0

@Mroziu a obejrzałeś do końca?

0

@BorzyKrzys serial, 5 odcinków.

4

Jak ktoś lubi miniseriale, które robią duże wrażenie, szczególnie emocjonalne to polecam ,,Informacje Zwrotną" na Netflixie. 5 odcinków, łyknelam w jednej wieczór. Bardzo ważny i potrzebny film. Polecam :)

0

@BorzyKrzys jest trochę zapomnianym bo jego kariera została zastopowana przez chorobę, ciekawe gdzie byłby gdyby nie to.

0

@Muszynianka jem tylko awaryjnie jak nie ma nic w lodówce co mnie satysfakcjonuje. Czyli raz na 3 miesiące, z zimnym mlekiem. Pora dnia - różnie xD

3

@draxidox ciekawe co na to kochanka którą pobił :D

9

Komentarz usunięty

0

@Dankho94isback nawet jak poskillujesz postać na początku, to potem w Eldenie zaczynają się naprawdę trudni bossowie. :D no ale w Eldenie masz to, że masz duchy - pomocnika i możesz przywołać pomoc innych graczy. Moim zdaniem to zabija cały urok tej gry, ale jak ktoś się uczy albo sobie nie radzi to fajna pomoc :)

5

Ta kłótnia Ronaldo - Messi na Bambie przypomina mi najlepsze czasy obu panów i rywalizację na boisku. Piękne czasy.

0

@Dankho94isback no w każdej tej grze jest wysoki próg wejścia. Demon's Souls jest najłatwiejsze zdecydowanie jeśli mówimy o bossach. :)

2

@LM10GOAT Pique - Pike, Roque - Roke. Wiem, że to tak nie działa ale tak ułożyłam sobie to w głowie. XD

0

@Dankho94isback Demon's Souls zdecydowanie najłatwiejsze, zaraz po tym myślę, że Elden Ring. Jednak najbardziej wciągającym od początku jest moim zdaniem Bloodborne i moja przygoda zaczęła się właśnie od tej gry. Najbardziej mroczna, klimatyczna. Jak nigdy nie grałeś to przygotuj się na dużo śmierci, jak masz cierpliwość to dasz radę.

1

@katalonczyk987 jak kupisz grę to masz gre + online, a samo online jest dla osób które chcą pograć przez neta a mają gdzieś fabułę gry

0

Na Polsacie właśnie zaczyna się Król Lew. :')

2

@AlexDark00 jestem ciekawa czy przy dzieleniu się opłatkiem też wyskakujesz z Lewandowskim. XD

0

@tomek8756 Kielecki to gówno, team Winiary albo Pegaz

1

@MichuZ44 do mnie przychodzi gwiazdor i elo

0

Zapach świerku i mandarynek >>>>>>

0

@FcPortoFan1999 nigdy nie byłam i nie mam zamiaru

2

Z wszystkich lat w których nie było czuć świąt, w tym roku nie czuć ich najbardziej. XD

1

@Traba727 no ja na bieżąco jestem w rozmowach z kolegą który grał sam na premierę i on połowy tego co ja w ogóle nie miał :D jakbyśmy grali w inne gry
@macio_944 zgadzam się, mój też nie a bawię się wybornie.

1

Co sądzicie o Baldur's Gate III? Ja sobie kupiłam tę grę 4 dni temu i jestem ciekawa Waszych opinii. :D nie grałam wcześniej w żadną część, a bawię się wybornie. Do tego gram na dwa save, przechodzę sama historię a na drugim z kolegami. Granie samemu a w 4 to zupełnie inne doświadczenie. Niemniej, gra w pojedynkę jest chyba jeszcze bardziej ciekawa.

2

@zmiter912576 możesz nawet zbudować miliard tych domów, to nadal dobra wola pracodawcy:)

4

@zmiter912576 ale w dalszym ciągu to dobra wola pracodawcy a nie obowiązek. XD odklejka ładna

7

@Tollusiek no rozumiem. XD szef mu zepsuł dzień bo dał słuchawki za 1700 zł. XD

41

@zmiter912576 to sprzedaj słuchawki i będziesz miał kasę.

3

Tak to sobie człowiek tłumaczył, że w Polsce biedniej niż na zachodzie ale za to bezpiecznie. A teraz jak mają sprowadzić tych dzikusów to strach się bać...

1

@kulek22 płukanie naparem z szałwi

1

@AlwaysBlaugrana a kilka minut później piłka odbija mu się od nogi jak od drewna, chyba setny raz w tym sezonie

2

@Lionel_Messi10 nic, po prostu uważam, że jak ktoś lubi tyle klubów to nie wie co znaczy miłość do jednych barw klubowych. Tyle :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?