5

Jesień, 10 stopni, słońce i spacer po suchych liściach >>>> wiosna

0

@Joki_ Redzi dali dupy, ale przeprosili, oddali kasę ludziom którzy kupili grę na premierę, do tego dodatek który jest na kilkanaście godzin kosztował 100 zł, a równie dobrze mógłby być dodatkową grą jak Miles Morales i skokiem na kasę jednocześnie. Redzi popełnili błąd, też byłam zła bo kupiłam grę na premierę i nie dało się grać. Żeby każdy producent gier tak zachowywał się w stosunku do gracza, byłabym przeszczęśliwa :)

1

@macio_944 zgadzam się. Cyberpunk to mój top gier, a dodatek dorównuje tym z Wiedźmina 3. W asasynie masz kogoś zabić i to powinno być emocjonujące a jest takie meeeh, a tu tak jak mówisz - siedzisz, pijesz drinka, a osoba obok Ciebie z papierosem opowiada Ci historię życia a Ty chloniesz każde jej słowo. Jak już się człowiek przekona do CP to immersja jest niesamowita.

2

A czy na gali ZP zostanie przyznana specjalna złota piłka dla najbardziej uciskanego piłkarza wszechczasów? Pana Vinicjusza z Realu Madryt. Męczennik wśród najlepszych. Jest taka kategoria? :D

1

@tbas no to pokaż dowody na tę tonę ludzi. Nickami ich wymień i niech się odniosą albo ss jak mówi @Zoker

1

@tbas La Bamba go nie doceniała? Każdy pisał, że gdyby nie Messi to byśmy wiedzieli mistrzostwa np. z Valverde, jak świnia niebo. XD

1

@gumaz w domu, chora :((

1

Jak Vinisrus irytuje aż kibiców Realu to wiedz, że coś się dzieje xD

9

Ale ten Vinicius to jest błazen. XD

1

Ale będą jaja jak tymi młodzikami wygramy z Realem. XD

1

To jest czerwona...

1

@michal26 no kiedyś tak ściągnęłam Shreka. XD zdziwienie było

1

@michal26 kiedyś to się odpalało torrenty i było wszystko xd

0

@kiper09 za 50-60 zł jak Ci się uda wyrwać promocje lub płytę to tak, pełnej ceny bym za to nie zapłaciła. Powrót do dzieciństwa murowany :) szczególnie u mnie przy GTA VC.

1

@HighestInTheRoom przecież większość tu kibicuje Argentynie przez Messiego, znają jedynie flagę tego państwa i tyle. Kto by się tam interesował historią. :D

8

Komentarz usunięty

2

@MesQueUnClub_87 znana mi kontuzja, miałam ją kilka razy, dwa razy skończyło się w gipsie. Spróbuj ją usztywnić, maść na stłuczenia i tyle.

0

@Dembele_gora dlaczego Ci się nie podobał? @Warty to samo pytanie :D

0

Był ktoś z Was na ,,Chłopach"? Ja niedługo się wybieram. Dużo osób ma chyba awersję przez książkę omawianą w szkole średniej. XD

0

@Janas11224 też, III pamiętałam najmniej bo ogrywalam jako dziecko po angielsku więc nic nie rozumiałam :D

0

@bartekvisca przeszłam Lies of P, zaraz Spiderman 2, w międzyczasie AC Mirage. Tak, w dwie z tych gier zabrałabym na PS5 ale zwyczajnie nie chcę. Ale w Ratcheta, Demon Souls czy Returnala już nie. Czy chociażby w DLC Cyberpunka w którym się zakochałam. Warto kupić PS5, basta :D

2

@dymek17 oczywiście, że warto. Przede wszystkim ze względu na pada i odczucia w czasie grania na nim. Do tego od teraz większość gier będzie wychodzić tylko na nową generację, wychodzi PS5 slim, więc chyba lepszego momentu na kupno konsoli nie było. Ja wzięłam na premierę i mimo, że przez dwa lata za bardzo nie było gier tylko dla nowej generacji to nie żałuję :D

0

@Janas11224 a ja przeszłam i super się bawiłam xD

1

@Sulimo Hans Zimmer topka. :D

0

@Azi może być filmowa klasyczna i z gier również :D filmową też uwielbiam.

1

@Tomo1989 ja czasem mam dni, że słucham tylko muzyki klasycznej. Potem zapominam na jakiś czas i wracam na nowo. O dziwo, najwięcej słuchałam w czasach nastoletnich. :D

0

Lubicie muzykę klasyczną? Jeśli tak, to jaką najbardziej? Mój ulubiony to chyba Mozart, Vivaldi, Beethoven i Chopin. Ze współczesnych to zdecydowanie Einaudi.

2

@Kidd jeśli byłabym zagrożeniem dla innych - tak. Powiedz to rodzinie tego chłopca. Takie jednostki trzeba eliminować ze społeczeństwa. @hayek polepszenie opieki psychiatrycznej to jedno, eliminowanie śmieci to drugie.

12

W przypadku tego 71 letniego dziada powinna być od razu kara śmierci. 24 godziny i publicznie ściąć mu łeb, a teraz będziemy go utrzymywać, a że stary to więcej będzie w szpitalu niż w więzieniu/psychiatryku. W głowie się to nie mieści...

0

@Azi tak, ta. Mocny przekaz, podoba mi się. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?