3

Raphaaaaaaaaaaa boze

4

Ale nowy wygląd Raphinhi mega mu pasuje.

2

Ale mi serducho wali. VAMOSSSSS

0

@zeko0 tak zrobiłam. XD

1

@Popitek12 nie wiem czy najlepszy ale mój ulubiony - Pasikowski

0

@Janas11224 ja w tym roku czekam na dodatek do Elden Ring a tak to się skupiam na Sea of Thieves, R6 i Helldivers 2. Też chciałam pograć w Ronina ale jak zobaczyłam tę grafikę to uważam, że to kpina z graczy. Dobrze, że nie zamówiłam preorderu bo było blisko. Do takiego Ghost of Tsushima nie ma podjazdu, gdzie GoT wychodziło na PS4.

0

@MesQueUnClub_87 jeszcze nie ma xd kwestia czasu

15

Jak macie zły dzień to pomyślcie o niedźwiedziu albinosie, który przez pomyłkę został dwa razy wysłany na Biegun Północny do niedźwiedzi polarnych. :D

30

Ale czuję ekscytację. :D od dawna brakowało mi takiego zapału a dziś czuję się jakbym była 10 lat młodsza. Po zwycięstwo!

1

@13th miesiany miesiany :D

5

@MichuZ44 nie ma lepszego fasta niż kebsik

52

Z takimi piłkarzami jak Oriol czy Alonso nie mam żadnej więzi, kompletnie. Są mi całkowicie obojętni tak jak piłkarze z jakiejś B klasy. Dramat, że grają w Barcy.

39

Gdyby Marc nie był kontuzjowany przez tyle czasu, to pewnie mielibyśmy kilka punktów więcej w tabeli

4

Co za żenujący typ z tą głową hahaha

0

Sea of thieves które teraz ma otwartą betę a premierę na PS5 30 kwietnia, to majstersztyk. :D granie z przyjaciółmi na jednym statku to po prostu taka zabawa, że to niepojęte. xD oj zazdrościłam zielonym tej gry, na szczęście jest już po niebieskiej stronie mocy. Jak ktoś ma ekipę i szuka smiechowej, relaksującej i wciągającej gry to polecam mocno. ^^ cena na premierę 170 zł. Ubisoft i jego Skull & Bones przy tym to jedno wielkie G.

1

@Kazragore kolor skóry pewnie znany. XD

1

@ShawnC Ludzie wiedzą, jak ważne jest strzelenie gola w półfinale Ligi Mistrzów. Jeśli dokonam tego na Anfield, nie będę świętować, tak jak nie świętowałbym przeciwko Ajaksowi czy Groningen – obiecał Suarez. – Mam nadzieję grać w Barcelonie jak najdłużej będzie to możliwe i zdobyć w tym czasie jak największą liczbę trofeów – przyznał.

11



XD
Kochany Dembele.

31

Najbardziej cieszy, że pomimo dwóch szybkich gongów na początku drugiej połowy po chwili nerwowości wróciliśmy do gry. Mam nadzieję, że to początek wygrzebywania się z genu frajerstwa i pełnych majdów. :D

7

Ten nieszczęsny Dembele idealnie pasuje do Paryża. Klub jego życia. XD kompletnie bez honoru i klasy. Ha tfu

0

Gdyby nie te feralne 5 minut moglibyśmy mieć 3:0... ;(

2

Czemu my nie gramy składem który działał tylko jakieś De Jongi po kontuzji czy Pedri zaraz... Jprdl

4

Co ten De Jong wyprawia. XD w ogóle Xavi to też ananas, że go wystawił dziś po kontuzji

5

Niepotrzebnie człowiek tylko się łudził xD

7

@Ojciec5tkidzieci sam fakt, że komuch Miller jest w europarlamencie to jest śmiech

33

Dawno nie czułam takich emocji związanych z meczem Barcelony w LM. :D najlepsze jest to, że wszystko może się wydarzyć. Możemy strzelić dużo bramek albo dostać od wściekłego Mekambe hattricka.

1

@Sysia11 ale trwa mecz Realu, Twój komentarz jest o Realu i nagle z dupy wstawka o Messim. XD o to mi chodzi.

5

@Sysia11 jak Ty tego Messiego w tej rozkminie umieściłaś to ja nie wiem

5

Norweg nie ma podjazdu do Mbappe. Factos

0

@MesQueUnClub96 no to patrz :*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?