clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@DLFCB pewnie się bał, że mu bomba na głowę spadnie dlatego niszczył te auta. Chwała Ukrainie. XD
1
@MarioVeB! Tak samo szkoda ładnej dziewczyny do tańczyła na festiwalach i staruszków którzy giną z rąk Izraela w Palestynie.
1
@PaPo ja nie wiedziałam w ogóle o co chodzi w tej grze przed kupieniem, nie czytałam nawet nic o poprzednich częściach a wszystko wiem i bawię się super. Pewnie jakieś smaczki są ale minimalne
3
Baldur's Gate III w pojedynkę to fenomenalna gra, ale jak gra się ekipą. XD to są takie jaja, że ciężko nie śmiać się przez większość czasu. Cudna gra
0
@gumaz haha, spoko :)
0
@gumaz dzięki :D
4
Nominuję @Jakchcesz bo może jak wygra to kupi plejke i zagra w Bloodborne
2
@Lola120 polecam pieczenie.
0
@LionelM95 nie.
0
@gumaz nie idę wcale :D
20
Życzę Wam abyście za rok o tej porze nie pomyśleli, że 2024 rok był stracony. Wszystkiego dobrego. :D
1
@agaFCB już kiedyś był pomysł, nawet dość zaawansowany kilka lat temu i nie doszedł do skutku.
0
@Rust_Cohle już dawno zmieniłam. Prawie rok temu :D
1
@LionelM95 III tak, IV mniej a ta nowa część to podobno porażka.
0
Ostatni na kuponie mam Arsenal, że wygra. Jak myślicie, uda się? :')
1
@macio_944 czemu akurat mnie? Ale dziękuję za oznaczenie, masz rację. Zainteresowało. ;D robię ss i będę męczyć tym bezmyślne istoty z petardą w ręku.
12
@tbas na każdej silce podejdziesz do byle jakiego napakowanego gościa to w większości Ci powie co i jak, a w klubie gdzie ludzie od tego zarabiają fortunę piłkarze nie potrafią ćwiczyć dobrze technicznie. Przecież to jest żart. XD
1
@SeWo77 xD @norbi77 ładnie Cię wyjaśnił
2
@Popitek12 FC Barcelona i reprezentacja Polski
0
@Mroziu po prostu w ostatnim odcinku było wyjaśnione skąd brak logiki itd w filmie. Ale rozumiem :)
2
@PoppersPose oczywiście, że tak. To chore, że dzieciaki szły na plac zabaw z litrowymi butelkami. Ja kupuję sporadycznie a tu taka niespodzianka:D
0
No i stało się. Kupowałam Redbulla w Biedronce i pani musiała zaakceptować, że jestem pełnoletnia. XD myślałam, że od nowego roku a tu wyszli przed szereg
0
@macio_944 dramat po prostu. XD
32
Nie wiem czemu ale jak czytam ,,Messinho" to przechodzi mnie delikatna ciara żenady. Kto wymyślił te ksywę. XD
0
@Mroziu a obejrzałeś do końca?
0
@BorzyKrzys serial, 5 odcinków.
4
Jak ktoś lubi miniseriale, które robią duże wrażenie, szczególnie emocjonalne to polecam ,,Informacje Zwrotną" na Netflixie. 5 odcinków, łyknelam w jednej wieczór. Bardzo ważny i potrzebny film. Polecam :)
0
@BorzyKrzys jest trochę zapomnianym bo jego kariera została zastopowana przez chorobę, ciekawe gdzie byłby gdyby nie to.
0
@Muszynianka jem tylko awaryjnie jak nie ma nic w lodówce co mnie satysfakcjonuje. Czyli raz na 3 miesiące, z zimnym mlekiem. Pora dnia - różnie xD
3
@draxidox ciekawe co na to kochanka którą pobił :D