clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@tristan87 brakowało mi tylko w tym filmiku potężnej bomby sprzedanej inżynierowi.
3
Amerykanka już zaczyna gierki. No i lądujesz w top 2 nielubianych tenisistek razem z Sabalenką
1
Collins co się odpaliła z serwisem to nie mam pytań...
0
Iga całkowicie się zacięła w drugim secie. :(
4
@Ojciec5tkidzieci też tego nie rozumiem, tym bardziej, że dziecko miało kapok. Szok termiczny i utonęli, bo nie wierzę że wskoczyli i nie umieli pływać.
0
Gdyby nie Huber i Leon to bylibyśmy w dupie xD
4
Gdyby nie Huber to by nie było tie-breaka, a i teraz daje Nam przewagę.
7
Jak Kurek wyjdzie na tie-breaka to jedno wielkie XD.
0
W końcu zmiana... Jakiś set za późno.
1
Nie no Kurek xD serio?
2
@Michael24 a Fornala bez nogi wziął xD który i tak nie gra
0
Huber świetna zmiana. Jeszcze tylko Kurka zmienić i może się uda w tie-breaku. Gramy w jednego mniej z Bartoszem ;(
0
@MesQueUnClub96 grałeś kiedyś w siatkówkę?
5
Kurek widzę nie do zmiany. XD nie czaję tego, nasi środkowi super sobie radzą a boki to tragedia. Zmiany, zmiany
1
@Azi myślę, że koło ch*ja jej to lata :D
1
Jak nie liczą źle punktów, to w ogóle ich nie pokazują... XD
1
Po tym co nasze panie dziś wyczyniały z Chinkami pewnie od jutra ceny na Aliexpress do góry xD
0
@tbas Igę ewidentnie wybiła z rytmu przerwa medyczna Chinki.
0
@FCB_dimiC luzik :D
0
@FCB_dimiC bo lepiej wygrać w meczu, a nie po kontuzji zawodnika.
0
Czyżby Chinka też już po meczu z Igą? Byłoby szkoda
3
Nasza tak jej przywaliła że szpadę zgięła hahahahaaha
0
Co ona zrobiłaaaaaaaaaaaaaaaa
1
To niezły kurła realizator
0
Jarecka chyba nasza najlepsza zawodniczka. Oby się udało!
0
Dawaj Martyna!!!!
0
@agaFCB owszem, trenowałam. Zawsze na każdej płaszczyźnie daje się z siebie wszystko. Czy to były szkolne zawody czy w klubie. :) przez 11 lat trenowałam siatkówkę i zawsze chce się wygrać wszystko, nawet zwykłą gierkę na wfie.
0
@zadafcb dramat xD
0
Nie da się zrobić zmiany? Tyle punktów straciła
0
@agaFCB XD rozumiem, że nigdy nie trenowałaś niczego skoro tak mówisz. Chłop ma szansę zrobić więcej niż jeden medal to chce to zrobić.