clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rl9k1nG PS Plus, Amazon, HBO Max, Spotify
1
@FcPortoFan1999 wiadomo dla kogo, ale nikt przed nim nie był i będzie postawiony.
8
@Aragorn33 oni sobie krzywdy nie zrobią z PO, przestańcie w to wierzyć. W te trybunały i inne. XD nikt nikogo nie rozliczył i to się nie zmieni.
2
Najlepszym sklepem jeśli chodzi o wzory na ubraniach, torby i ogólnie rzeczy związane z modą jest MEDICINE. Jakbym mogła to bym wykupiła tam wszystko. XD teraz jeszcze mają kolejny raz kolekcje z Wiedźminem.
12
@Kgorecki2500 baba co oddała psy do schroniska bez powodu będzie decydować o kulturze w tym kraju. XD
0
@Gaz sorry ale tamta sytuacja a ta, to zupełnie coś innego. Tam był konflikt na linii Messi - Enrique, a mieliśmy najlepszych piłkarzy którzy po prostu odpalili. Nie powiesz mi, że mamy Neymara, Suareza, Inieste, Busiego, Xaviego w obecnych piłkarzach...
0
@TR3YWAY na prawą :D
1
@barcanawieki Poniatowski najgorszy zdecydowanie. :D
8
@Bobo25 tam średnia wieku będzie 70+ xD
1
Liczyłam, że jak rano wejdę to przywita mnie artykuł, że Xavi nie jest już trenerem Barcy. Ech. :)
3
Jak Roberto mówi, że są zjednoczeni to ja jestem spokojna. ^^
0
@Beztroskii no u prawdziwych kibiców nie ale u takich co pamiętają jego końcówkę w Barcy jako piłkarza i trenera owszem. Zobacz, większość z Nas nie pamięta jak grał Koeman, a przecież też legenda Barcy, a trenersko poległ na całej linii. Ludzie teraz pałają do Niego niechęcią.
0
Czawi jak tak kocha Barce to niech sam odejdzie zanim całkowicie zniszczy swoją legendę w tym klubie.
0
Jaki kapitan taka gra. :) to, że Roberto jest kapitanem mówi wiele o tym klubie i zarządzaniu w nim.
4
Romeu wędka w 5 min powinna być. Chłop nigdy tu nie powinien trafić.
1
Płat karpia w Lidlu za PiSu 70 zł/kg a dziś już reklama, że od jutra za 35 zł/kg. Można? Można ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@mrboom dużo siły i zdrowia dla synka.
0
@Arys Pegaz. Nie wiem czy on w ogóle w całej Polsce jest dostępny czy tylko Wielkopolska.
0
@Rl9k1nG Anthony Hopkins jako Hannibal
11
Wybieramy najlepszy moment Wiadomości. :D ode mnie to, że politycy nie powinni decydować kto pracuje w telewizji a przecież Kurski większość czasu był prezesem TVP.
6
Pani prowadzącej nawet przez usta nie może przejść ,,partia rządząca" tylko ,,większość sejmowa". XD
0
Ma ktoś w planie w najbliższym czasie odwiedzić KFC? Bo mam zniżkę 20 zł przy minimalnym zamówieniu 64 zł. Ja jem raz na rok i raczej nie skorzystam. Do zrealizowania w restauracji lub przez apkę. :D jak ktoś chętny to priv :)
1
@MesQueUnClub_87 Cyberpunk po aktualizacji :D + dodatek
0
@LukaszFan nie, nie. Aż tak to nie. Ale zazwyczaj stawiam Real w LM na winy jak tracą pierwsi bramkę. Dużo pieniążków zarobiłam dzięki RM i przegrywającej Barcy. Sytuacja win to win z Barcą. :D
7
Dobrze, że 3 dychy postawiłam że dostaniemy łomot. Przynajmniej 150 zł wpadło :) a na patałachów patrzeć się nie da, tyle co kasy zarobiłam stawiając przeciwko Barcy od początku sezonu to chyba dorównuje sezonowi Koemana. XD
0
Ten kurs na Girone u buka to był jakiś prezent xD
2
xD rozbiegli się jak w FIFIE.
0
Xiaomi Redmi Note 12 czy Poco X5? Oba telefony w wersjach 8/256. Szukam telefonu dla mamy na święta do około 1000 zł. Polecacie cos?
0
@Ojciec5tkidzieci pogralam chwilę na PS5 w betę i ma trochę nieintuicyjne sterowanie ta gra. Ale pewnie pogram jeszcze :D
16
@abram3k nisko upadliśmy by liczyć na to że Girona będzie podmęczona xd