clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Raphaaaaaaaaaaa boze
4
Ale nowy wygląd Raphinhi mega mu pasuje.
2
Ale mi serducho wali. VAMOSSSSS
0
@zeko0 tak zrobiłam. XD
1
@Popitek12 nie wiem czy najlepszy ale mój ulubiony - Pasikowski
0
@Janas11224 ja w tym roku czekam na dodatek do Elden Ring a tak to się skupiam na Sea of Thieves, R6 i Helldivers 2. Też chciałam pograć w Ronina ale jak zobaczyłam tę grafikę to uważam, że to kpina z graczy. Dobrze, że nie zamówiłam preorderu bo było blisko. Do takiego Ghost of Tsushima nie ma podjazdu, gdzie GoT wychodziło na PS4.
0
@MesQueUnClub_87 jeszcze nie ma xd kwestia czasu
15
Jak macie zły dzień to pomyślcie o niedźwiedziu albinosie, który przez pomyłkę został dwa razy wysłany na Biegun Północny do niedźwiedzi polarnych. :D
30
Ale czuję ekscytację. :D od dawna brakowało mi takiego zapału a dziś czuję się jakbym była 10 lat młodsza. Po zwycięstwo!
1
@13th miesiany miesiany :D
5
@MichuZ44 nie ma lepszego fasta niż kebsik
52
Z takimi piłkarzami jak Oriol czy Alonso nie mam żadnej więzi, kompletnie. Są mi całkowicie obojętni tak jak piłkarze z jakiejś B klasy. Dramat, że grają w Barcy.
39
Gdyby Marc nie był kontuzjowany przez tyle czasu, to pewnie mielibyśmy kilka punktów więcej w tabeli
4
Co za żenujący typ z tą głową hahaha
0
Sea of thieves które teraz ma otwartą betę a premierę na PS5 30 kwietnia, to majstersztyk. :D granie z przyjaciółmi na jednym statku to po prostu taka zabawa, że to niepojęte. xD oj zazdrościłam zielonym tej gry, na szczęście jest już po niebieskiej stronie mocy. Jak ktoś ma ekipę i szuka smiechowej, relaksującej i wciągającej gry to polecam mocno. ^^ cena na premierę 170 zł. Ubisoft i jego Skull & Bones przy tym to jedno wielkie G.
1
@Kazragore kolor skóry pewnie znany. XD
1
@ShawnC Ludzie wiedzą, jak ważne jest strzelenie gola w półfinale Ligi Mistrzów. Jeśli dokonam tego na Anfield, nie będę świętować, tak jak nie świętowałbym przeciwko Ajaksowi czy Groningen – obiecał Suarez. – Mam nadzieję grać w Barcelonie jak najdłużej będzie to możliwe i zdobyć w tym czasie jak największą liczbę trofeów – przyznał.
11
XD
Kochany Dembele.
31
Najbardziej cieszy, że pomimo dwóch szybkich gongów na początku drugiej połowy po chwili nerwowości wróciliśmy do gry. Mam nadzieję, że to początek wygrzebywania się z genu frajerstwa i pełnych majdów. :D
7
Ten nieszczęsny Dembele idealnie pasuje do Paryża. Klub jego życia. XD kompletnie bez honoru i klasy. Ha tfu
0
Gdyby nie te feralne 5 minut moglibyśmy mieć 3:0... ;(
2
Czemu my nie gramy składem który działał tylko jakieś De Jongi po kontuzji czy Pedri zaraz... Jprdl
4
Co ten De Jong wyprawia. XD w ogóle Xavi to też ananas, że go wystawił dziś po kontuzji
5
Niepotrzebnie człowiek tylko się łudził xD
7
@Ojciec5tkidzieci sam fakt, że komuch Miller jest w europarlamencie to jest śmiech
33
Dawno nie czułam takich emocji związanych z meczem Barcelony w LM. :D najlepsze jest to, że wszystko może się wydarzyć. Możemy strzelić dużo bramek albo dostać od wściekłego Mekambe hattricka.
1
@Sysia11 ale trwa mecz Realu, Twój komentarz jest o Realu i nagle z dupy wstawka o Messim. XD o to mi chodzi.
5
@Sysia11 jak Ty tego Messiego w tej rozkminie umieściłaś to ja nie wiem
5
Norweg nie ma podjazdu do Mbappe. Factos
0
@MesQueUnClub96 no to patrz :*