3

@DLFCB pewnie się bał, że mu bomba na głowę spadnie dlatego niszczył te auta. Chwała Ukrainie. XD

1

@MarioVeB! Tak samo szkoda ładnej dziewczyny do tańczyła na festiwalach i staruszków którzy giną z rąk Izraela w Palestynie.

1

@PaPo ja nie wiedziałam w ogóle o co chodzi w tej grze przed kupieniem, nie czytałam nawet nic o poprzednich częściach a wszystko wiem i bawię się super. Pewnie jakieś smaczki są ale minimalne

3

Baldur's Gate III w pojedynkę to fenomenalna gra, ale jak gra się ekipą. XD to są takie jaja, że ciężko nie śmiać się przez większość czasu. Cudna gra

0

@gumaz haha, spoko :)

0

@gumaz dzięki :D

4

Nominuję @Jakchcesz bo może jak wygra to kupi plejke i zagra w Bloodborne

2

@Lola120 polecam pieczenie.

0

@LionelM95 nie.

0

@gumaz nie idę wcale :D

20

Życzę Wam abyście za rok o tej porze nie pomyśleli, że 2024 rok był stracony. Wszystkiego dobrego. :D

1

@agaFCB już kiedyś był pomysł, nawet dość zaawansowany kilka lat temu i nie doszedł do skutku.

0

@Rust_Cohle już dawno zmieniłam. Prawie rok temu :D

1

@LionelM95 III tak, IV mniej a ta nowa część to podobno porażka.

0

Ostatni na kuponie mam Arsenal, że wygra. Jak myślicie, uda się? :')

1

@macio_944 czemu akurat mnie? Ale dziękuję za oznaczenie, masz rację. Zainteresowało. ;D robię ss i będę męczyć tym bezmyślne istoty z petardą w ręku.

12

@tbas na każdej silce podejdziesz do byle jakiego napakowanego gościa to w większości Ci powie co i jak, a w klubie gdzie ludzie od tego zarabiają fortunę piłkarze nie potrafią ćwiczyć dobrze technicznie. Przecież to jest żart. XD

1

@SeWo77 xD @norbi77 ładnie Cię wyjaśnił

2

@Popitek12 FC Barcelona i reprezentacja Polski

0

@Mroziu po prostu w ostatnim odcinku było wyjaśnione skąd brak logiki itd w filmie. Ale rozumiem :)

2

@PoppersPose oczywiście, że tak. To chore, że dzieciaki szły na plac zabaw z litrowymi butelkami. Ja kupuję sporadycznie a tu taka niespodzianka:D

0

No i stało się. Kupowałam Redbulla w Biedronce i pani musiała zaakceptować, że jestem pełnoletnia. XD myślałam, że od nowego roku a tu wyszli przed szereg

0

@macio_944 dramat po prostu. XD

32

Nie wiem czemu ale jak czytam ,,Messinho" to przechodzi mnie delikatna ciara żenady. Kto wymyślił te ksywę. XD

0

@Mroziu a obejrzałeś do końca?

0

@BorzyKrzys serial, 5 odcinków.

4

Jak ktoś lubi miniseriale, które robią duże wrażenie, szczególnie emocjonalne to polecam ,,Informacje Zwrotną" na Netflixie. 5 odcinków, łyknelam w jednej wieczór. Bardzo ważny i potrzebny film. Polecam :)

0

@BorzyKrzys jest trochę zapomnianym bo jego kariera została zastopowana przez chorobę, ciekawe gdzie byłby gdyby nie to.

0

@Muszynianka jem tylko awaryjnie jak nie ma nic w lodówce co mnie satysfakcjonuje. Czyli raz na 3 miesiące, z zimnym mlekiem. Pora dnia - różnie xD

3

@draxidox ciekawe co na to kochanka którą pobił :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?