clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pawlak1992 nie, wolę oglądać anime zdecydowanie. Nie czuję tego czytając anime. :D wolę czytać książki
0
@tbas padają różne wersje zdarzenia. Jedna z nich to taka, że zaatakował kogoś z Izraela bo wyśmiali śmierć jego rodziców. Na konferencji prasowej jakiś dziennikarz z Hiszpanii zadał pytanie Izraelowi czy nie czują się źle z tym, że narażają wykonawców i widzów na niebezpieczeństwo przez to zamieszanie które powstało i protesty. Jakiś prowadzący powiedział, że reprezentantka Izraela nie musi odpowiadać na to pytanie (XD) a Holender z Niej zakpił i zapytał ,,why not?". Myślę, że od tego się zaczęło.
11
@adi7adi8 e tam skandal. Mordują dzieci i skandalu nie ma, wybuczani podczas występu to się usunęło dźwięk i dodało oklaski i jedziemy z tym. Pomijając fakt, że w ogóle nie leżą w Europie. XD
3
No i oficjalnie reprezentant Holandii zdyskwalifikowany z Eurowizji. Czyli pewnie Izrael wygra.
1
@pikass14 betclic ma teraz taką promke i gram tylko tam. Kursy minimalnie niższe niż gdzie indziej ale bez podatku i finalnie wychodzi więcej :D
0
@kuz nie kłamie. :D już wiele razy pisałam tutaj na forum, że nie pracuje już u buka.
2
@Konfederat jakoś po tej bójce na boisku więc koło 95-96 min, a doliczone 4.
3
@kuz nie pracuje już od stycznia 2023. :D
1
Co mi siedzi od środy to jest niemożliwe. :D ostatni mecz na kuponie, do wygrania 90 zł. Zwycięstwo Girony postawione ale widzę, że w meczu jakieś zamieszanie więc kontrolnie poszła kontra 10 zł po kursie 29 na remis. Pada bramka dla Alaves i jestem bogatsza o 290 zł. W 3 dni +700 zł na live'ach. :D
https://zapodaj.net/plik-13qM6pYQ93
0
@Kgorecki2500 obrzydliwy konkurs.
2
@Archie oczywiście, że ma sens. Co do Helldivers 2 to jak masz ekipę to naprawdę świetna gra :D nie zastanawiaj się tylko bierz
0
@Kgorecki2500 wczoraj był kurs 2, że Bayer strzeli 3 bramkę przy wyniku 0:2. :D też nie oglądałam meczu, przeczucie.
9
Ale bukmacherka na live oddaje od wczoraj. Najpierw 300 zł na łamaku Realu, dziś na Bayerze. +400 zł siadło pięknie. :D w ciągu miesiąca stuknęlo właśnie 3000 zł.
9
W Realu skład się zmienia, piłkarze nowi a mentalność ta sama. U Nas też tylko w drugą stronę zazwyczaj :D
18
Ale Marciniak i ekipa też dobrzy, nie raz sędziowie czekają z gwizdaniem oczywistego spalonego i pozwalają by piłkarz przebiegł pół boiska sprintem a tutaj od razu gwizdek gdzie nie było pewności. XD
5
Dobra, przynajmniej na kolejny rok będziemy mieć argumenty że Real wygrał LM po błędach sędziowskich. XD jedyne co Nam zostało to narzekanie na nich, bo przeżywanie gry Barcy mija się z celem obecnie. Dawno nie czułam, że jesteśmy tak głęboko w dupie za Realem jak teraz. Szkoda, ale i tak Barca na zawsze w serduszku. :D
0
@LukaszFan postawiłam na live, przy wyniku 1:0 dla Bayernu :D
0
@Aragorn33 takie będą jaja, że Realowi już tyle uszło na sucho że każdy ma to już gdzieś i nie pamięta tego. Kibice Barcy pamiętają :P
0
Łatwa ta bukmacherka. https://zapodaj.net/plik-WStf7sJ7vR
XD jeszcze drugie tyle jak wygrają LM. Łącznie na ćwierćfinałach i półfinałach +2300 zł a może być 2600 niecałe. :D
2
@PolskiBarcelonista10 ja za stówę. 300 ponad do wygrania xd
0
Kto postawił na awans Realu? :D
1
@karci0 +200 zł xd
35
Pieniądze przy 1:0 dla Bayernu leżały na ulicy. :D za dużo w życiu widziałam, by nie wiedzieć jak to się skończy
1
Bayern już kupa w majtkach xd
0
Wszyscy wiemy jak to się skończy. :D
0
@karci0 oby, oby
0
Uff, zdążyłam postawić stówę po kursie ponad 3 xD
7
Dobra, trzeba stawiać stówę na awans Realu. XD
0
@Technik jedyne na co czekam to bramka Bayernu i wtedy wchodze za stówę albo dwie na awans białych
1
Jak sobie radzicie jak umiera bardzo bliska osoba? Ja szczerze mówiąc kompletnie sobie nie radzę. Ostatnio straciłam bardzo bliską osobę 20 lat temu, ukochanego dziadka. Było to traumatyczne, wiadomo. Jednak teraz jako osoba dorosła nie potrafię psychicznie tego udźwignąć. :(