9

Jesteśmy wśród 8 najlepszych drużyn w Europie. Miło :D biorąc pod uwagę, że wózek jest ciągnięty przez dzieciaki to mega to cieszy

0

Dobra dawać to City, Xavinieta się nie zatrzymuje

7

Cubarsi to takie szefisko, że zbieram szczękę z podłogi

0

Podanie Gundo klasaaaa

1

Lewandowskiiiiuui

1

Najlepsi są Ci co oglądają w necie i mają opóźnienie i miło czyta się komentarze jak przeżywają to, co niektórzy widzieli kilkanaście sekund wcześniej. XD

7

Ilość kretynów boiskowych musi się zgadzać. Dembele odszedł to Raphinha przejął jego boiskowe IQ

5

Raphinha to jest taki łeb. XD

8

Raphinha to jest dramat...

1

Ciekawe czy będzie jakaś ofensywna zmiana

4

Romeu zaczyna show xD

0

Wyobraźcie sobie jak jakiś cudem awansujemy do finału LM i w 60 minucie Xavi przeprowadza takie zmiany. XD

3

Romeu i Roberto muszą mieć jakieś taśmy na Xaviego. XD

4

Zastanawiam się co ostatnio dał Roberto i Romeu, że on ich wstawił. Serio, nie rozumiem tego.

4

Xaviego to chyba prąd popieścił w przerwie. Skandaliczne zmiany

1

Sergi Roberto no i chuj, no i cześć

0

Znowu grają jakby ktoś im ścisnął jajka. Co jest z tą drużyną nie tak...

1

Mamy mega szczęście, że nie ma karnego. Błąd sędziego na naszą korzyść

7

Raphinha chyba jedyny brazol co piłki nie umie przyjąć xD

12

Teraz zobaczymy ile mają charakteru po stracie bramki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@GeneralXavi ZOO ale to jak będzie cieplej, koncert, teatr.

2

@macio_944 dziękuję!

0

@LaLigaPD nie denerwuje się bo ma wpływ na Barce ale obrzydza mi to oglądanie piłki nożnej.

2

@Reviven Clint Eastwood
Seria Dirty Harry
Gran Torino
Dobry, zły i brzydkie
Przemytnik

0

@LaLigaPD żaden, po wczorajszym popisie sędziów w meczu Realu wystarczy mi meczów i innych drużyn niż Barcy.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore akurat to 1.32 sek na 100 metrów to przepaść w biegach. Ale jeśli chodzi o piłkarza to świetny czas Mapeta

5

@AmigoBlancos nie ,,spokojnie mógł wylecieć" tylko ,,to była 100% czerwona kartka". Sędzia jak zwykle po Waszej stronie, wyjątek (mecz z Valencią) potwierdza regułę. ;)

0

@Hawajczyk no odepchnął go a potem uderzył drugi raz. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?