2

@cules100pro Casillas, Ramos to dodatki? Serio bez przesady już.

3

@Kidd jestem tam średnio co tydzień i nigdy nie miałam przykrej sytuacji. XD

39

Sędziowie pomagali Barcy przez wiele lat w lidze, dlatego przegraliśmy mistrza z ATM po błędzie sędziego. Czego nie rozumiecie? :D ha tfu na prześcieradła

37

@Messibestplayerintheworld wszystkich piłkarzy niech zawieszą, z wszystkich klubów i jutro niech dadzą Realowi mistrza. XD jaka to różnica.

0

@tomek8756 i moja ulubiona galeria handlowa xD

38

Chyba w fawelach jak uciekał przed policją. XD

0

3

0

@Vernon_Roche z czego Vini strzelił hattricka z najgorszą drużyną La Liga. ^^

6

@MarioVeB! Jakbyś miał wybrać swoje życie, a zjedzenie trupa to byś tylko myślał, że szkoda, że nie masz soli.

2

@gumaz niee, od rana nie. Raczej jak już to po południu. Ja gierki i jazda na rowerze trochę bardziej wyczynowa. :D nawet jak mam wolne to rano za dużo do roboty, zakupy, obiad itd. nie ma czasu na gierki :P

2

Jakby Messi z Suarezem teraz przyszli do Barcy to i tak by nie byli gorsi niż nasz wspaniały atak. XD

0

@Krzysztof1987 nie mówię o ojcach dzieci xD tylko bardziej o politykach, księżach, starych dziadach którzy mają najwięcej do powiedzenia w sprawie aborcji. Przecież te kobiety w komentarzach nie mówiły o swoich synach, partnerach bo nikt nie chce żeby ich bliski szedł do wojska, tylko decydowały o życiu nieznanych im ludzi.

1

@Pawlak1992 chłop jak gra dobrze jest irytujący ale jak mu nie idzie... Mam ochotę przełączyć xD

0

W maju premierę ma Hellblade II. Tytuł ekskluzywny na Xboxa i PC. Cóż... Pierwsza gra której zazdroszczę zielonym. Bardzo:((

0

@Trojanek23 kojarzę ją z Twoja Twarz Brzmi Znajomo

4

@barcanawieki kobiety w sprawie wojska, mężczyźni w sprawie aborcji. Wyrównało się :D

8

Ale wyciągnęli wnioski po meczu z Realem. Aż przyjemnie się na to patrzy. Same biegające wnioski. ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

1

@AmigoBlancos u mnie póki co siedzi, że Barcelona przegra. Kurs 19. XD

1

Weź się człowieku spakuj w połowie meczu i wyjebuj z tego klubu.

0

@tristan87 wygrał więcej ale nie był lepszym bramkarzem. Tak jak mówisz, a tutaj chyba wybiera się najlepszych a nie najbardziej utytułowanych :D

18

@tristan87 sorry ale dla mnie Marc>Victor, do tego brak Alvesa... Dramat.

0

@ranger3120 taaak, chyba to. Ja na niektórych mapach lubiłam grać snajperem a najczęściej medykiem. :D super były te mapy. Tak samo ta, gdzie trzeba było ukraść ten samochód a najpierw uruchomić czołg :D mega klimacik, pograłoby się znów.
@gumaz w żadną z tych gier nie grałam :D

0

@ranger3120 pamiętam tę grę. XD najlepsza była mapa ta pustynna

0

@VegetaPolska o ile się nie mylę tam chodziło o zegary słoneczne ale mogę już nie pamiętać :D

0

@VegetaPolska taką co trzeba było jakąś zagadkę rozwikłać i był pancerz i broń.

0

@jacobFCB grałam w te grę na premierę czyli ładnych kilka lat xd ale pamiętam że była jakaś misja z bronią z przyszłości jakby. Taką boską jakby :D

0

@lajcior też prawda. W ogóle w Realu starszyzna przeżywa jakąś drugą młodość. Carvajal, Kroos... Zazdro w opór

21

@Salchent przede wszystkim się rozwija pod okiem Anczelota, czego nie można powiedzieć o naszej młodzieży.

2

@jacobFCB przecież AC to samograj, tam nie potrzebujesz taktyk, buildów czy tak naprawdę większego myślenia, bo wszystko masz jak po sznurku, każdą misję. Rób misje poboczne zanim skończysz wątek główny, bo potem nie będzie Ci się chciało no i odwiedzaj często Rede bo na ciekawe itemki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?