clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A dopiero co napisałam komentarz. XD
1
I tak Real ich wyeliminuje. :D
1
W końcu ładna bramka w meczu :D
0
@Kamiloza91 problemy żołądkowe
1
@norbi77 postawiłam 5 dych na awans realu. :D więc to ważniejsze niż komentarz
0
Serio ktoś się spodziewał, że City ich przejdzie? :D nawet jak wygrają dziś, to w rewanżu Real od 80 min włączy pakt z diabłem i przejdą
4
Teraz jeszcze wykartkować wiecznego pokrzywdzonego przez rasizm i zaczynamy zabawę :D
0
@Emhyr jeżdżę rowerem cały rok, nawet zimą. Więc to nie jest to, że mnie odcięło bo brak kondycji.
1
Nie lubię teorii spiskowych ale coś jest ostatnio nie tak z niebem i słońcem ogólnie. Jestem osobą która jeździ 80km na rowerze na raz, wczoraj poszłam na rower i po 15 km odcięcie całkowite. Ogromne zawroty głowy, ciemno przed oczami, jakby brakowało mi tlenu a co to jest 15 km na rowerze dla kogoś kto jeździ ciągle. Nic. Kolega który mieszka pod Poznaniem, ta sama sytuacja tylko podczas biegania. Pył z Sahary niezbyt mnie przekonuje szczerze mówiąc, nie wiem co się odwala. Może też macie jakieś doświadczenia z ostatnich dni. Gdzie słoneczne dni, a niebo zamiast niebieskiego jest mleczne. :/
0
A to dziś ma być ta apokalipsa według niektórych Chrześcijan?
1
@macio_944 trzeba czekać na PS10 w takim razie, może uciągnie. XD
0
@Donnie_Darko a jaką miałeś? Jeśli to nie problem. Koleżanka miała ostrą limfoblastyczną, jest po przeszczepie który ledwo przeżyła i teraz uszkodzona wątroba. :(
1
@michal26 wyrazy współczucia. Moja przyjaciółka walczy z białaczką, o ile przeszczep się przyjął to teraz ma rozwaloną wątrobę i zagrożenie życia w szpitalu. Mam nadzieję, że z tego wyjdzie. 30 lat w tym roku...
2
@Rust_Cohle warto, tylko żeby wbić platynę trzeba przejść na najwyższym poziomie trudności a wtedy robi się trudno jak soulsach. Ale tak do popykania to polecam mocno, fajna oprawa graficzna, historia też i bossowie z którymi trzeba pokombinować.
1
Ukraińcy to najgorsi sąsiedzi ever. Odkąd tu mieszkam nie mieszkali u mnie w bloku żadni Ukraińcy, od 2 lat wprowadziły się 3 rodziny. Syf zostawiany na klatce, chlanie i krzyki w nocy, odpalanie grilla na balkonie, w bloku obok - tylko z obserwacji ale widzę, że oni też dają czadu. Ktoś zaraz powie, że Polacy też się awanturują i robią syf etc, w przeciągu całego mojego życia były 2 takie rodziny, a tutaj 2 lata i już 3. U brata to samo, trzymanie śmieci na klatce i butów, syfienie i krzyki. Wy jakie macie doświadczenia? Tak, tak. Ruska onuca. XD po prostu mam już dosyć tego wszystkiego
2
@4drian0 ale wspominki...
1
@koksik2700 oj nie, nie. Uwierz, ostatnio życie mnie nie rozpieszcza a i tak w życiu nie pomyślałam o Bogu, czy żeby się pomodlić, dać na mszę itd.
11
Czasami zazdroszczę tym gorliwie wierzącym, że przeżywają wszystko i pewnie znajdują w religii oparcie. Ciekawe uczucie zapewne, którego nigdy nie doświadczyłam i już nie doświadczę. Trzymajcie się tam, zarówno wierzący i niewierzący i spędzcie ten czas z rodziną.
1
@Rl9k1nG nie przestrzegam postu.
0
@RoberDzik Justyna Kowalczyk i złoto w Vancouver. :D te ostatnie metry z Marit...
2
@NeroTFP1 sam opis mnie wzruszył, więc pewnie cały film bym przeryczała. Unikam filmów o psach i ogólnie zwierzętach.
0
@Emhyr a moim zdaniem zmienił to, że chłopakom bardziej się chce
0
@Emhyr pokusze się o stwierdzenie, że gdyby nie Santos to mielibyśmy ten awans w grupie.
16
Ciężkie miesiące przed Mekambe, najpierw Xavinieta go wyjaśni w LM a potem potężny Wojtas Szczęsny w ME.
22
Można się z nich śmiać i kpić ale jak przychodzą mecze to i tak się ogląda i kibicuje a w takich meczach jak dziś przeżywa. XD przy interwencji Wojtka tak się wydarłam, że masakra
13
Ale co przygotowani na karne byliśmy to nasze. JAZDAAAAAA
1
Teraz sobie hymn wygwizdujcie gahahahahahahahab
2
Krzychu strzel to Jezus Maria
1
@Comentateiro kto? XD chyba Finowie
8
Bednarek to taki kloc... Po tej wypowiedzi po meczu z Mołdawią nie powinien grać w reprezentacji.