clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Barcelona gra świetnie po przerwie reprezentacyjnej? Nowe nie znałam
0
@MichuZ44 pierwszy spiderman mi się bardzo podobał, aż wbiłam platynę. Miles Morales już mnie tak znudził, że ledwo przeszłam, do tego nawet nie podchodzę. Bujanie się po mieście jest spoko ale chyba dla mnie za dużo:D
0
@Dalhi kolega gra w BG3 i na początku bardzo mu się podobała a teraz mówi, że już mniej. Za bardzo jest rozbudowana ta gra i dla niedzielnego gracza to po prostu za dużo. Niemniej, pewnie kiedyś na promocji sprawdzę. Nowy Assassin's wygląda jak poprzedniczki z tym, że będzie krótszy i bardziej przypominający II część, mi to odpowiada. :D
0
@macio_944 za dużo tych gier teraz wychodzi. Lies of P, dodatek do Cyberka i nowy Assassin's Creed... :( chyba na razie skupie się na Lies of P, potem AC a dodatek na końcu bo słyszałam, że najlepiej przechodzić grę od nowa do dodatku :P
1
@tristan87 w radiu mówili, że zostawił list pożegnalny. Prawdopodobnie próba samobójcza. W sumie, jemu coś udowodniono? Nie śledzę tej sprawy za bardzo.
2
@Rl9k1nG byłam ostatnio na Warszawie Zachodniej i to jest trochę wstyd dla stolicy, że tak wygląda ta stacja + dworzec autobusowy. Samo miasto wiadomo topka :D
0
@4drian0 od dema nie mogłam się oderwać, jak tylko przeszłam demo to zamówiłam grę :D cudny klimat
2
Jeśli ktoś lubi pokręcone seriale z nutką horroru/thrillera to polecam mocno serial The Devil's Hour na Amazon Prime. Trochę mało popularny, długo nie był dostępny w Polsce ale naprawdę warto. 6 odcinków, każdy po godzinie. Fanom Dark na pewno się spodoba :)
1
@Barca1992 ja czekam na nową część Obecności :D
0
To już chyba za Brzęczka grali lepiej xD
1
@kondzix2115 Sekiro, Bloodborne, Elden Ring, Returnal. A z tych bardziej przystępnych to Ratchet i Clank, Cyberpunk, Mass Effect
0
@Nazio_87 no na PSie nie pogram ale widziałam filmiki w necie i szału nie zrobiło. XD
0
@lntrowertyk a tak zapowiadali, że ten rok dla zielonych będzie lepszy niż dla niebieskich. xD
2
@MesQueUnClub_87 dla mnie to będzie zawsze Kudłaty :D
5
@koksik2700 mój głos idzie na Polską Partię Uczciwości
3
@MesQueUnClub96 Iniesta odchodzi z Barcelony.
6
Neymar przeżył piekło dlatego przedłużył umowę, bo mu przystawiali nóż do gardła. Czego nie rozumiecie?
1
@FCB_dimiC no i teraz wchodzę, oficjalnie Cancelo i Felix, parę transferów z naszego klubu i git :D chociaż nie jestem zwolenniczką Felixa, to przynajmniej się nie wkurzalam, że przyjdzie. Jest to jest i tyle
4
Powiem Wam, że od czasu potwierdzenia, że Messi nie przyjdzie do Barcy trochę się odcięłam od tych plotek transferowych. Potem śledziłam jeszcze Neymara, a jak okazało się, że Neymar też nie przyjdzie to odpuściłam i czytałam sobie tylko nagłówki i oficjalne potwierdzenia transferów. Przynajmniej miałam spokojniejszą głowę. XD w ostatnim czasie dość się człowiek denerwował na te newsy które okazywały się wyssane z palca. Detox transferowy dobrze mi zrobił, polecam
1
@Comfortable_ ciężko to sobie wyobrazić
1
Wróciłam właśnie z PGE Narodowego. ;D ale robi wrażenie jak się stoi na płycie, wyobrażałam sobie co czują tacy piłkarze, coś cudownego. Skoro narodowy daje takie odczucia to co dopiero takie Wembley albo Marakana.
0
Wchodzi kapitan. Izi
5
Przynajmniej Fajdek nie będzie robił akcji na gali Sportowca Roku :D
0
@mrboom nie z jakąś, tylko z Rafalalą. XD
1
@pioz123 o, właśnie. Jeszcze Iniestazo... Dużo trochę tych meczów było. Mimo, że ostatnie lata Nas nie rozpieszczają jako kibiców cieszę się, że chociaż wspomnienia mamy piękne
0
@LionelM95 na PS5 kupiłam za 70 zł nową i uważam, że to odpowiednia cena za jakość jaką dał Rockstar. Nie płać tyle, nie warto
8
@pioz123 chyba jednak Barca vs PSG. :D tam to były takie emocje na końcu, że jak mi puściło wszystko to się poplakalam
0
Polecacie jakieś przekąski przy wysiłku? W trakcie w zasadzie. Jak robię sobie rowerem 70 km to w zasadzie u mnie wjeżdża tylko klasyk - banan, czasami jakiś baton proteinowy ale rzadko bo jednak mają cukier. Najlepiej coś ogólnodostępnego w sklepie by kupować w trasie a nie wozić z domu w plecaku, bo potem pogniecione. :D
1
@bartas97 ładne ale współczuję czyszczenia. :D @TheNekro94 tak jak mówisz, ze skóry najlepiej.
1
@Kgorecki2500 mi optometrysta od optyka lepiej zbadał wzrok niż okulista na NFZ...