clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Jesteśmy wśród 8 najlepszych drużyn w Europie. Miło :D biorąc pod uwagę, że wózek jest ciągnięty przez dzieciaki to mega to cieszy
0
Dobra dawać to City, Xavinieta się nie zatrzymuje
7
Cubarsi to takie szefisko, że zbieram szczękę z podłogi
0
Podanie Gundo klasaaaa
1
Lewandowskiiiiuui
1
Najlepsi są Ci co oglądają w necie i mają opóźnienie i miło czyta się komentarze jak przeżywają to, co niektórzy widzieli kilkanaście sekund wcześniej. XD
7
Ilość kretynów boiskowych musi się zgadzać. Dembele odszedł to Raphinha przejął jego boiskowe IQ
5
Raphinha to jest taki łeb. XD
8
Raphinha to jest dramat...
1
Ciekawe czy będzie jakaś ofensywna zmiana
4
Romeu zaczyna show xD
0
Wyobraźcie sobie jak jakiś cudem awansujemy do finału LM i w 60 minucie Xavi przeprowadza takie zmiany. XD
3
Romeu i Roberto muszą mieć jakieś taśmy na Xaviego. XD
4
Zastanawiam się co ostatnio dał Roberto i Romeu, że on ich wstawił. Serio, nie rozumiem tego.
4
Xaviego to chyba prąd popieścił w przerwie. Skandaliczne zmiany
1
Sergi Roberto no i chuj, no i cześć
0
Znowu grają jakby ktoś im ścisnął jajka. Co jest z tą drużyną nie tak...
1
Mamy mega szczęście, że nie ma karnego. Błąd sędziego na naszą korzyść
7
Raphinha chyba jedyny brazol co piłki nie umie przyjąć xD
12
Teraz zobaczymy ile mają charakteru po stracie bramki
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GeneralXavi ZOO ale to jak będzie cieplej, koncert, teatr.
2
@macio_944 dziękuję!
0
@LaLigaPD nie denerwuje się bo ma wpływ na Barce ale obrzydza mi to oglądanie piłki nożnej.
2
@Reviven Clint Eastwood
Seria Dirty Harry
Gran Torino
Dobry, zły i brzydkie
Przemytnik
0
@LaLigaPD żaden, po wczorajszym popisie sędziów w meczu Realu wystarczy mi meczów i innych drużyn niż Barcy.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore akurat to 1.32 sek na 100 metrów to przepaść w biegach. Ale jeśli chodzi o piłkarza to świetny czas Mapeta
5
@AmigoBlancos nie ,,spokojnie mógł wylecieć" tylko ,,to była 100% czerwona kartka". Sędzia jak zwykle po Waszej stronie, wyjątek (mecz z Valencią) potwierdza regułę. ;)
0
@Hawajczyk no odepchnął go a potem uderzył drugi raz. XD