clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
No i Death Stranding skończone. Końcówka wycisnęła łezkę, trochę plot twistów, podobało mi się :D gra na pewno nie dla każdego, ale dostarczanie paczek potrafi uzależniać. Soundtrack to majstersztyk, sama historia pokręcona i trzeba się skupić by wiedzieć o co chodzi. Może to nie jest moje top 3 gier ale bawiłam się super.
0
@DonMatteo901 może nie co 3 ale podejrzewam, że co 3 poroniła na pewno. Szkoda, że o tym się nie mówi.
1
@FanBarcYxD wolałabym tu nie mieć konta niż pisać takie kocopoły jak Ty
0
@mextexperu podział na te grupy lepsze/gorsze w biegach xd
0
@mextexperu oglądałam ale nie podoba mi się formuła tych zawodów
2
@Luciano99 może go wypożyczą.
^^
4
Już wolałam sagę Messiego na Bambie...
17
Najlepiej jakby światem rządziła La Bamba, tutaj sami eksperci w każdej dziedzinie :D
1
@Rust_Cohle dziś raczej nic ale jutro gulasz z ligawy wołowej, pyzy i buraczki.
0
@gumaz chciałabym jedno ale na razie nie pojawił się odpowiedni kandydat. :D
26
Wszystkiego najlepszego dla wszystkich La Bambowych tatuśków :D
1
@MesQueUnClub_87 u mnie zawsze się mówi ,,młody Stuhr". XD fest młody
5
@Kgorecki2500 ale Dragon Balla to Ty szanuj.
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
4
@Chucky a może nie ludzie którym się nie podoba mają opuścić kraj, tylko Ci którzy na zmianę od 89 roku rozpieprzają Polskę? :)
5
@D10SLEO mam nadzieję, że nie puszczą z dymem marzeń Izraela o 3 punktach
2
Ale Cugowski to kocur
0
@DaPidejpi strzeli może 2 takie bramki a potem klepanko
1
@lucca87 Klangor super serial.
0
@Colon TANK 1990. :D mam taką malutką konsolę i tam jest ta gra. Uwielbiam ją
0
Pobrać najlepszych z U17-U21, starych wygonić razem z trenerem i zaczynamy zabawę. :D
0
@ikar34 naszym chłopakom brakuje luzu :D
2
@John_Doe no może weszła do Niego do domu bo się zakolegowali. Nawet jak poszła tam dobrowolnie nic nie zmienia.
32
Szkoda, że Gavi jest biały bo jakby był czarny, to moglibyśmy zgłosić jego nominację do świętych poszkodowanych rasizmem. Zająłby miejsce obok Viniego, a tak to nic nie da się zrobić. ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
1
@Objectivo początek jak się chodzi trochę trzeba się przełamać, o wiele lepsza jest grą jak masz już motocykl :D
@MesQueUnClub_87 trochę tak jest ale po kilku misjach jest mega immersja. Dochodzą różne ulepszacze + świetny soundtrack robi robotę. @Janas11224 polecam to jako dodatkową grę, w sensie, że ogrywasz sobie coś szałowego a to odpalasz na godzinkę dla relaksu. :D
2
Długo mi zajęło przekonanie się do Death Stranding, ściągnęłam ponownie bo za free w PS Plus Extra, do tego ta poprawiona wersja. Wkręciłam się ostro :D mega relaksujące jest to noszenie paczek, pod warunkiem że wynurzeni nie atakują. Planowanie wyprawy, tworzenie sprzętu, kombinowanie jak gdzie wejść... Naprawdę polecam. :D ostatnio daje szansę grom od których początkowo się odbiłam czyli Cyberpunk i teraz Death Stranding i nie żałuję. :)
0
Neymar już raz był jedną nogą w Barcy. XD ja tam w ten powrót nie wierzę, bardziej byłam pewna Messiego niż Neya.
0
@Janas11224 mam tatuaż zrobiony na 18 urodziny, czyli 10 lat temu gdzie jeszcze nie było takiego ,,wow" na dziary a ja byłam pierwsza wśród znajomych. Kolczyki, tatuaż itd. :D a tatuaż mam na karku, symbol muzyka Marilyna Mansona.
83
@TheNekro94 za każdym razem jak widzę to zdjęcie to się boje, że jednak strzeli xD
0
Radowid w 3 sezonie Wiedźmina nie dość, że będzie miał z 40 lat, to będzie czarny i będzie się zabawiał z Jaskrem. Dobrze, że mi tego Netflixa zablokowali przez te dodatkowe opłaty, to sobie oszczedze tego. :D
5
Kibice Barcy przyzwyczajeni by się cieszyć z wyniku a nie gry, także easy