clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Walijskie bydło. Brak słów
1
@pt9 ogólnie próg wejścia jest bardzo, bardzo wysoki. Ale no nie będziecie przecież od razu grac rankedów, szybkie mecze by poznać mechanikę i nauczyć się map. Do popykania na luzie mega. Możecie też tworzyć swoje gry gdzie nie będzie innych graczy.
2
@Antimadridista_WR Rainbow Six Siege, Helldivers 2 z nowości bardzo polecam. Tylko tam max 4 osoby.
0
@wyrek teraz mają coś zmieniać, że nie będzie można płacić telefonem :/
0
@Bykunn będziemy zmieniać cały system głosowania bo 1% nie chce się ruszyć dupy i iść zagłosować? Ruch to zdrowie, ja wolę że jest tak jak jest. Dopiero by wałki szły przy głosowaniu internetowym.
7
@tbas chciałam przenieść konto z PKO BP właśnie do mBanku. XD już nie przeniose. Btw, polecacie jakiś bank z wygodną płatnością tel?
4
@draxidox zasada tajności głosowania
1
@jacobFCB Wiedźmin III, Cyberpunk, Sekiro i Bloodborne.
1
@Fabik87 uwielbiam ser ze strzałkowa, twaróg śmietankowy. Mój nr 1 :D ale serek wiejski tylko z Lidla
2
@marcin62 DG sobie przesrało tymi mikropłatnościami. Graficznie też kupa, wolałabym 4 raz przejść Baldur's Gate III. XD
1
@Striker jest różnica w smaku dla mnie :D
@Stinger_ powiem tak - do Biedronki mam 50 metrów a chodzę 1,5 km w jedną stronę do Lidla na zakupy xD
0
Są tu fani serków wiejskich? Ja chyba próbowałam wszystkich dostępnych i dla bezapelacyjnie nr 1 jest serek wiejski z Lidla, marki Pilos. Wyprodukowany przez OSM Koło. Z Piątnicy też jest w miarę spoko, biedronkowy niedobry niestety i często popsuty.
26
@Arden nie ćwiczą - źle, coś robią i dobrze się bawią - źle. XD dlatego nigdy nie pójdę na siłownię bo jeszcze ktoś stwierdzi, że robię coś źle i mnie wyśmieje albo nagra. Bieganie + rower najbezpieczniejsze. :)
1
@barcanawieki chciałam kupić na premierę ale wstrzymałam się i czekam na pierwsze recenzje i gameplay'e. Za 250 bym kupiła ale za 330 jakoś mi się nie widzi. :D no i ta grafika...
1
@Arden brzydzę się jajkami z marketu. Mam swojego zaprzyjaźnionego gospodarza i od Niego mam jajka, kurczaki i wędliny z wędzarni.
4
Polska mistrzem Polski.
1
@fart na wyjeździe
3
@Rust_Cohle no a jak :D
@mrboom o tym mówię właśnie. XD
1
Puchacz to mnie tak irytuje xd już nie chodzi o jego piłkarskie umiejętności ale koleś tragedia po prostu
2
@Sulimo LOTRa lubię bardzo ale Hobbita nie jestem w stanie obejrzeć, takie nudy xd
2
@Kidd ja jestem team Harry Potter jeśli chodzi o te dwa uniwersum ale LOTRa też lubię. ^^
4
Dawno nie oglądałam, dobre kilka lat więc przed meczem odświeżam Władcę Pierścieni. Padło na Drużynę Pierścienia. :D
3
@marcin62 znam angielski ale nie kupuje gier bez polskiej lokalizacji, z zasady. :D zapowiadało się fajnie, a pewnie wyszło jak zawsze
3
@Bykunn Konstytucja Polska: każdy jest równy wobec prawa
Też Polska: dajemy immunitet hehe
2
@michal26 i ogórek w czarnej skrzynce. Świetny teleturniej, oglądałam go zawsze z śp. dziadkiem i mam ogromny sentyment. Ostatnio były powtórki to też oglądałam :D
10
@JordiAlbion zniesienie immunitetów
0
No to trzeba się wybrać do C+ i zrezygnować wraz z nową umową z Polsat Sport Premium ^^
0
@kynio302 ale kolego, to nie jest dyskusja nad tym czy konfa jest spoko czy nie. XD tylko o kompromitacji rządzących
1
Będą jaja jak koalicja zagłosuje przeciwko swojemu postulatowi. XD
0
@Rl9k1nG Sea of Thieves na PS5