clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Kapitaaaaaaaaaaaan XD
3
Po co my tego Vitora żeśmy brali?
0
@macio_944 ja tam cisnę w Baldur's Gate III drugi raz. Ale to już jutro, dziś po meczu spanko.
0
Jak przegramy ten mecz to młody szybko dziś nie zaśnie xD
1
Nie no Yamal... Serio kurwa
1
@macio_944 Macio daj spokój, spanko czeka
1
@Comfortable_ no a jaaaaak
5
Co jak co, ale za Valverde jak graliśmy srake w pierwszej połowie to wychodziliśmy w drugiej i graliśmy lepiej. Tutaj ewidentnie to widać. Ernesto odrobił pracę w przerwie, Xavi nałożył więcej żelu na głowę.
0
@Aragorn33 nie mają siły przez przygotowanie fizyczne, brak motywacji i ogólnie wyjebongo na wszystko
1
Zaraz Araujo sie rozkraczy i stracimy bramkę po jego błędzie a Xavi powie, że byliśmy lepsi ale jednak przegraliśmy.
2
Messiego nie ma więc nie będzie miał kto trębacza wyjaśnić. Ehhh
6
Jak Araujo wyleci na dłużej po tym wspaniałym posunięciu naszego treneiro to naprawdę XDD
8
Jak my chcemy zacząć wygrywać to najpierw trzeba przeprowadzić transfery wśród lekarzy klubowych
0
O, Araujo też się połamał?
9
Jest przykuc, więc pozamiatane
3
Ale kocurrrrr :D
1
@Rust_Cohle kiedyś to jeszcze ciśnienie skakało przed meczem LM, a teraz... Chill i herbatka.
7
Gramy tak niechlujnie, że rzygać się chce
6
Poprzedniego meczu nie oglądałam bo nie chciało mi się zmieniać planów, teraz stwierdziłam, że obejrzę. XD nie zdążyłam usiąść.
1
@Mattems +/- 20 zł dziennie. Raczej dość biednie.
18
@NeroTFP1 idźmy na wybory, wirus jest w odwrocie :DDDD
1
@fc20barca za dzieciaka znało się całe składy Barcy, Realu, ManU, Milanu, Interu... Transfery były od wielkiego dzwonu, a w każdej tej drużynie grały legendy. Teraz piłkarze skaczą z kwiatka na kwiatek, każdy zespół gra podobnie, a składy drużyn zmieniają się co roku.
7
Wasze ulubione chipsy? Tak wiem, niezdrowe, fuj, rakotwórcze, otyłość itd ale od czasu do czasu można sobie pochrupać dlatego pytam o Wasz ulubiony smak. U mnie nr 1 Lays Strong Chilli&Lime. :D
2
@cules100pro Casillas, Ramos to dodatki? Serio bez przesady już.
3
@Kidd jestem tam średnio co tydzień i nigdy nie miałam przykrej sytuacji. XD
39
Sędziowie pomagali Barcy przez wiele lat w lidze, dlatego przegraliśmy mistrza z ATM po błędzie sędziego. Czego nie rozumiecie? :D ha tfu na prześcieradła
37
@Messibestplayerintheworld wszystkich piłkarzy niech zawieszą, z wszystkich klubów i jutro niech dadzą Realowi mistrza. XD jaka to różnica.
0
@tomek8756 i moja ulubiona galeria handlowa xD
38
Chyba w fawelach jak uciekał przed policją. XD
0
@Rust_Cohle @Rust_Cohle Oberyn