0

No to trzeba się wybrać do C+ i zrezygnować wraz z nową umową z Polsat Sport Premium ^^

0

@kynio302 ale kolego, to nie jest dyskusja nad tym czy konfa jest spoko czy nie. XD tylko o kompromitacji rządzących

1

Będą jaja jak koalicja zagłosuje przeciwko swojemu postulatowi. XD

0

@Rl9k1nG Sea of Thieves na PS5

3

@michal26 szacun za to, że nie rezygnuje. Nie wyobrażam sobie jakie to musi być trudne.

1

@P33ck oj tak. Świetny jest :D

0

@wojopancer Amazon Prime

4

Nie znoszę filmów o superbohaterach ale od The Boys nie mogę się oderwać. :D takie filmy/seriale mogę oglądać.

1

@Sinirsey dopóki grasz single to sobie graj nawet na kalkulatorze, przy multi i tak dostaniesz bana. xd przynajmniej w niektórych grach

0

@FcPortoFan1999 grasz na PS5 graj na padzie

2

@Bobo25 o tym strajku wiadomo od 2-3 tygodni. Mogłeś przełożyć spotkania wcześniej.

5

Nie lubię Sabalenki ale strasznie mi jej szkoda. :( lubię jej rywalizację z Igą, zawsze ich mecze elektryzowały. Biedna dziewczyna, oby sobie poradziła z tym wszystkim

2

Ja bym chciała żeby chociaż jeden z naszych dzieciaków zrobił karierę na miarę Iniesty, Xaviego, Puyola czy Messiego (chociaż z tym ostatnim to raczej niemożliwe). Chociaż jeden i będę zachwycona :D

0

Nie gramy na stojąco i są efekty. :D

2

@michal26 a ja Zenday'i. :D

8

Gramy lepiej bez Pedriego i De Jonga. Factos

2

@michal26 Mats na początku trochę nerwowo wyprowadzał piłkę ale potem absolutny top

2

Saul xdddddd co on zrobił

0

Po co ten Oriol, chyba po to by Marc nie cieszył się z 0 z tyłu xd

1

No wpuść tego Roque...

2

Co jak co, ale Lewy te dośrodkowania posyła bardzo niebezpieczne. Brawo Robert!

1

Ale Fermin w tym meczu zepsuł sytuacji ;/

0

Fermin do zmiany :(

0

ROBERCIIIIIIIK!!!!

0

@Chaoss no mi też się podoba jak trener żyje meczem ale ilość kartek które dostaje Xavi to żart...

5

Xavi też mógłby ogarnąć już dupę z tym machaniem rękoma. XD

2

@speed1 nie miałam żadnych oczekiwań wobec tej władzy, więc się nie zawiodłam.

3

@RoberDzik bez clickbaitowych tytułów

0

@Comfortable_ nie, nie szkoda. Bo też nie chciałabym oglądać Leo przeciwko Barcy, ale na pewno nie kibicowałabym PSG.

1

@Kidd taaa, albo: kocham Barcę ale Messiego bardziej, niech wygra lepszy xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?