debeściak. :D
5
@Kamiloos wracaj do nory madrycioku
0
Królewscy... XDDdDdDDddD