1

@VegetaPolska wygląda mega spoko. Widać dobrą rękę tatuażysty. :D siedzi!

0

@draxidox za 50 lat nie będzie Europy.

4

@kamiVeB szkoda, że jego przygoda z Barceloną tak się skończyła. Nie mogę tego przeboleć.

2

@Matheu12 mnie pierwszy sezon tak wynudzil, że sobie dałam spokój xd

18

Fajnie, że Leo ,,na stare lata" ponabijał tych trofek z reprezentacją. Zasłużył na to a teraz już nikt nie podważy jego wielkości.

1

Jakby wzięli Jacka DużąŁydę to by wygrali, w końcu to nowy Iniesta według jednego użytkownika tej strony.

0

@Kgorecki2500 żeby co 2 sezony chociaż jeden się respił. :D

13

Yamal, Pedri, Gavi, Cubarsi, Fermin, Balde (?), Fort. Nie zepsujmy tego. :( mamy super młodych chłopaków.

4

Rekin Mistrzem Europy. :D

0

@pt9 no może nie 20 ale 25 już tak :D najlepszy zakolak na świecie. :)

23

Ale jak pokazali Iniestę to zakłuło w serduszku. :( to boli inaczej, kiedy widzisz jak Twój idol piłkarski się starzeje

16

https://zapodaj.net/plik-fflRf6ColS

Ojej teraz mu nie do śmiechu? :DDDDD

1

@mextexperu Luis Olmo mnie rozwalił xd

0

Kane to jest przeklęty bez kitu xd

0

@FcBarty mam nadzieję, że Hiszpania to weźmie ale mam przeczucie, że Anglia. Gówniany poziom Euro i gówniany zwycięzca. Tak to widzę

8

Ja już przestałam wierzyć w sprawiedliwość piłki nożnej xD Angole to wygrają, zobaczycie

0

Ale ta dwójka będzie u Nas chodzić ^^

2

@JimMorrisonFCB przez pół godziny jeszcze go szukali xD bo uciekł. Ja tam chodzę z gazem policyjnym i szybko biegam. ^^
@FCB_dimiC jeszcze podobno maczetą. :|

27

@michal26 ogólnie to, że w takim mocarstwie o władzę bije się dwóch starych dziadów to jest cyrk. Jeden w pampersie a drugi kryminalista. XD

6

@FCB_dimiC sąsiadka mówi, że Ukraińcy w takim domu co wynajmują pokoje się pokłócili i jeden drugiego nożem dźgnął. :/

6

@LjakRoberciik raczej Swarzędz, w Poznaniu ostatnio spokój o dziwo :D
@Comentateiro na szczęście sprawca złapany ale i tak trochę strach

7

Pojechałam w odwiedziny do koleżanki pod Poznań i akurat ktoś na tej ulicy został dźgnięty nożem. :/ jeszcze nie przeżył.

6

@messi33 lubię nikogo
Nie lubię wszystkich

1

@norbi77 ostatnio jechałam w jednym autobusie z ludźmi którzy jechali na podpoznańskie dni miasta, też były jakieś koncerty. Byli ostro wypici ale ,,na wesoło", więc chociaż tyle że nie było agresora.

0

Kupiłam z moją ekipą najnowszego Outlasta Trials, który pozwala na rozgrywkę w coopie w 4 osoby. Jako fanka 1 części jestem bardzo zadowolona. Co do straszności ciężko stwierdzić, bo ogólnie nie boje się gier i filmów (wyjątkiem gdzie podskakiwałam to Outlast w słuchawkach, grany w nocy xD) ale jak najbardziej mogę polecić. Bardziej niż straszne, to niektóre rzeczy są tak obrzydliwe, że dramat :D wiadomo, że w coopie to najstraszniejszy horror byłby bekowy ale momentami można się zaskoczyć. Mamy jednego kolegę który się bardzo boi, więc... XD polecanko. Jakby ktoś chciał a nie ma z kim zagrać to chętnie popykam. :)

1

@Lucyfffer u mnie graliśmy na takim boisku na ogromnym placu zabaw który się nazywał ogród jordanowski. O 21 zamykany, pilnowany przez takiego woźnego więc było mega bezpiecznie. Boisko na początku było asfaltowe, w potem pierwsza sztuczna trawa. ,,Trawa", jak się wywaliłeś to nogi do krwi zjechane bo to przypominało niski dywan z piachem ale grało się cudownie. Zegarek w plecaku by wiedzieć która godzina ale najczęściej szło się do domu jak zamykali. Ech :(

1

@JimMorrisonFCB świetna rola, polecam :)

3

@Lucyfffer i nie przeszkadzało to, że na dworze jest +30 stopni, cały dzień się biegało za piłką, a teraz wracam ze sklepu i mam dość. XD parę złotych od mamy na picie (a w zasadzie potrzebna była potem duża butelka do kranówy). No i ,,gramy na stare czy nowe?". Cudowne beztroskie czasy.

0

@bartekvisca dodatek do Cyberpunka jest na poziomie dodatków do Wiedźmina. Majstersztyk

3

Jak ktoś lubi thrillery to polecam film GAD na Netflixie. W roli głównej Benicio del Toro, film nowy bo z 2023. :) trochę zagmatwany i trzeba uważnie oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?