clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może i dobrze, że nie przeszliśmy tego PSG bo z BVB i tak byśmy nie dali rady a tylko człowiek by sobie nadziei narobił na finał
0
@Kgorecki2500 tam co roku są jakieś przecieki :D
1
@PizzerMan poszło. Dużo zdrówka!
0
@esem91 potrzebuje bardzo, bo na Polsat Box Go nie ma odcinków specjalnych :/
3
@agaFCB na Wariackich Papierach, Pyszne Łakomczuszki i to co poszli do Lunaparku na wrotki xd
1
@agaFCB oglądałam 3 odcinki wcześniej na jakimś innym programie xd
18
@barcanawieki zaraz Izrael powie że to ich.
0
@FcPortoFan1999 akurat reprezentacja to zawsze jakieś emocje :D Ekstraklasy nie oglądam, moje emocje sportowe ograniczam do bukmacherki.
10
Jak pomyślę, że jeszcze rok będę oglądać te popłuczyny, z jednym dobrym meczem na 5 to mi słabo. XD Xavi z gęby zrobił dupę, a tak kocha klub. Powinien zobaczyć, że nie może dużo zdziałać i odejść z godnością, co zresztą zapowiadał. Dramat.
8
Xavi się skompromitował, Laporta także. Dramat, odechciewa się oglądać sezonu 24/25.
1
@Zoker warto mimo wszystko ale dużo frajdy ktoś Ci zepsuł. Dla mnie nr 1 jeśli chodzi o serial animowany. Powiedz co było w tym zakończeniu to Ci powiem czy mocno Ci popsuje odbiór.
1
@PatrychoO pamiętałam o tym by to sprawdzić i zapomniałam xD dzięki za info
2
@Sysia11 w profilu masz jako pierwszą ulubioną drużynę wymieniona Barce i kibicujesz jej od 2007 rzekomo. ,,Moja drużyna wczoraj nie grała". xDˣᴰ
1
Trzeba się przerzucić na reprezentację Polski. Przynajmniej karniaczki ładnie strzelają xD
7
Jedne z piękniejszych 5 dni w życiu kibicowskim. Nie zapomnę ich nigdy. XD
0
@Muevertigo to obejrzyj powtórkę jak zadajesz takie pytania. Żółte kartki, karny i nieuznana bramka.
4
Teraz Tebasik może z Perezem polizać się po jajkach, przybić piątkę i tak to się w tej La Lidze kręci
2
Rudiger też już powinien być w szatni. XD kolejny nietykalny
1
Męczennik bez kartki?
1
Cancelo to niezły ananasik
4
Nie wiem czy da się gardzić bardziej jakimś klubem niż gardzę Realem.
1
Walka bark w bark XDdd
6
To jeszcze tylko jakiś łokieć od czarnego męczennika albo celowe odepchnięcie - bez czerwonej kartki. Mecz kompletny.
0
Jeden szklany schodzi, drugi wchodzi :D
2
Staw skokowy lekko poszedł
7
Gramy o wiele lepiej od tych śmietankowych placków więc zaraz bramka w dupę
11
Dobrze, że już się nie stresuje tym i to nie jest mecz na styku, bo jakbyśmy tracili 2 punkty do Realu to by mnie rozniosło xd
4
Bramkarz cały w bramce, piłki nie widać na linii ale nie ma bramki. XD nie wytrzymam
2
Jest gol i CH*j
0
Nie no to są jaja