2

@Zoker skoro mam MTB to nowy rower raczej nie do jeżdżenia po lesie ^^ drogi miastowe + podmiejskie

2

@BorzyKrzys no jak wydatek rzędu 4-5 tys złotych to bogactwo, to niechaj tak będzie

1

Jako drugi rower po MTB kupić gravela czy od razu iść w szosę? Boję się trochę, że na szosowym się zabije xD

6

@Kgorecki2500 całe szczęście, że anulował Netflixa, to przynajmniej nie będzie kusić by zobaczyć to gówno i nabić im wyświetleń. :D

0

@BorzyKrzys nie, na rowerze. ;) W wolnej chwili tylko konsola.

@Mario96w jest jakaś edycja kolekcja dziedzictwo złodziei i to jest poprawione :D
@Jakchcesz najbardziej bloodborne'owe ze wszystkich soulslike'ów a Ty odpuszczasz?

0

@Jakchcesz a Lies of P? ;>

0

@Objectivo a tam każda część jest k czymś innym czy jak nie zagrałam w poprzednie części, to nie będę wiedziała o co kaman?

21

@Comentateiro ufff, całe szczęście, że PO chce zabrać wszystkie socjale. Jesteśmy uratowani ^^

1

@tomcias10 oby. :) Ogrywalam ten tytuł na premierę jeszcze na PS4 bo nie było PS5 i pamiętam jakie piorunujące wrażenie zrobiła na mnie grafika:D gra która wyciskała maxa z poprzedniej generacji
@MesQueUnClub_87 to trzeba będzie zainwestować... :D

1

@pt9 w ,, Stamtąd" sceny horrorowe można policzyć na palcach jednej ręki. Pierwszy odcinek to trochę straszak, potem już nie

3

@pt9 ja ostatnio oglądałam serial ,, Stamtąd" na HBO MAX. Wciągnął mnie od pierwszego odcinka. Polecam :)

1

@Mario96w w sensie, dopiero będziesz ogrywał GTA 5? ^^ Uncharted polecam, najbardziej przechodzić od 1 części :D

0

@MesQueUnClub_87 teraz chcę ograć gierki takie na kilkanaście godzin max. :D czasu mniej na granie a kiedyś trzeba odhaczyć. Jak Ci się podobał Dead Space?

0

@tomcias10 wspaniała gra, mam platynę w tym tytule :D dodatek też będziesz ogrywał?
@Objectivo nigdy nie grałam w żadną część Finał Fantasy. :( Na człowieka pająka nie czekam, bo tak jak 1 część mi się bardzo podobała to już część z Miles'em mnie wynudziła. XD

2

Czas na nadrobienie kupki wstydu która się uzbierała przez to, że tyle było premier w zeszłym roku. Zaczynamy od A Plague Tale Requiem, potem już kupiony The Callisto Protocol. :D potem GOW Ragnarok i na końcu Dead Space Remake. Trzeba się wyrobić do września, bo wtedy wchodzi do gry DLC Cyberpunka, Lies of P i październik to Assassin's Creed Mirage. A co u Was na konsoli/PC?

2

@GeneralXavi gołąbki. Mogłabym jeść codziennie :D

0

@dv7wisnia oczywiście, że nie musi. Niestety do DKMSu zgłaszają się też osoby tylko dlatego bo np były zgłoszenia w liceum i koledzy się zapisali albo pod wpływem chwili. To jest najgorsze.

0

@Lanosss tego boję się najbardziej:(

8

Moja przyjaciółka która choruje na białaczkę ma dawce szpiku, który stwierdził, że ma plany wakacyjne i jemu teraz nie pasuje by oddać szpik. Dziewczyna walczy o życie każdego dnia, mógłby oddać szpik teraz to powiedział, że teraz to nie, bo pod koniec lipca jedzie na wakacje i do siebie może nie zdąży dojść i pasuje mu dopiero sierpień. Koszmar jakiś... ryczeć się chce.

3

55 km rowerem, zimny prysznic, świeży placek drożdżowy z owocami... A dopiero 13:20. Uwielbiam takie dni :D

0

@Kgorecki2500 jak już się zorientujesz o co chodzi w tym świecie to idzie łatwo. :D klimat robi robotę

6

No i Death Stranding skończone. Końcówka wycisnęła łezkę, trochę plot twistów, podobało mi się :D gra na pewno nie dla każdego, ale dostarczanie paczek potrafi uzależniać. Soundtrack to majstersztyk, sama historia pokręcona i trzeba się skupić by wiedzieć o co chodzi. Może to nie jest moje top 3 gier ale bawiłam się super.

0

@DonMatteo901 może nie co 3 ale podejrzewam, że co 3 poroniła na pewno. Szkoda, że o tym się nie mówi.

1

@FanBarcYxD wolałabym tu nie mieć konta niż pisać takie kocopoły jak Ty

0

@mextexperu podział na te grupy lepsze/gorsze w biegach xd

0

@mextexperu oglądałam ale nie podoba mi się formuła tych zawodów

2

@Luciano99 może go wypożyczą.

^^

4

Już wolałam sagę Messiego na Bambie...

17

Najlepiej jakby światem rządziła La Bamba, tutaj sami eksperci w każdej dziedzinie :D

1

@Rust_Cohle dziś raczej nic ale jutro gulasz z ligawy wołowej, pyzy i buraczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?