clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale najważniejsze, że w szatni jest rodzinna atmosfera :D
1
Alves by wyszedł z więzienia to bez rozgrzewki by lepiej dośrodkował niż te nasze gwiazdeczki. XD
0
Może i nie wygrywamy meczów ale przynajmniej tracimy bramki.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz taktyka Czawiego na szybką bramkę. Szkoda, że tym razem dla przeciwnika. XD
0
@MarianoItalianoVero nie, z Liroyem nie śpiewał. Liroy za to wyleciał z ,, Scyzoryk, scyzoryk tak na mnie wołają" to był taki krzyk :D mimo, że przecież Peji z Liroyem nie po drodze przecież było
0
@MarianoItalianoVero ja też :D powiem Ci, że jak śpiewał stare numery typu 997 czy późniejsze z płyty ,,Na legalu" to był wzrusz :)
27
Właśnie wróciłam z koncertu Peji. 30 lecie Slums Attack. Chłop ma prawie 50 na karku a przez 3,5 h non stop koncert. :D dorastałam na ,,Na legalu", które w tajemnicy puszczał mi 6 lat starszy brat. Cudowne wspomnienia, cudowny Peja i zaproszeni goście. Ogólnie koncert trwał od 18 do 1. XD jeszcze był Lukasyno, Liroy czy Sokół. Jak ktos wybiera się na ten koncert w innym mieście to życzę Wam dużo zdrowia i wytrwałych nóg. :D zdecydowanie mój ulubiony raper do teraz, a na żywo jego nawijka robi mega wrażenie.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz toż to żart xD odnośnie tych wszystkich postów
10
Nie ufam ludziom, którzy wolą burgery od dobrego kebsa.
2
@macio_944 byłam niedawno w Kato, szkoda, że nie widziałam tego posta wtedy :')
1
@macio_944 oby w 2025 już wyszła. Ile można czekać. XD
0
Tak bez ironii... To kiedy jest karny za rękę? To jest tak losowe mam wrażenie, że sama już nie wiem xD
4
17 minut do końca, a mam wrażenie, że ta druga połowa dopiero się zaczęła bo przez leżakowanie Ukrów, nie ma w ogóle grania
9
Taki Pedro ale by robił robotę teraz. :( uśmieszek pod wąsem i jazda
1
Czy my będziemy mieć chociaż jedno dobre dośrodkowanie?
0
Dawaj Papszuna do Barcy, gorzej nie będzie
1
Ciekawe co oni robią na tych treningach, bo na pewno nie trenują schematów, bo gramy chaotycznie. Stałych fragmentów gry też raczej nie, bo gówno z tego wynika. Czyli co, pogramy w dziadka i do domu?
21
Dobrze, że Messi jednak nie wrócił bo by stopował rozwój naszych gwiazd. XDD
0
@Aqualitek to nie jest zadyszka. My po prostu tak gramy.
14
Napiszę to 1 raz. Xavi do wywalenia.
0
Co ten Alonso jeszcze robi w tym klubie...
0
@tristan87 nie pracuje już u buka. :)
@sonek też byłam w szoku
4
1,43 w STS na to, że wskaże Morawieckiego siadło jak złoto. XDD
0
@Ricardinio14 no faktycznie Ronaldo jak pajacował to dostawał lepy od Ramowa. XD
3
@DonCarletto najlepsze, że Zeke w końcu mógł się zrehabilitować i pomóc bohaterom, to Levi ściął mu łeb. XD nikogo to nie obeszło mam wrażenie, nikt nawet o tym potem nie wspomniał, a Armin taki sojusz z Nim zrobił. :P
2
@sintesox mnie najbardziej wzruszył i tak salut Leviego jak zobaczył zmarłych kompanów i pociekła mu łza. :( dużo było takich momentów, to jak Eren przyznał, że kocha Mikase także.
2
@sintesox jak Mikasa przyszła z głową Erena to się rozpłakałam. Poczułam, że coś faktycznie się skończyło...
2
@DonCarletto dla mnie właśnie nr 1 i jednym z pierwszych anime oglądanych na bieżąco był AoT. Teraz mam niesamowitą pustkę :(