0

Może i dobrze, że nie przeszliśmy tego PSG bo z BVB i tak byśmy nie dali rady a tylko człowiek by sobie nadziei narobił na finał

0

@Kgorecki2500 tam co roku są jakieś przecieki :D

1

@PizzerMan poszło. Dużo zdrówka!

0

@esem91 potrzebuje bardzo, bo na Polsat Box Go nie ma odcinków specjalnych :/

3

@agaFCB na Wariackich Papierach, Pyszne Łakomczuszki i to co poszli do Lunaparku na wrotki xd

1

@agaFCB oglądałam 3 odcinki wcześniej na jakimś innym programie xd

18

@barcanawieki zaraz Izrael powie że to ich.

0

@FcPortoFan1999 akurat reprezentacja to zawsze jakieś emocje :D Ekstraklasy nie oglądam, moje emocje sportowe ograniczam do bukmacherki.

10

Jak pomyślę, że jeszcze rok będę oglądać te popłuczyny, z jednym dobrym meczem na 5 to mi słabo. XD Xavi z gęby zrobił dupę, a tak kocha klub. Powinien zobaczyć, że nie może dużo zdziałać i odejść z godnością, co zresztą zapowiadał. Dramat.

8

Xavi się skompromitował, Laporta także. Dramat, odechciewa się oglądać sezonu 24/25.

1

@Zoker warto mimo wszystko ale dużo frajdy ktoś Ci zepsuł. Dla mnie nr 1 jeśli chodzi o serial animowany. Powiedz co było w tym zakończeniu to Ci powiem czy mocno Ci popsuje odbiór.

1

@PatrychoO pamiętałam o tym by to sprawdzić i zapomniałam xD dzięki za info

2

@Sysia11 w profilu masz jako pierwszą ulubioną drużynę wymieniona Barce i kibicujesz jej od 2007 rzekomo. ,,Moja drużyna wczoraj nie grała". xDˣᴰ

1

Trzeba się przerzucić na reprezentację Polski. Przynajmniej karniaczki ładnie strzelają xD

7

Jedne z piękniejszych 5 dni w życiu kibicowskim. Nie zapomnę ich nigdy. XD

0

@Muevertigo to obejrzyj powtórkę jak zadajesz takie pytania. Żółte kartki, karny i nieuznana bramka.

4

Teraz Tebasik może z Perezem polizać się po jajkach, przybić piątkę i tak to się w tej La Lidze kręci

2

Rudiger też już powinien być w szatni. XD kolejny nietykalny

1

Męczennik bez kartki?

1

Cancelo to niezły ananasik

4

Nie wiem czy da się gardzić bardziej jakimś klubem niż gardzę Realem.

1

Walka bark w bark XDdd

6

To jeszcze tylko jakiś łokieć od czarnego męczennika albo celowe odepchnięcie - bez czerwonej kartki. Mecz kompletny.

0

Jeden szklany schodzi, drugi wchodzi :D

2

Staw skokowy lekko poszedł

7

Gramy o wiele lepiej od tych śmietankowych placków więc zaraz bramka w dupę

11

Dobrze, że już się nie stresuje tym i to nie jest mecz na styku, bo jakbyśmy tracili 2 punkty do Realu to by mnie rozniosło xd

4

Bramkarz cały w bramce, piłki nie widać na linii ale nie ma bramki. XD nie wytrzymam

2

Jest gol i CH*j

0

Nie no to są jaja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?