clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 może w końcu producenci gier przejrzą na oczy i skończy się gadanie, że gracze nie chcą gier single player :D
5
@gaucho104 Giba (siatkówka mężczyzn)
0
Jak tak wszyscy o koszulkach, to jakie są Wasze ulubione z tych co posiadacie? Moja zdecydowanie to różowa z ostatniego sezonu Messiego z jego nazwiskiem z tyłu. Jakoś mam mega sentymentem, te zielone wstawki mega mi się podobają i chyba najwięcej razy ją zakładałam.
3
@Arden bo jak czarny dobrze kopie piłkę to biega po boisku, a nie stoi w miejscu :D
0
@cules100pro obecnie po Wukongu to Phantom Blade Zero, GTA VI, Gothic Remake i Death Stranding 2
5
Pójście na grób osoby z którą się znasz ponad połowę życia, która była jak rodzina i z którą spędzało się większość wolnego czasu... Boli inaczej. Nie życzę tego nikomu. Pożegnania, potem pogrzebu a na koniec tej pustki. Inny wymiar bólu.
0
@Lucyfffer ja ostatnio zagrałam za 5 zł do wygrania 250, ostatni mecz Sevilla vs Villareal 1X, a w 90 minucie postawiłam kontrę, że Villareal wygra i wpadło 500 zł zamiast 250. 8 zdarzeń na kuponie :D trzeba kontrolować sytuację
1
@MESSIah16 nie wiesz tego. :) o Messim też nikt nie myślał, że będzie aż takim goatem.
1
@Marian_Pazdzioch w tym roku kilka tysięcy na plus więc nie narzekam. Gram zazwyczaj za 10-20 zł, max 100 zł.
1
@Kgorecki2500 tak samo jak idą przelewy do buka może być problem z kredytem ^^
1
@Lucyfffer miałeś taki kupon i nie zrobiłeś kontry chociaż na 2-3 stówki? :D
4
Jakiś inżynier widzę kobiety obmacywał w Sopocie i szybko został wyjaśniony. Satysfakcjonujący filmik :)
1
@Zoker polecam Hunter x Hunter, Fullmetal Alchemist Brotherhood. Dużo jest perełek ale faktycznie AoT to arcydzieło.
4
Obrońcy umieją grać i Mekambe nie wie co się dzieje, do tego rasistą na skrzydle i pograne
0
@tomek8756 spoko, ja już włączyłam i wyłączyłam dostateczną ilość razy. Czekamy na 2:1
3
@macio_944 dodam pikanterii tym, że jeszcze postawiłam 2 dyszki na zwycięstwo Realu
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
3
@macio_944 dzięki macio, fajny jesteś
30
Vini na łbie był gotowy położyć zdechłego skunksa tylko żeby się wyróżnić na tle żółwia. :D
1
Dopiero włączyłam, co Vini ma na łbie? Hahahahahaha
2
@Zoker ja oglądałam przez 10 lat więc jak się skończyło to miałam taką pustkę i tak ryczałam xD
6
Ja nie wiem czy tylko my mamy takiego pecha z tych dużych klubów. Który to już raz jak dobrze zapowiadający i świetnie grający młodziak doznaje poważnej kontuzji i się wysypuje. Przecież to jest niepojęte. Chyba żaden inny klub nie ma takiego pecha :|
2
Jak Olmo utrzyma poziom chociaż do 15 kolejki to może uwierzę w ten transfer. Już tylu tu przychodziło piłkarzy, którzy mieli odmienić nasze losy a na końcu bujamy się z ich sprzedażą albo jakieś wypożyczenia. Niemniej, powodzenia Dani. :D
4
Wincyj efektów rodem z Fify, siatek na boisku i innych zbędnych gowien, a nie potrafią dopilnować sprawiedliwego sędziowania. Cyrk na kółkach, ale w sumie nie wiem na co liczyłam jak co roku to samo z sędziami
0
Nieuznana bramka, brak karnego i brak czerwonej. :D
19
Do początku meczu mogli cofnąć i coś znaleźć żeby anulować. Śmieszna liga
1
@Patriskos przed Xavim też tak było.
9
Olmo parę meczów pogra z rozpędu, a potem znów będzie grał kupsko jak reszta. Za wiele razy to widziałam, nie nabiore się już
25
Kiedy już myślisz, że Barcelona nie może się bardziej skompromitować jako klub... Przychodzi kolejne okienko transferowe. Oddajemy najlepszego pomocnika zeszłego sezonu żeby zarejestrować OLMO. XD a nawet i to nie wystarczy. Do tego niech Vini dostanie ZP i moje obrzydzenie do piłki wywali poza skalę.
2
@Luciano99 całe szczęście, że ten chłopak chociaż sobie wszystko ułoży bo zasługuje na to. Bardzo go lubię. A De Jonga to nawet nie komentuje. XD od pół roku ,,ktokolwiek widział ktokolwiek wie".
10
Jeden z niewielu piłkarzy którzy mają jaja odchodzi bo Laporcie bebzun przysłonił zdrowe myślenie. Deco i ten gruby parodysta nadają się do wywiezienia na taczkach. Odechciewa się wszystkiego badąc kibicem tego cyrku.