5

Kapitaaaaaaaaaaaan XD

3

Po co my tego Vitora żeśmy brali?

0

@macio_944 ja tam cisnę w Baldur's Gate III drugi raz. Ale to już jutro, dziś po meczu spanko.

0

Jak przegramy ten mecz to młody szybko dziś nie zaśnie xD

1

Nie no Yamal... Serio kurwa

1

@macio_944 Macio daj spokój, spanko czeka

1

@Comfortable_ no a jaaaaak

5

Co jak co, ale za Valverde jak graliśmy srake w pierwszej połowie to wychodziliśmy w drugiej i graliśmy lepiej. Tutaj ewidentnie to widać. Ernesto odrobił pracę w przerwie, Xavi nałożył więcej żelu na głowę.

0

@Aragorn33 nie mają siły przez przygotowanie fizyczne, brak motywacji i ogólnie wyjebongo na wszystko

1

Zaraz Araujo sie rozkraczy i stracimy bramkę po jego błędzie a Xavi powie, że byliśmy lepsi ale jednak przegraliśmy.

2

Messiego nie ma więc nie będzie miał kto trębacza wyjaśnić. Ehhh

6

Jak Araujo wyleci na dłużej po tym wspaniałym posunięciu naszego treneiro to naprawdę XDD

8

Jak my chcemy zacząć wygrywać to najpierw trzeba przeprowadzić transfery wśród lekarzy klubowych

0

O, Araujo też się połamał?

9

Jest przykuc, więc pozamiatane

3

Ale kocurrrrr :D

1

@Rust_Cohle kiedyś to jeszcze ciśnienie skakało przed meczem LM, a teraz... Chill i herbatka.

7

Gramy tak niechlujnie, że rzygać się chce

6

Poprzedniego meczu nie oglądałam bo nie chciało mi się zmieniać planów, teraz stwierdziłam, że obejrzę. XD nie zdążyłam usiąść.

1

@Mattems +/- 20 zł dziennie. Raczej dość biednie.

18

@NeroTFP1 idźmy na wybory, wirus jest w odwrocie :DDDD

1

@fc20barca za dzieciaka znało się całe składy Barcy, Realu, ManU, Milanu, Interu... Transfery były od wielkiego dzwonu, a w każdej tej drużynie grały legendy. Teraz piłkarze skaczą z kwiatka na kwiatek, każdy zespół gra podobnie, a składy drużyn zmieniają się co roku.

7

Wasze ulubione chipsy? Tak wiem, niezdrowe, fuj, rakotwórcze, otyłość itd ale od czasu do czasu można sobie pochrupać dlatego pytam o Wasz ulubiony smak. U mnie nr 1 Lays Strong Chilli&Lime. :D

2

@cules100pro Casillas, Ramos to dodatki? Serio bez przesady już.

3

@Kidd jestem tam średnio co tydzień i nigdy nie miałam przykrej sytuacji. XD

39

Sędziowie pomagali Barcy przez wiele lat w lidze, dlatego przegraliśmy mistrza z ATM po błędzie sędziego. Czego nie rozumiecie? :D ha tfu na prześcieradła

37

@Messibestplayerintheworld wszystkich piłkarzy niech zawieszą, z wszystkich klubów i jutro niech dadzą Realowi mistrza. XD jaka to różnica.

0

@tomek8756 i moja ulubiona galeria handlowa xD

38

Chyba w fawelach jak uciekał przed policją. XD

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?