1

@Objectivo czekam mocno ;D chociaż wolałabym nową grę w stylu Sekiro.

31

@sonek a to panie w sklepie to jakaś grupa wybrana przepraszam bardzo? Zobacz średni wiek chociażby pielęgniarek, tam nikt się nie zastanawia, że chcą spędzić weekend z wnukami czy dziećmi. Nie podoba się praca w niedzielę - szukam takiej, by mieć wolne weekendy.

0

@Aragorn33 myślę, że te protesty są ze sobą powiązane. :)

1

@betonito nie protestują pod firmami? Czytałeś Ty w ogóle coś na ten temat czy bierzesz wyrywkowo komentarze z La Bamby i uważasz się za jakiegoś eksperta? Jak się w czymś nie orientujesz to się nie wypowiadaj, bo tylko się kompromitujesz.

31

@Aragorn33 to jak w Twoim albo sąsiednim mieście będzie protest rolników to idź i im powiedz, że są ukrytą rosyjską agenturą. Ludzie walczą o swoją przyszłość, nie tylko swoją stronę ale całego rolnictwa w Europie a Ty uważasz, że robią to bo sprzyjają Rosji. Do każdego protestu zawsze przyklei się jakaś zakazana morda, ale to nie znaczy, że to coś zmienia.

1

@Tom0VeB zawsze można przebiec przez pasy w takiej sytuacji. Mi też jest głupio, szczególnie jak jakiś autobus się zatrzymuje i przebiegam albo idę bardzo szybko. xd

1

@Aragorn33 myślę, że rolnicy są tak zdesperowani, że chcą zwrócić uwagę UE na to, że sprzęt wojskowy na Ukrainę nie dotrze jeśli nie wycofają swoich planów względem rolników. Wtedy UE jeśli będzie chciała ratować Ukrainę będzie musiała podjąć jakieś kroki. Pewnie ma się nijak, ale powiedz to tym ludziom na granicy. Tylko nie Ukraińcom bo wpiszą Cię na listę do odstrzału. :)

22

@Aragorn33 polscy Janusze kupują bo tanio a Ukraińcy wciskają nam truciznę. Jeden wart drugiego. Zablokować wjazd tego syfu i bojkotować firmy które produkują z ukraińskiego zboża. Co do blokowania sprzętu wojskowego nie mam zdania, zobaczymy co będzie jutro.

22

@betonito weź usuń ten komentarz lepiej i się nie ośmieszaj

62

@Aragorn33 rolnicy mogą być nawet agenturą samych kosmitów. Nie dla sprowadzania trucizny z Ukrainy.

18

@MESSIah16 Nasi bracia Ukraińcy xDDD

5

A pamiętacie jak przepychaliśmy mecze jedną bramką? XD człowiek wtedy narzekał.

4

@Patrykl145 i bramę Realowi załadował

3

@dmcteam możesz śmiało wysłać, na stronie urzędu zresztą jest wersja elektroniczna tego PITu. :D

3

@dmcteam pity zostały już dawno wysłane do urzędu i jak się zalogujesz to już masz policzoną nadpłatę/niedopłatę do zaakceptowania.

1

@mikooowariacie_ dlatego cieszę się mimo wszystko, że są tacy piłkarze jak Vini czy Gavi którzy wzbudzają jakiekolwiek emocje, nawet negatywne. Kiedyś znało się piłkarzy, którzy niekoniecznie byli jakimiś crackami ale dla nich oglądało się ten sport. :D

2

@mikooowariacie_ piłka nożna w ogóle stała się nijaka. I to wcale nie ma nic wspólnego z obecną formą Barcy ale większość piłkarzy nie wzbudza po prostu żadnych emocji. XD

0

Ciekawe czy Vini uzna ściągnięcie Mbappe za rasistowskie. :D

23

@xvcWinterSoldier jak ten gościu nie byłby żadnym politykiem gdyby nie przeszedł przez łóżko Biedronia. Za dużo się spodziewasz.

0

@Uukasz_93 właśnie się zalogowałam i się udało. 2 razy odświeżyłam stronę i działa :D

0

Skusiłam się na premierę Helldivers 2 mimo, że w poprzednią część gry nie grałam a o tej premierze dowiedziałam się dość późno. Przystępna cena 169 zł, możliwość grania w ekipie, ex Sony (dostępny też na PC). Jestem tak pozytywnie zaskoczona, że to jest hit. :D jakie tam są widoczki klimatyczne, samo strzelanie też jest przyjemne, friendly fire, możliwość rozbudowania statku kosmicznego. Takie połączenie The Division z Mass Effect. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, nie wyobrażam sobie jednak grać w to solo. Polecanko mocne nie tylko dla fanów kosmosu ale też dla tych co lubią wyzwania typu souls, bo wysokie poziomy trudności potrafią dać w kość. :D no i najważniejsze, jest multiplatform, więc można zagrać z kolegami z PC. :)

2

@Lionel_Messi10 zwykły madryciok. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

https://zapodaj.net/plik-8YpdJEWuE9

Chociaż tyle na otarcie łez. :')

1

Oby go tylko nie połamali jak Fatiego. Cudownie się patrzy na Yamala.

5

Kiedyś takie mecze cios za cios graliśmy z Realem a teraz z Granadą xD

1

Jak to niektórzy mówili? Niech Xavi zostanie do końca sezonu? XD tak jak Nas w pierwszym sezonie z dupy wyciągnął, tak teraz Nas w dupie zostawi.

0

Hahahhaha xD brawo

0

@Esteban_ serio, lepiej by było zrobić remake Black Flaga. Mają gotowe mechaniki z gry, którą sami stworzyli. Ludzie nie chcieli więcej. XD to i tak zrobili kupsztala

3

Jeśli zastanawiacie się, czy kupić Skull&Bones od Ubisoftu, to powiem Wam, że lepiej odpalcie sobie Black Flaga albo Odysseye i porobcie abordaże. Ta gra to jakiś nieśmieszny żart, dobrze, że wyszła beta. Cena? 319 zł na PS5. Ubisoft się kompromituje coraz bardziej.

1

@TR3YWAY kup śmietanę 18%, podsmaż te polędwicę w kostce z cebulą, dodaj śmietanę, pomidorki koktajlowe i zioła prowansalskie. :D pasuje taki sos śmietanowy z mięsem to ziemniaków, makaronu czy ryżu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?