0

@vangoor jak on nadal jest zawodnikiem PSG...

7

@vangoor zgadzam się z komentarzem jeśli byłby dziś 1 sierpień a nie 7 czerwiec.

9

Aż się przypomniał ten płaczący Messi na konferencji i nadzieje, że wróci za 2 lata, że te 2 lata szybko miną. Minęły szybko ale Messiego już nie będzie.

1

Messi podzielił Bambę jak PiS Polaków. Faktosy

1

@zodiak_10 tylko przytoczyłam wypowiedź Lewego. Resztę dopowiedziałeś sobie sam :D

3

Jeszcze ta wypowiedź Lewego, że widział w oczach Leo ile Barcelona dla Niego znaczy. :D

0

@masq no nie przesadzajmy już w drugą stronę. XD Messi jest legendą i to przez duże ,,L" ale po prostu niektóre rzeczy związane z jego końcem w Barcy pozostawiają niesmak i tyle.

3

@Jakchcesz nie, skądże. Tak tylko sobie myślę jak odszedł chociażby Iniesta czy Xavi, a ile kwasu jest z Messim. Nie umniejszam mu w żaden sposób i dla mnie zawsze pozostanie legendą.
Czy ludzie którzy wypowiadają się o Messim dzielą się na fanbojów albo hejterów? Nie. Uwielbiam Leo nadal i uważam, że powinien mieć pomnik pod CN ale to nie znaczy, że nie mogę negatywnie ocenić niektórych rzeczy...

5

Wyobrażacie sobie taki przyjacielski mecz jak wczoraj z Iniestą tylko, że z Messim? XD ja jakoś nie mogę, za dużo kwasu. Burofaxy, sraxy, pójście do jednego z największych wrogów sportowych a na końcu ta akcja teraz. xd

5

@PatrychoO nie, ale jako kibicowi tej drużyny od 2006 roku jest mi zwyczajnie przykro.

9

Równie dobrze mógł zakończyć karierę i pokopać z synami na orliku, ten sam poziom sportowy. No ale za to nikt nie sypnie groszem.

3

@GeraltzKatalonii dokładnie. Nie chciał a te spotkania starego z Laportą były pod publiczkę moim zdaniem.

9

A kibice skandowali ,,Messi, Messi" nawet jak zdobyliśmy Mistrza czy w 10 minucie każdego meczu. Tak jak rozumiem poniekąd pójście do PSG bo nie mogliśmy go podpisać, tak tej decyzji nie rozumiem.

4

@Firestone no ale Messi zrobił wszystko by wrócić.

XD

10

Jakoś Alves w gorszym kryzysie wrócił i grał. :D

3

@Kuba_1 ,,zrobił wszystko" jak nawet okienko się nie zaczęło xD ale bzdury

0

Jak już mówiliśmy, że Messi przeszedł po prostu piłkę nożną jak grę, to teraz wygląda tak jakby na kompie za 10k odpalił pasjansa xD

1

@HighestInTheRoom ja nie znam nikogo. XD jak mają ostatnie miejsce w MLSie to równie dobrze mogliby grać w Ekstraklapie

3

@Danny Gaucho no i El Clasico z Orłami Otwocka. Wybacz. :D zagalopowałam się

0

@KamQiX najpierw było mówione, że czekają na zielone światło od LL, światło jest to jemu się śpieszy, by grać z amatorami.

5

Mam wrażenie, że niektórzy by tłumaczyli Leo nawet jakby poszedł do FC Albatros. XD

5

Messi grający w ostatnim zespole MLS.

xDˣᴰ

1

@Godlo odezwał się dzban. ;) Jest początek czerwca, a my mówimy o końcu sierpnia. Wiadomo, że do końca by nikt nie czekał. Przecież nawet okienko się nie zaczęło, Barca nie ma możliwości sprzedania nikogo a Messi chce tu i teraz. XD

3

Początek czerwca, a okienko do końca sierpnia. XD Messi chyba faktycznie nie chce wrócić bo nie chce mi się wierzyć w te magiczne presezony w tych śmiesznych ligach, gdzie kopiąc z synami mógłby się przygotować na taki poziom grania. Zamiast wrócić do klubu gdzie jest kochany woli jakieś wynalazki, gdzie zaraz znów będą na Niego gwizdać. Szczerze, na początku się zajarałam że wróci, a teraz mam to gdzieś. Trzeba się zająć piłkarzami którzy są w klubie, ich umowami czy sprzedażą, a nie mitycznym Messim który sam nie wie czego chce

4

Dobra, niech ten Messi już idzie do tych arabów ale niech ten cyrk się skończy...

0

@Kubsoleon żółte kartki + rogale. Ale najczęściej to wchodzą jednak niespodzianki i wysokie kursy.

39

Chłop prawie 36 lat, ustatkowany z 3 dzieci a stary mu dyktuje gdzie ma grać. XD

0

@Explode nieee, tylko Barcy. Dwa sezony temu wleciała Leo, teraz w tym sezonie udało mi się wyrwać na początku Robercika, a teraz znów Leo mam nadzieję

0

Dawaj Leo, bo koszulkę trzeba zamówić. Z ,,ostatniego" sezonu różowa była zamówiona, to teraz z pierwszego. ^^

0

@WiernyKatalonii już myślałem, że to ja. XD dlatego mnie zobaczyłeś. Słodki ^^

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?