clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Tak po ludzku jest mi żal Marciniaka. Oglądałam jego wizytę w KS, jakiś tam jeszcze wywiad gdzieś po finale MŚ i wydaje się naprawdę poukładanym, rozsądnym i po prostu fajnym człowiekiem, a ktoś niszczy mu życie w imię czego? Brak słów.
3
@Danny Gaucho albo jest skinem, niemniej obrzydliwy
0
@Albatros też mnie to dziwi...
9
Środowisko sędziowskie powinno się zbuntować i niech te przekupione śmietniki w garniturach same sobie sędziują. No ale wiadomo, że komuś odsunięcie Szymona będzie na rękę.
30
To już wiadomo czemu Francja przegrała finał MŚ, przez rasistę Szymona.
15
Dobra Florek, dawaj te Superligę.
3
Jak panu Szymonowi nagle na działce nie wybije ropa a on nie założy na siebie szejkowych szmat, to raczej nie przymkną oka.
1
@pt9 to już sprawa na osobny temat i to w gorących :D
23
Przykro patrzeć jak ktoś niszczy piłkę nożną którą kochało się od dziecka. Mistrzostwa Świata w grudniu, szejkowie w footballu robiący co chcą, klękanie bo udusili czarnego ćpuna... Teraz jeszcze sprawa Marciniaka, który w wolnym czasie był na spotkaniu dotyczącym biznesu prowadzonym przez polityka. Przerażająca wizja piłki nożnej w przyszłości.
0
@jacob345 GTA VC, GTA SA, GTA III, GTA V i GTA IV
2
@masq Wiedźmin 3 to najlepsza gra. Dużo czasu mi zajęło by po nim na nowo zacząć się cieszyć z grania w inne gry, a nie ciągle myśleć o Wieśku. Przeszłam ją 3 razy, raz za razem nabijając 400+ godzin. :D
0
@Albatros nie, nikt nie mówi o graniu za darmo.
2
Messi powie, że nie było oferty z Barcy, Barca powie, że nie mogła wysłać oferty bo nie ma zgody Tebasa. Kibice nie będą mieć do nikogo pretensji (prócz Tebasa ale jemu to lata) bo przecież operacja nie do zrealizowania. Messi jakby chciał to by wrócił, takie jest moje zdanie. Chociaż na jeden sezon, by się godnie pożegnać z kibicami, którzy do teraz skandują jego imię.
0
@RomanHoffer ja po południu idę. Liczę na 40-50 km :D
0
@bartekvisca za tę cenę to może i warto. Ogólnie ciekawa pozycja ale na końcu już poczułam ulgę, że się skończyła bo lekko męcząca. Historia całkiem całkiem. :D
1
@La Pulgaa tak samo... Czasem jak się odwiesiło to już była bramka :D
7
Nie spodziewałam się ale jak Busi schodził to łezka poleciała. :(
7
Kurde, wzruszyłam się no :(
1
@Kluivert_P muszę spróbować :D
0
@Mario96w takie przeczucie miałam, zobaczymy. Podstawiony kupon zaraz po poprzednim meczu Borussi i wpadce Bayernu ^^
0
Dobrze, że postawiłam na to, że Borussia nie wygra a Bayern tak. XD wiedziałam, że się wywalą na ostatniej prostej. Za 30 zł 163 zł do wygrania. Ciekawe czy wejdzie :D
1
@FireBarca1899 a kierowcom tirów mają obciąć diety bo za dużo zarabiają. XD
3
@MesQueUnClub_87 ja na co dzień słucham Budki Suflera, Maanam czy starych kawałków Heya czy Republiki. Tak, muzyka wtedy była lepsza i to nie jest boomerskie :D
1
@barcanawieki no to trzeba czekać :D
0
@Eto'o9 R10 wow, strzelił gola z Realem to trzeba go przedłużyć na kolejne 3 lata. Tak jak po golu z PSG i akcji z Realem.
4
Tak jak Busi i Alba mieli swoje momenty które dawały Nam zwycięstwa w ostatnim czasie, nawet w tym sezonie takie byly, tak Roberto to zwykły pasożyt od kilku sezonów i trzeba się go pozbyć.
1
@RoberDzik no teraz mamy obronę która faktycznie by nie dostała 8 bramek z Bayernem. Szczególnie madryciak Alonso i Eric. ^^ no ale zgadzam się, trzeba było zrobić czystki amigosów i tak zrobiliśmy to za późno.
2
Jordiemu przez te lata miałam dużo do zarzucenia - irytujący, obkichane gacie w ważnych meczach ale jest naszą legendą i będzie mi go brakować. Akcja Alba - Messi przeszła już do historii, jego bramka na 4:0 z Milanem, z woleja... Mnóstwo było tych pięknych chwil.
3
@macio_944 zgadzam się z każdym słowem macio.
0
@Benz no białaczka to przerażająca choroba, dopóki ona nie zachorowała to nie miałam o tym pojęcia. Jeszcze miała wstrząs septyczny i ledwo z tego wyszła...