0

Hahahhaha xD brawo

0

@Esteban_ serio, lepiej by było zrobić remake Black Flaga. Mają gotowe mechaniki z gry, którą sami stworzyli. Ludzie nie chcieli więcej. XD to i tak zrobili kupsztala

3

Jeśli zastanawiacie się, czy kupić Skull&Bones od Ubisoftu, to powiem Wam, że lepiej odpalcie sobie Black Flaga albo Odysseye i porobcie abordaże. Ta gra to jakiś nieśmieszny żart, dobrze, że wyszła beta. Cena? 319 zł na PS5. Ubisoft się kompromituje coraz bardziej.

1

@TR3YWAY kup śmietanę 18%, podsmaż te polędwicę w kostce z cebulą, dodaj śmietanę, pomidorki koktajlowe i zioła prowansalskie. :D pasuje taki sos śmietanowy z mięsem to ziemniaków, makaronu czy ryżu.

0

@barteq przecież to zupełnie inny typ gry. XD jak po Eldenie spodziewasz się rozgrywki jak GOW i przede wszystkim poziomu trudności, to lepiej ją sprzedaj póki jest w folii.

2

@barteq gierka 10/10.

1

@Nazio_87 tak cieszy każdy ranek jak z kobietą w ramionach, zasypiam się i budzę, przy muzyce się nie nudzę :D

0

@partymaker jechałam z pamięci z Rychem ten numer na koncercie :D dzięki :)

0

@Nazio_87 no przecież jak Peja był u Wojewódzkiego, to usiedzieć nie mógł. Alko, narkotyki i sterydy w pewnym momencie zrobiły mu z mózgu papkę. Dobrze, że się chłop ogarnął. Ale beef z Tede jest już legendarny i pamiętam jak czekało się na odpowiedź jednego i drugiego. :)
@agaFCB ciężko powiedzieć xD

8

@budel17 chłopak, który mnie wiózł uberem mówił mi, że dowoził mu jedzenie jak były MŚ i Peja do Niego czy wie jaki jest wynik, a on, że nie. To zaprosił go do siebie do domu, dał taboret i chłop z Peją mecz Polski oglądał. Jeszcze mu zapłacił dniówkę. XD
@cules100pro pewnie nie ta waga, bo Peja jest dość niski :D

0

@Nazio_87 no Peja swoje za uszami ma, ale tego nie ukrywa. Ja słucham go od dzieciaka, miałam mała przerwę po tym jak rozeszli się z Darkiem. Myślę, że współczesny Peja nie powiedziałby nigdy ,,wiecie co z nim zrobić" w stosunku do dzieciaka.

0

@cules100pro nie, ale niektórzy go o to pytali i nie reagował zupełnie na zaczepki w temacie Tedego. Pewnie nie chciał poddymiać, bo zaraz by poszło w internet coś :P

24

Miałam okazję poznać Rycha Peję osobiście parę dni temu. Pogadaliśmy jakoś z 15 minut, zbiliśmy piątkę, podpisał mi płyty, zrobiliśmy sobie fotę, którą robił Rychu. Zrobił na mnie ogromne wrażenie, że pogadałam z Nim jak z kolegą, zero jakiegoś dystansu bo on jest pan gwiazda. Zwykły chłopak z bloków, bardzo kulturalny w stosunku do mnie, sympatyczny. Do teraz jestem w szoku. XD szczerze mówiąc, trochę bałam się tej konfrontacji, bo o Peji wiadomo jakie chodzą opinie. Myślę, że duże znaczenie ma to, że jest czysty od kilkunastu lat. Teraz oprócz tego, że jest moim ulubionym raperem to mogę śmiało powiedzieć, że jest jednym z fajniejszych osób jakie poznałam :D

1

@Mow_mi_Douglas co Nam ostatnio wyczarowali z kapelusza? Gość niezła odklejka. XD

4

@DonCarletto ze wzoru Hajty.

9

@ProMILs czego się spodziewać po kibicach Realu. XD 99% płakało o tym, że Barca kupowała sędziów bo przeczytali nagłówek.

0

@halfnolife nie wchodzę, tylko widzę co niektórzy userzy tu piszą o nich. :D

9

Nawet jak człowiekowi pierwszy raz od jakiegoś czasu przyjemnie się ogląda meczyk, to sędzia odwala takie coś...

7

A na stronie RM i tak będzie artykuł, że Barca kupuje sędziów. XD kiedy oni ostatnio pod Nas gwizdali to nie pamiętam

7

Sędzia śmietnik. Dramat

1

@PatrychoO planuje ale kupię jak pojawi się kto będzie grał, w ciemno nie kupuję bo znów będzie jakaś Wieniawa w Poznaniu xD

0

@Trojanek23 zdecydowanie Iniesta.

2

@TR3YWAY właśnie sprawdziłam, że chłop ma 17 lat. XD myślałam, że chociaż z 20. Ehhh

0

@LM10GOAT a jest w ogóle taka? XD już się pogubiłam w tych ambasadach. A niech dojeżdżają. :D

0

@TR3YWAY ale ciacho :O

13

@TR3YWAY mam nadzieję, że wkrótce wszystkich stąd wygonią :)

1

@FcPortoFan1999 jak stawiałam kupon nie wiedziałam, że Barca przegra :(

0

Ostatni mecz na kuponie na 180 zł - wygrana Athleticu. Ernesto ufam Tobie. :')

1

@HighestInTheRoom i teraz nie wiem co zrobić :| nawet jak chciałam zamówić planszówkę dla syna przyjaciółki to nie mogę. Co się porobiło z tą firmą to nieśmieszny żart.

5

Powiem Wam, nie kupujcie na prezent nikomu karty podarunkowej empik, bo to jedno wielkie oszustwo. Mam do wykorzystania 400 zł które dostałam na urodziny od przyjaciół, mega się ucieszyłam a teraz wynikają z tego same problemy bo w sumie nie ma co za nią kupić. Doładowanie PlayStation? Kartą nie można płacić za produkty cyfrowe, dołożenie do fizycznej gry/słuchawek? Sprzedawcą jest zewnętrzna firma a nie empik, a można płacić w ten sposób tylko za produkty empiku, których jest śmiesznie mało. Jak dla mnie to wprowadzanie klienta w błąd i nieuczciwa praktyka. :/ jest coś na stronie empiku online, to zamawiam to a nie interesuje mnie to czy oni są tylko pośrednikiem. Dramat...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?