clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to ogłoszenie społeczne z tym ,,jadę za szybko" im się udało. Więcej takich, chociaż pewnie jak ktoś jeździ jak wariat to i tak go to nie przekona. :(
2
@norbi77 zrobiłeś dla Niego najlepsze co mogłeś zrobić, ja swojego pieska też uspilam by nie cierpiał. Miał z Tobą na pewno cudowne życie i z własnego doświadczenia powiem, że najlepiej leczy rany kolejny piesek. Trzymaj się!
1
@Bykunn nie :D możesz opowiedzieć
@kuz otóż to :D
0
@Barca1922 te dzieci są sprzedawane jak na targu.
6
Niby nie było na kogo głosować a 3/4 społeczeństwa jednak poszło na wybory. Kłamczuszki. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
3
@fotohobby a Sośnierz nazywający zwierzęta maszynami zrobionymi z mięsa. :D
2
@Kidd dla mnie w polityce nie powinno być miejsca dla jednego i drugiego. Dramat
0
@Kidd agent wywiadu SB. Faktycznie, Sejm to idealne miejsce dla takich ludzi :D
1
@Xwowrak u mojej koleżanki co pod Poznaniem mieszka ponad 92% frekwencja. Sami młodzi ludzie tam mieszkają. XD
2
@Barca1922 po co ma rozchylać nogi przed PiSem jak może przed KO i też być w rządzie?
1
@pioz123 niektóre firmy marudzą bo muszą płacić najniższą krajową którą PiS podwyższał a to i tak głodowa stawka, więc jakby mieli zatrudnić dodatkowe osoby to już to widzę :D
1
@pioz123 no źle, wyobrażasz sobie to w ogóle? Już widzę jak firmy stać na to xd
1
@SkilledHydra16 mam nadzieję, że ani jeden ani drugi się nie dostanie
4
@pioz123 35 godzinny tydzień pracy
0
@qbuteq mi sie jeszcze podobał Origins i Odyssey bo miały mega momenty i fajną historię. Valhalla to kupa, a Mirage... DLC do Valhalli. Ta gra jest tak obcięta, że nigdy nie powinna być samodzielną grą. Tak jak pisałam, zero ładunku emocjonalnego, idziesz zabijasz kolejnych wrogów. W Origins mieli oni chociaż przydomki które pasowały, poznawaliśmy ofiary tych ludzi, ich złe uczynki... Tutaj idziesz, zabijasz i zapominasz.
2
Ale męczę tego nowego Asasyna... Idź zabij, znajdź sposób by wróg opuścił kryjówkę, znajdź sposób by wejść do budynku. I tak od 6h. Ciekawe czy będzie chociaż jedna misja z ciekawą fabułą i postaciami pobocznymi. XD początek zapowiadał się fajnie ale teraz te misje to kopiuj wklej.
8
@Matan_Zajcev ja myślę że dużo młodych ludzi wahało się do końca między TD a Konfą. Na końcu zdecydowało to, że Konfa jest mega prokościelna, a młodszy ludzie mają w większości w dupie KK i postawili na Hołownię.
0
@kuz Holecka zarobiła 50 tys na rękę miesięcznie, jej mąż też bogaty więc pewnie ma już wysrane na to.
8
@Katalonbar a może niech decydują kobiety-matki i ojcowie tych dzieci? Co Ci do tego, że jakaś 19 latka na drugim końcu Polski dokona aborcji. To ich sumienie, zresztą... serio myślisz, że kobieta dokonuje aborcji a za tydzień idzie na imprezę? W większości są to dramaty ludzkie i obwinianie się do końca życia. Nie tylko patuski usuwają dzieci.
0
@kamilop wszyscy co nie mieli na kogo zagłosować a poszli na wybory zagłosowali na TD. :D 18-29 poszli na wybory i masz
3
@Zoker Podlasie to serio inny wymiar. XD
1
@Kluivert_P no mi ojciec ostatnio też mówił, że z ich paczki przyjaciół ktoś się wyłamał bo jest za KO a ktoś tam za PiS i tak się pokłócili, że kilkunastoletnia znajomość nic nie znaczy. Ludzie są głupi :)
1
@hayek jakoś nie pamiętam za Kwaśniewskiego by ludzie się tak nienawidzili. :) ludzie mieli różne poglądy, też się wyzywali ale to co dzieje się teraz to jakiś koszmar.
10
Jedno jest pewne - po ogłoszeniu dokładnych wyników wyborów, ludzie nadal będą się tak samo nienawidzić i sobą nawzajem gardzić. Nienawidzę PiSu za to jak podzielił Polaków, ludzie patrzą na drugiego z perspektywy jego poglądów politycznych. Rodziny się ze sobą kłócą. Dramat. :( a w tym wszystkim jedni i drudzy najwięcej mówią o szacunku, wierze i tolerancji
1
@michal26 oby, też liczę na koalicję bez lewicy...
11
Im więcej Hołowni w tej koalicji tym lepiej.
8
@Zoker tak samo jak Morawiecki i Kaczyński postawili jego i ludzi z PO. Oni sobie krzywdy nie zrobią, spokojnie :D
8
Abstrahując od wyników, cieszę się, że młodzi ludzie tak licznie poszli na wybory. Bałam się, że znów przedział 18-29 zakręci się wokół 30%, a tu proszę. :D brawo młodzi.
1
@MarioVeB! Nie, nigdzie się nie pakuje. To co, nie mogę już napisać, że się boję przybyszów z Afryki? XD moja przyjaciółka mieszkała kilka lat w Hamburgu i jak robiło się ciemno to do sklepu nawet nie szła. Jak u Niej byłam to też spacer tylko jak było jasno. Mam prawo pisać o swoich odczuciach i tyle.
1
@Bykunn nie mówię, że to proste. Trzeba się pogodzić z tym, że obecne społeczeństwa nie chcą mieć dzieci i tyle. Część dałoby się przekonać tym co napisałam, ale na pewno nie łatać dziury imigrantami.