clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu a obejrzałeś do końca?
0
@BorzyKrzys serial, 5 odcinków.
4
Jak ktoś lubi miniseriale, które robią duże wrażenie, szczególnie emocjonalne to polecam ,,Informacje Zwrotną" na Netflixie. 5 odcinków, łyknelam w jednej wieczór. Bardzo ważny i potrzebny film. Polecam :)
0
@BorzyKrzys jest trochę zapomnianym bo jego kariera została zastopowana przez chorobę, ciekawe gdzie byłby gdyby nie to.
0
@Muszynianka jem tylko awaryjnie jak nie ma nic w lodówce co mnie satysfakcjonuje. Czyli raz na 3 miesiące, z zimnym mlekiem. Pora dnia - różnie xD
3
@draxidox ciekawe co na to kochanka którą pobił :D
9
Komentarz usunięty
0
@Dankho94isback nawet jak poskillujesz postać na początku, to potem w Eldenie zaczynają się naprawdę trudni bossowie. :D no ale w Eldenie masz to, że masz duchy - pomocnika i możesz przywołać pomoc innych graczy. Moim zdaniem to zabija cały urok tej gry, ale jak ktoś się uczy albo sobie nie radzi to fajna pomoc :)
5
Ta kłótnia Ronaldo - Messi na Bambie przypomina mi najlepsze czasy obu panów i rywalizację na boisku. Piękne czasy.
0
@Dankho94isback no w każdej tej grze jest wysoki próg wejścia. Demon's Souls jest najłatwiejsze zdecydowanie jeśli mówimy o bossach. :)
2
@LM10GOAT Pique - Pike, Roque - Roke. Wiem, że to tak nie działa ale tak ułożyłam sobie to w głowie. XD
0
@Dankho94isback Demon's Souls zdecydowanie najłatwiejsze, zaraz po tym myślę, że Elden Ring. Jednak najbardziej wciągającym od początku jest moim zdaniem Bloodborne i moja przygoda zaczęła się właśnie od tej gry. Najbardziej mroczna, klimatyczna. Jak nigdy nie grałeś to przygotuj się na dużo śmierci, jak masz cierpliwość to dasz radę.
1
@katalonczyk987 jak kupisz grę to masz gre + online, a samo online jest dla osób które chcą pograć przez neta a mają gdzieś fabułę gry
0
Na Polsacie właśnie zaczyna się Król Lew. :')
2
@AlexDark00 jestem ciekawa czy przy dzieleniu się opłatkiem też wyskakujesz z Lewandowskim. XD
0
@tomek8756 Kielecki to gówno, team Winiary albo Pegaz
1
@MichuZ44 do mnie przychodzi gwiazdor i elo
0
Zapach świerku i mandarynek >>>>>>
0
@FcPortoFan1999 nigdy nie byłam i nie mam zamiaru
2
Z wszystkich lat w których nie było czuć świąt, w tym roku nie czuć ich najbardziej. XD
1
@Traba727 no ja na bieżąco jestem w rozmowach z kolegą który grał sam na premierę i on połowy tego co ja w ogóle nie miał :D jakbyśmy grali w inne gry
@macio_944 zgadzam się, mój też nie a bawię się wybornie.
1
Co sądzicie o Baldur's Gate III? Ja sobie kupiłam tę grę 4 dni temu i jestem ciekawa Waszych opinii. :D nie grałam wcześniej w żadną część, a bawię się wybornie. Do tego gram na dwa save, przechodzę sama historię a na drugim z kolegami. Granie samemu a w 4 to zupełnie inne doświadczenie. Niemniej, gra w pojedynkę jest chyba jeszcze bardziej ciekawa.
2
@zmiter912576 możesz nawet zbudować miliard tych domów, to nadal dobra wola pracodawcy:)
4
@zmiter912576 ale w dalszym ciągu to dobra wola pracodawcy a nie obowiązek. XD odklejka ładna
7
@Tollusiek no rozumiem. XD szef mu zepsuł dzień bo dał słuchawki za 1700 zł. XD
41
@zmiter912576 to sprzedaj słuchawki i będziesz miał kasę.
3
Tak to sobie człowiek tłumaczył, że w Polsce biedniej niż na zachodzie ale za to bezpiecznie. A teraz jak mają sprowadzić tych dzikusów to strach się bać...
1
@kulek22 płukanie naparem z szałwi
1
@AlwaysBlaugrana a kilka minut później piłka odbija mu się od nogi jak od drewna, chyba setny raz w tym sezonie
2
@Lionel_Messi10 nic, po prostu uważam, że jak ktoś lubi tyle klubów to nie wie co znaczy miłość do jednych barw klubowych. Tyle :)