7

Jak w liceum uczyłam się o Hitlerze, Stalinie czy Mao Zedongu zastanawiałam się, jak to możliwe, że świat nie reagował? Jak mogło dojść do takich okropności, morderstw i zabijania niewinnych. Myślałam, że teraz żyjemy w innych czasach i takie coś na pewno by się już nie wydarzy. Naiwne myślenie, głupiej gówniary.



Żydowski Hitler oklaskiwany na stojąco, kiedy ludzie w Strefie Gazy giną w bombardowanych przedszkolach, szpitalach i budynkach mieszkalnych. Świat jest paskudnie zły, był, jest i będzie.

0

@SkN widziałam na sadisticu zdjęcia i jak dla mnie to on był pobity, rany postrzałowej głowy nie widziałam. Za to złamany nos, krew z nosa już owszem. Dziwna sprawa. No i trup wyglądał na świeżego.

29

@RosjaninBut Ukrainiec wyzwa Romki na ulicach stolicy Polski żeby spier***ły. Piękne czasy :D

23

@draxidox za takie coś powinien być zarzut usiłowania zabójstwa. Śmieć ludzki.

12

@DonCarletto powiedział kibic Realu
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Dari0G aby ukraść samochód potrzeba odrobinę sprytu i wiedzy...

2

@Antimadridista_WR no i masz perma :) :D

0

@Kalipso 1 rozdział jest nudnawy, ale pod koniec 2 zaczyna się akcja. Dodatek też mi się podobał. Ciekawe czy nowy Assassin's Creed zbliży się chociaż do tego poziomu :D

1

@tadzik447 mi się grało bardzo przyjemnie, szczególnie w 2 część ale też nie uznaje tej serii jako topki gier. :D
@usztafik u mnie RDR2 też by było, gdyby nie to, że się przemogłam i wytrzymałam te kilka godzin. Teraz zdecydowanie jedna z lepszych gier dla mnie.

0

Mocno uwielbiana przez środowisko gra, która Was zawiodła?
U mnie Alan Wake, GOW Ragnarok.

1

@Ojciec5tkidzieci grać na giełdzie:D

0

@Keson nie, to raczej uraz mechaniczny bo wskakiwał na łóżko dość wysokie i spadł. :/ ma 13 lat, zawsze był żywiołowy, codziennie 8-10 km spacerów a teraz tyle co przed blok.

2

Mój ukochany piesek zaniemógł trochę i nie może chodzić (czekamy na morfologię i prześwietlenie) i dziś poszłam sama na spacer w miejsca gdzie zawsze chodzę z Nim. :/ dziwne uczucie, nie polecam. Mam nadzieję, że jeszcze na nie jeden spacer pójdziemy razem bo dramat.

1

@tristan87 z tego co słyszałam, to miał się ogolić na łyso a potem zmienił zdanie.

0

@Sysia11 to, że jest niestabilny w uczuciach i myśli inną częścią ciała nie znaczy, że jest złym ojcem. Więc może nadaje się by mieć rodzinę, w sensie właśnie dzieci. Co do partnerek to myślę, że są po prostu cwane i tyle.

1

@Ojciec5tkidzieci obejrzałam dziś wywiad z Wojtkiem Szczęsnym i straciłam resztki szacunku do Wojewódzkiego, o ile jeszcze jakieś miałam :)

55

@DLFCB uśmieszek Urszuli mówi wszystko. Oderwana od rzeczywistości idiotka. Oczywiście nie pani Zajączkowska.

0

@PizzerMan pamiętam jak Ci wpłacałam to był niecały tysiąc bodajże. Powodzenia :)

0

@LionelM95 przy karczmie 7 kotów jest tablica i tam powinno być to zadanie do przyjęcia

0

@LionelM95 a byłeś przy tej specjalnej tablicy aktywować te zadanie?

1

@TaleOfUs tak, szukamy też za granicą

1

@Lionel_Messi10 dziękuję. Na ten moment będzie wypis do domu, bo nie ma już możliwości leczenia.

1

@Yamal_Williams obojętnie, może jechać nawet na koniec Polski. Mieszkamy w Poznaniu ale to nie problem...

53

Pewnie szansa marna, ale może akurat. Trzeba wierzyć w cuda. :(
Znacie może jakiegoś mega dobrego hepatologa, który zajmuje się przypadkami beznadziejnymi? Przyjaciółka po przeszczepie szpiku ma niewydolną całkowicie wątrobę, żadne leczenie nie działa a przeszczep wątroby ją zabije... Proszę o pomoc jeśli znacie :(

1

@yzyr zgłosi się sponsor i przy tylu obserwacjach idzie potężna kasa za post na insta

1

To teraz Real ma więcej męczenników dotkniętych rasizmem. Do Viniego dołączają Francuzi

1

@Rastafarnianin no ale jak miałam poniżej 20 to też grałam w gry. Nie wygaduj mi wieku :D

0

@Rastafarnianin a jak ja jestem dziewczynką i gram w gry a nie śledzę social mediów? To jestem niezniszczona :D

8

@Lucyfffer jak dla Ciebie to jest źle technicznie wykonany tatuaż to chyba Ty jesteś po kracie żubra i to nie jednej. Nie ośmieszaj się xD

1

@VegetaPolska cały rękaw jest topka, jeszcze tematyka też mi bliska. Planujesz może jeszcze coś? Ja po ostatniej sesji 6,5 już jestem myślami na następnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?