clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie no to są jaja
42
Kopnął w wystawioną nogę obrońcy - karny. XDD liga negreiryryryrh
3
@macio_944 żadnych.
1
@ranger3120 Klopp
0
@marcin62 u mnie w LO był mega sympatyczny pan od biologii. Pisał sobie na Fejsie z uczniami, najczęściej z uczennicami ale nie było w tym nic niestosownego. Robił z Nami zabawne zdjęcia, wygłupiał się. Musiał się zwolnić bo ktoś powiedział, że pedofil. XD
0
@Pedri16Future trochę dużo ostatnio tych wpadek Ukraińców w Polsce xD
1
@NeroTFP1 a i tak dużo osób pamięta go z tej symulki :D
9
Zaraz Barcelona będzie takim Vinim wśród klubów. O wszystko płacz i pretensje, zero refleksji nad swoją postawą. Dramat
0
@LM10GOAT no czasy nieciekawe wybrałeś
0
@bartas97 dziękuję. Chociaż po wczoraj to i tak mam co świętować :)
5
Idąc za ciosem - poszła stówka na Real że wygrają LM. Ogólnie na żadnym klubie nie zarobiłam tylu pieniędzy co na stawianiu kontr z własnym sumieniem na te parówy
1
@Benz 250 niecałe. 100 na awans Realu + PSG po 1 meczach (kurs około 13) i 150 na czysty awans PSG.
2
+1700 zł na dwóch meczach w LM. Co siadło nie mam pytań. XD
42
Ederson najlepiej strzelił karnego z wszystkich niebieskich xd
1
Hahahahaha xD Potężna Polska Was nauczy
0
Obie drużyny powinny się uczyć karnych od potężnej Reprezentacji Polski
2
@Sysia11 xD nie, nie czekałam. Dlatego napisałam o Argentynie po wczorajszym zezłomowaniu Cię w tej kwestii.
1
@Sysia11 napisałam to by sprowokować fanatyków Argentyny. W dupie mam Alvareza i jego statystyki. Czekałam jak szybko się rzucisz Ty i reszta, 40 sekund. Niezły wynik. :D
3
@Sysia11 no tak, kto mógł to skomentować po 40 sekundach od wpisu. XDDD
0
Jak Argentyna ma być tak dobra po odejściu Leo jak te śmieszne Alvarezy to nie życzę im sukcesów w przyszłości.
1
Jak City odpadnie bo stracili bramkę myśląc, że jest spalony... To chyba padnę xD
1
Wczoraj Jan Tatarowicz jako pierwszy Polak zdobył nagrodę Ninja Warrior. 11 osoba na świecie której się udało, a realnie 2 lub 3 która zrobiła to w takim czasie (w niektórych krajach czas na pokonanie liny jest większy). 21 metrów liny w 25 sekund, po przejściu torów finałowych. Szok. :D takich ludzi powinno się promować
0
@Odcinkowy no dlatego nie powinien grać w dzisiejszym meczu skoro jest świeżo po kontuzji. To już inna kwestia na konto Xaviego
15
Graliśmy lepiej dopóki nie wrócił De Jong i Pedri. factos.
1
@Sysia11 dobrze, że Argentyna przegranymi finałami zasłużyła, czy kibicujesz im od wygranej MŚ? XD kibicem się jest a nie bywa.
1
@KmN też zagrałam dużą kontrę. U mnie na razie +1000 zł i jutro drugi tysiak jak Real awansuje. Ale nie cieszy mnie to zbytnio...
0
@nabial po bramce na 1:0 dla Barcy kurs był 6.0
2
@panczo no już bez przesady. XD
28
@Sysia11 ,,nie powąchacie" czyli nie kryjesz się już z tym, że nie kibicujesz Barcy tylko kibicowałaś Messiemu? Weź się wyloguj z tej strony i nie kompromituj więcej.
3
@Sysia11 xD weź serio się nie pogrążaj.