clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to trzeba się wybrać do C+ i zrezygnować wraz z nową umową z Polsat Sport Premium ^^
0
@kynio302 ale kolego, to nie jest dyskusja nad tym czy konfa jest spoko czy nie. XD tylko o kompromitacji rządzących
1
Będą jaja jak koalicja zagłosuje przeciwko swojemu postulatowi. XD
0
@Rl9k1nG Sea of Thieves na PS5
3
@michal26 szacun za to, że nie rezygnuje. Nie wyobrażam sobie jakie to musi być trudne.
1
@P33ck oj tak. Świetny jest :D
0
@wojopancer Amazon Prime
4
Nie znoszę filmów o superbohaterach ale od The Boys nie mogę się oderwać. :D takie filmy/seriale mogę oglądać.
1
@Sinirsey dopóki grasz single to sobie graj nawet na kalkulatorze, przy multi i tak dostaniesz bana. xd przynajmniej w niektórych grach
0
@FcPortoFan1999 grasz na PS5 graj na padzie
2
@Bobo25 o tym strajku wiadomo od 2-3 tygodni. Mogłeś przełożyć spotkania wcześniej.
5
Nie lubię Sabalenki ale strasznie mi jej szkoda. :( lubię jej rywalizację z Igą, zawsze ich mecze elektryzowały. Biedna dziewczyna, oby sobie poradziła z tym wszystkim
2
Ja bym chciała żeby chociaż jeden z naszych dzieciaków zrobił karierę na miarę Iniesty, Xaviego, Puyola czy Messiego (chociaż z tym ostatnim to raczej niemożliwe). Chociaż jeden i będę zachwycona :D
0
Nie gramy na stojąco i są efekty. :D
2
@michal26 a ja Zenday'i. :D
8
Gramy lepiej bez Pedriego i De Jonga. Factos
2
@michal26 Mats na początku trochę nerwowo wyprowadzał piłkę ale potem absolutny top
2
Saul xdddddd co on zrobił
0
Po co ten Oriol, chyba po to by Marc nie cieszył się z 0 z tyłu xd
1
No wpuść tego Roque...
2
Co jak co, ale Lewy te dośrodkowania posyła bardzo niebezpieczne. Brawo Robert!
1
Ale Fermin w tym meczu zepsuł sytuacji ;/
0
Fermin do zmiany :(
0
ROBERCIIIIIIIK!!!!
0
@Chaoss no mi też się podoba jak trener żyje meczem ale ilość kartek które dostaje Xavi to żart...
5
Xavi też mógłby ogarnąć już dupę z tym machaniem rękoma. XD
2
@speed1 nie miałam żadnych oczekiwań wobec tej władzy, więc się nie zawiodłam.
3
@RoberDzik bez clickbaitowych tytułów
0
@Comfortable_ nie, nie szkoda. Bo też nie chciałabym oglądać Leo przeciwko Barcy, ale na pewno nie kibicowałabym PSG.
1
@Kidd taaa, albo: kocham Barcę ale Messiego bardziej, niech wygra lepszy xD