6

Walijskie bydło. Brak słów

1

@pt9 ogólnie próg wejścia jest bardzo, bardzo wysoki. Ale no nie będziecie przecież od razu grac rankedów, szybkie mecze by poznać mechanikę i nauczyć się map. Do popykania na luzie mega. Możecie też tworzyć swoje gry gdzie nie będzie innych graczy.

2

@Antimadridista_WR Rainbow Six Siege, Helldivers 2 z nowości bardzo polecam. Tylko tam max 4 osoby.

0

@wyrek teraz mają coś zmieniać, że nie będzie można płacić telefonem :/

0

@Bykunn będziemy zmieniać cały system głosowania bo 1% nie chce się ruszyć dupy i iść zagłosować? Ruch to zdrowie, ja wolę że jest tak jak jest. Dopiero by wałki szły przy głosowaniu internetowym.

7

@tbas chciałam przenieść konto z PKO BP właśnie do mBanku. XD już nie przeniose. Btw, polecacie jakiś bank z wygodną płatnością tel?

4

@draxidox zasada tajności głosowania

1

@jacobFCB Wiedźmin III, Cyberpunk, Sekiro i Bloodborne.

1

@Fabik87 uwielbiam ser ze strzałkowa, twaróg śmietankowy. Mój nr 1 :D ale serek wiejski tylko z Lidla

2

@marcin62 DG sobie przesrało tymi mikropłatnościami. Graficznie też kupa, wolałabym 4 raz przejść Baldur's Gate III. XD

1

@Striker jest różnica w smaku dla mnie :D
@Stinger_ powiem tak - do Biedronki mam 50 metrów a chodzę 1,5 km w jedną stronę do Lidla na zakupy xD

0

Są tu fani serków wiejskich? Ja chyba próbowałam wszystkich dostępnych i dla bezapelacyjnie nr 1 jest serek wiejski z Lidla, marki Pilos. Wyprodukowany przez OSM Koło. Z Piątnicy też jest w miarę spoko, biedronkowy niedobry niestety i często popsuty.

26

@Arden nie ćwiczą - źle, coś robią i dobrze się bawią - źle. XD dlatego nigdy nie pójdę na siłownię bo jeszcze ktoś stwierdzi, że robię coś źle i mnie wyśmieje albo nagra. Bieganie + rower najbezpieczniejsze. :)

1

@barcanawieki chciałam kupić na premierę ale wstrzymałam się i czekam na pierwsze recenzje i gameplay'e. Za 250 bym kupiła ale za 330 jakoś mi się nie widzi. :D no i ta grafika...

1

@Arden brzydzę się jajkami z marketu. Mam swojego zaprzyjaźnionego gospodarza i od Niego mam jajka, kurczaki i wędliny z wędzarni.

4

Polska mistrzem Polski.

1

@fart na wyjeździe

3

@Rust_Cohle no a jak :D
@mrboom o tym mówię właśnie. XD

1

Puchacz to mnie tak irytuje xd już nie chodzi o jego piłkarskie umiejętności ale koleś tragedia po prostu

2

@Sulimo LOTRa lubię bardzo ale Hobbita nie jestem w stanie obejrzeć, takie nudy xd

2

@Kidd ja jestem team Harry Potter jeśli chodzi o te dwa uniwersum ale LOTRa też lubię. ^^

4

Dawno nie oglądałam, dobre kilka lat więc przed meczem odświeżam Władcę Pierścieni. Padło na Drużynę Pierścienia. :D

3

@marcin62 znam angielski ale nie kupuje gier bez polskiej lokalizacji, z zasady. :D zapowiadało się fajnie, a pewnie wyszło jak zawsze

3

@Bykunn Konstytucja Polska: każdy jest równy wobec prawa
Też Polska: dajemy immunitet hehe

2

@michal26 i ogórek w czarnej skrzynce. Świetny teleturniej, oglądałam go zawsze z śp. dziadkiem i mam ogromny sentyment. Ostatnio były powtórki to też oglądałam :D

10

@JordiAlbion zniesienie immunitetów

0

No to trzeba się wybrać do C+ i zrezygnować wraz z nową umową z Polsat Sport Premium ^^

0

@kynio302 ale kolego, to nie jest dyskusja nad tym czy konfa jest spoko czy nie. XD tylko o kompromitacji rządzących

1

Będą jaja jak koalicja zagłosuje przeciwko swojemu postulatowi. XD

0

@Rl9k1nG Sea of Thieves na PS5

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?