clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Bykunn ale tam nawet nikt dupy nie ruszył, by postarać się podać jakąś gałąź, cokolwiek. Siedzieli i patrzyli jak kobieta umiera.
2
@Bobo25 akurat tutaj ratownicy powiedzieli, że kobieta była do uratowania, tylko zdecydowała znieczulica.
2
@hayek https://epoznan.pl/news-news-140891-matka_ktora_utonela_ratujac_syna_samotnie_wychowywala_6_dzieci_swiadkowie_mezczyzni_nie_reagowali_na_prosby_o_pomoc_dla_tonacej
Tu są relacje świadków jak to wyglądało.
9
@VegetaPolska wiem, że nie wszyscy. Luzik. Po prostu znieczulica sprawiła, że ta kobieta umierała i nikt jej nie pomógł. Gdzie nawet nie trzeba było ryzykować życiem, bo rozumiem, że nie każdy ma na to ochotę.
56
W Kaliszu kobieta weszła do rzeki, bo jej syn się topił i sama wpadła w dziurę z mułem. Jakaś pani biegała i prosiła o pomoc by wyciągnięto tę kobietę, wystarczyło, żeby 3-4 mężczyzn chwyciło się za ręce i weszło po Nią, bo nie mogła się wydostać. Panowie w restauracji stwierdzili, że nie potrafią pływać (gdzie do pomocy nie była potrzebna umiejętność pływania) i pili dalej kawkę. Jak w końcu dwóch rowerzystów się zatrzymało, było już za późno. Kobieta osierociła 6 dzieci, a była samotną matką. To tak w kontrze do postów niektórych tutaj jakie to współczesne kobiety są beznadziejne, jak się okazuje - mężczyźni nie lepsi. Zwykle c*py.
3
@Ojciec5tkidzieci ja burgerów nie jadłam bo jestem team kebab ale wierzę na słowo ;D
1
@pioz123 najbardziej z burgerów to lubię kebaba i chyba na tym zostanę
2
@Rust_Cohle to nie to samo, kurczak burger RIP
@Jakchcesz i co bierzesz tam? Podobno McDouble jest dobry ale nie wiem xd
1
@pioz123 nie strasz. :') właśnie byłabym skłonna w drugą stronę, że teraz zjem mniej niż kiedyś. Widzę po kebabie:D
1
@Tabaluga37 wiem, wiem. Ja w ogóle nie jestem team burgery a dziś wyszło tak przypadkiem. No i rozczarowanko
2
@Rastafarnianin niee, po prostu ta bułka to jakiś żart. Tak samo zobaczyłam, że nie ma w ofercie kurczak burgera. Moja noga prędko tam nie postanie (chyba, że po McFlurry :D )
1
@don'T.R.I.P.e lody to deser ^^
1
@Danny Gaucho :DDDD
@Rust_Cohle nie mam kuponów ani aplikacji, bo tam nie chodzę. Nawet o tym nie pomyślałam.
3
Byłam dziś w McDonald's pierwszy raz od 5 lat na jedzeniu, a nie na lodzie (McFlurry). Zamówiłam sobie Big Maca, bo w sumie to kiedyś jadłam i było spoko. Jakie było moje zdziwienie jak otworzyłam kartonik i zobaczyłam tę małą bułkę. XD kiedyś tą kanapką się najadłam, do tego frytki i cola, a teraz to jakiś żart. Pomijam fakt, że kosztuje chyba 20 zł, no ale wszystko drożeje. No cóż, następna wizyta w Maku pewnie znów za 5 lat o ile w ogóle :D
1
@Rastafarnianin raczej jest różnica wpuścić kolorowych którzy pracują a takich którzy nie pracują a tylko będą chcieli brać... Ale co ja tam wiem
5
@Objectivo nie obraża moich uczuć religijnych bo ich nie posiadam ale sama w sobie okładka bardziej żałosna niż śmieszna. XD
0
@nwchades nie, nie jest. Może tylko kosztował więcej.
4
@Kgorecki2500 Doberman, Rottweiler i Border Collie
7
@Robb Część paryskich komentatorów przypomina, że tuż przed dramatycznym wydarzeniem 17-latek kilka razy odmówił zatrzymania mercedesa, którym jechał - mimo poleceń policjantów ścigających go na motocyklach. Uciekając, prawie rozjechał przechodnia na pasach i jadącego przed nim rowerzystę.
XD tyle w temacie. Dobrze, że go odstrzelił.
4
Grażyna Wolszczak jako Yen odegrała swoją rolę lepiej niż cała ekipa netflixowego gówna. Faktosy.
1
@pauletaa 181 cm więc nie ma problemu z ramą :D
@masq jak na dojazdy do roboty to trochę dużo. XD kupisz za 3-3,5 k spoko rower
2
@pauletaa używaną kupię dobrą. Używana szosa za 4-5 k, nowa kosztowała pewnie z 7. Więc to jest dobry rower dla amatora
5
@marcin62 też żałuję. Coś czuję, że HBO stworzyło by spoko serial, może nie arcydzieło ale oddali by klimat Wiedźmina i bardziej trzymali się tekstu źródłowego... Nie mogę tego przeżyć :|
1
@marcin62 mam nadzieję, że ten serial okaże się jakimś eksperymentem społecznym, który ma wybadać cierpliwość fanów. XD
1
@masq no i napisz ile chcesz zapłacić za ten rower :D będzie łatwiej
1
@marcin62 to jakiś żart? Powiedz, że to żart...
0
@masq na pewno nie żadna damka ani holenderka która ma 3 przerzutki, ale ładnie wygląda bo ma koszyczek. Do miasta jak masz dużo krawężników, różnych przejazdów tramwajowych czy czegoś takiego to najlepiej MTB 27,5 koła jak dla kobiety. MTB lub turystyczny, ze względu na cieńsze jednak koła.
0
@don'T.R.I.P.e tak jak napisałam, ma być to rower na asfalt ale waham się bo jednak lepiej wpaść w nierówność gravelem niż rowerem szosowym, nawet na asfalcie.
1
@BorzyKrzys mam MTB bo najczęściej jeżdżę po dość trudnej nawierzchni, nie jest to rower komfortowy do jazdy po asfalcie. Teraz w Poznaniu pobudowało się różnych wartostrad itd więc chciałabym pośmigać czymś szybszym.
1
@Survier tylko, że za 4 tys kupisz średniej jakości gravela bo ceny poszybowały przez to, że te rowery są modne. Za 4 k kupisz już dobrą szosówkę. Stąd się zastanawiam