clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Za mną 2 h z 6h sesji. Pozdrawiam wszystkich wydziaranych xd
2
https://tvn24.pl/poznan/gortatowo-policjanci-znalezli-zwloki-zaginionej-39-letniej-natalii-st7969474
:/
Nie wiem jak w Polsce ale w Poznaniu to była głośna sprawa ostatnich dni. Dramat
1
Brawo Czesi! Ładna brameczka
23
Człowiek odpala Francję czy Belgię i liczy na dobry mecz, a tutaj takie niepozorne drużyny dają takie emocje. :D
3
@Comentateiro XD
2
Brawo Gruzja!!!
43
@AlphaNumeric strzelił 8 bramek w lidze w tym sezonie, w momencie kiedy Pedri czy De Jong siedzieli w szpitalu.
2
Francja z takim składem a gra takie gówno. Niebywałe. XD wygrają po golu samobójczym.
6
Czekam aż Mbappe będzie płakał z Vinim, że on tylko chce grać w piłkę
5
Ale szmaciarskje zachowanie xD
3
Ale się zalał krwią. Nieźle :/
3
Jak wpuścimy inżynierów to za 20 lat będziemy potęgą w piłce nożnej.
2
No i bardzo dobrze. Jazda :D
3
@Arcybiskup a Niemcy Nam podrzucają inżynierów xd
0
Lukaku xD kloc nad klocami
0
@cules100pro czekam aż wyjdą wszystkie. Pierwszy sezon rozczarowujący i bez podjazdu do GoT.
5
@Aferzysta no to jak zna, to powinien wiedzieć, że ludzie mają dość Macrona i polityki przyjmowania inżynierów z Afryki :)
66
Jak piłkarze krytykowali Katar za to ile ludzi umarło podczas budowania stadionów i organizowania Mundialu to wtedy UEFA się srała, że nie mieszamy polityki do sportu. Wychodzi taki Mekambe albo inny Dembelele i sobie mówi co chce na temat wyborów. XD co to jest za gówno organizacja to jest hit.
9
Nie ma wstydu, Holandia rozregulowana wali w trybuny. Szkoda, remis był do ubrania. Brawo Polska za taką postawę
9
Ile my takich bramek tracimy to jest hit xD
3
@PatrychoO a jaaaaaak ;D
@macio_944 jednak zdecydowanie wolałabym chodzić nawet tydzień w nocy w Siedlcach niż jeden wieczór po Paryżu. Raz wyszłam w Hamburgu nocą jak byłam z koleżanką to myślałam, że zejdę na zawał
14
Kocham w Polsce to, że o godzinie 2 w nocy idę sobie przez miasto i nie boję się, że coś mi się stanie.
0
@Szklaner porównujesz hindusów do nich?
0
@MesQueUnClub_87 mój nr 1 zdecydowanie. :D byłam na kilkudziesięciu koncertach Hey + solowych Kasi. Mój must have w ciągu roku to 1-2 koncerty z Nosowską. Pojawiają się głosy, że moze będzie reaktywacja HEY. :')
2
@MesQueUnClub_87 cudowna piosenka. Jedna z moich ulubionych HEY. Moje najlepsze wspomnienie to Jarocin 2021, potężna ulewa podczas koncertu zespołu. Ludzie stali w tym deszczu i błocie, nikt się nie ruszył jak Kasia to śpiewała. Potem na koniec festiwalu w tym deszczu kilkanaście tysięcy ludzi wychodziło i śpiewało właśnie tę piosenkę. Ciary.
0
@marko111122 troszkę niższe kursy niż innych buków ale i tak oddaje koniec końców, że bez podatku. :D
1
@Ojciec5tkidzieci ten jak pamięta że dostałam bana xd ja nawet o tym zapomniałam
9
Jak ktoś lubi skandynawskie seriale/książki o seryjnych mordercach trzymające w napięciu to polecam ,,Kasztanowy Ludzik" na Netflixie. :) mimo, że to serial netflixowy to tego ich szaleństwa, produkcji duńskiej.
1
@escarabajo chociaż ,,Supermoce" po jakimś czasie mocno już mnie irytowały. Wolałam stare MG, a ostatni kawałek naprawdę dobry moim zdaniem to ,,I Ciebie też, bardzo". Te od 3 lat to takie meeh.
1
@escarabajo mi nie siadło ale będą tak tłuc w radio, że pewnie siądzie prędzej czy później