2

Albo odchodzi teraz albo po sezonie ale siedzi cicho do końca. Taka deklaracja teraz to najgorsze co mógł zrobić. Piłkarze i tak na boisku nie walczyli dla Niego, teraz to już w ogóle będzie kaplica. Wybitny piłkarz, słaby trener. Good Luck, Xavi.

1

Walczyli do końca, dajcie im spokój xDDDD

2

Czapi teraz powie, że u siebie dawno nie grali i jakoś tak wyszło. XD

2

Cieszę się, że nie oglądam. :D trzymajcie się tam

1

@szkudi7 z kolegami w piątkę graliśmy w Fifę więc było śmiechu :D do tego woda gazowana, jeśli dodajemy co było pite.

0

@MESSIah16 no nie wiem. Iniestazo, bramka na wagę Mistrzostwa Świata dla Hiszpanii, doskonały turniej ME po których powinien zdobyć Złotą Piłkę.

0

@Jarema2000 na piłce ręcznej w ME już tak się przejechałam kuponowo w ciągu dwóch tygodni, że podziękuję :D

0

@MESSIah16 jak on nawet nie był najlepszym pomocnikiem w Barcy. Iniesta > Xavi. I nie, nie dlatego, że jest kijowym trenerem. Piłkarzem był wybitnym ale nie najlepszym.

0

@marcin62 dlatego w Poznaniu chwale sobie odbijanie karty PEKA gdzie płaci się za przystanki, analogicznie im więcej tym cena za przystanek spada. Wtedy nic mnie nie interesuje :D

3

Miałam nadzieję, że rano wejdę a ten parodysta już nie będzie trenerem. No cóż. Brak honoru

1

@HighestInTheRoom ja nie obejrzałam meczu z Betisem, a czytałam, że pograli całkiem spoko więc dziś się dałam nabrać. XD

10

Dumny to może być trener Girony, że jego klub tak dzielnie walczy i nawet jak nie zdobędzie żadnego trofeum w tym mistrzostwa, to każdy będzie ich szanował. A nie Xavi z Barceloną, bo ,,walczyła" (w głowie Xaviego) do końca z Baskami. Chryste...

14

Czy Xavi jest najgorszym trenerem La Liga patrząc na wyniki i potencjał zespołu? Na pewno w TOP3 najgorszych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pedri16Future a widziałeś ile bramek mógł Nam załadować Athletic przy odrobinie szczęścia?

0

@rocky5 z moim ciśnieniem po tym meczu? Człowieku, kawa mnie zabije xD

1

@michal199500hehe usiedliśmy na nich? Nie włączyłeś aby przypadkiem meczu jak jeszcze grało MSN?

0

@Culer9002 to się nie wyklucza bo te dwie ambasady ze sobą współpracują

0

@Pedri16Future nie no, ogólnie zajebiście. Super mecz

6

Otwieram Ambasadę hejterow Roberto. Zapraszam do zapisów

1

Serio, chyba poświęciłabym tego gola z PSG byleby pan Roberto był poza klubem.

1

Neymara nie ma od wielu lat, Messiego też nie ma, Suareza, Pique a ta parówa ciągle w zespole, jeszcze go zrobili kapitanem. Nie wytrzymam

5

Dziś zamiast 2h człowiek zmarnował 2,5h. Jakoś od razu lepiej na sercu ^^

1

@MichalZZZ jak już będzie pozamiatane na wszystkich frontach

0

@Technik jakby miał odrobinę honoru to już dawno by odszedł z tego klubu który podobno tak kocha. XD

6

Roberto zrobi minę zbitego psa, pogada o walczeniu dalej i wyciągnięciu wniosków, Ciabi go poklepie po plecach, Laporta odpali cygaro i tak to się kręci w tej Barcelonie

6

To jest niesamowite, że tego drewniaka nie powinno być w tym klubie od 5 lat minimum, a on ciągle gra i jeszcze jest kapitanem. To jest po prostu niemożliwe. XD

6

Roberto z Xavim to będą mogli sobie razem przybić piątkę po meczu. Starzy koledzy z drużyny, którzy rozpieprzają obecną :D

0

Xavi przegrał ten mecz swoimi decyzjami. Factos

5

Kapitaaaaaaaaaaaan XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?