clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VegetaPolska wygląda mega spoko. Widać dobrą rękę tatuażysty. :D siedzi!
0
@draxidox za 50 lat nie będzie Europy.
4
@kamiVeB szkoda, że jego przygoda z Barceloną tak się skończyła. Nie mogę tego przeboleć.
2
@Matheu12 mnie pierwszy sezon tak wynudzil, że sobie dałam spokój xd
18
Fajnie, że Leo ,,na stare lata" ponabijał tych trofek z reprezentacją. Zasłużył na to a teraz już nikt nie podważy jego wielkości.
1
Jakby wzięli Jacka DużąŁydę to by wygrali, w końcu to nowy Iniesta według jednego użytkownika tej strony.
0
@Kgorecki2500 żeby co 2 sezony chociaż jeden się respił. :D
13
Yamal, Pedri, Gavi, Cubarsi, Fermin, Balde (?), Fort. Nie zepsujmy tego. :( mamy super młodych chłopaków.
4
Rekin Mistrzem Europy. :D
0
@pt9 no może nie 20 ale 25 już tak :D najlepszy zakolak na świecie. :)
23
Ale jak pokazali Iniestę to zakłuło w serduszku. :( to boli inaczej, kiedy widzisz jak Twój idol piłkarski się starzeje
16
https://zapodaj.net/plik-fflRf6ColS
Ojej teraz mu nie do śmiechu? :DDDDD
1
@mextexperu Luis Olmo mnie rozwalił xd
0
Kane to jest przeklęty bez kitu xd
0
@FcBarty mam nadzieję, że Hiszpania to weźmie ale mam przeczucie, że Anglia. Gówniany poziom Euro i gówniany zwycięzca. Tak to widzę
8
Ja już przestałam wierzyć w sprawiedliwość piłki nożnej xD Angole to wygrają, zobaczycie
0
Ale ta dwójka będzie u Nas chodzić ^^
2
@JimMorrisonFCB przez pół godziny jeszcze go szukali xD bo uciekł. Ja tam chodzę z gazem policyjnym i szybko biegam. ^^
@FCB_dimiC jeszcze podobno maczetą. :|
27
@michal26 ogólnie to, że w takim mocarstwie o władzę bije się dwóch starych dziadów to jest cyrk. Jeden w pampersie a drugi kryminalista. XD
6
@FCB_dimiC sąsiadka mówi, że Ukraińcy w takim domu co wynajmują pokoje się pokłócili i jeden drugiego nożem dźgnął. :/
6
@LjakRoberciik raczej Swarzędz, w Poznaniu ostatnio spokój o dziwo :D
@Comentateiro na szczęście sprawca złapany ale i tak trochę strach
7
Pojechałam w odwiedziny do koleżanki pod Poznań i akurat ktoś na tej ulicy został dźgnięty nożem. :/ jeszcze nie przeżył.
6
@messi33 lubię nikogo
Nie lubię wszystkich
1
@norbi77 ostatnio jechałam w jednym autobusie z ludźmi którzy jechali na podpoznańskie dni miasta, też były jakieś koncerty. Byli ostro wypici ale ,,na wesoło", więc chociaż tyle że nie było agresora.
0
Kupiłam z moją ekipą najnowszego Outlasta Trials, który pozwala na rozgrywkę w coopie w 4 osoby. Jako fanka 1 części jestem bardzo zadowolona. Co do straszności ciężko stwierdzić, bo ogólnie nie boje się gier i filmów (wyjątkiem gdzie podskakiwałam to Outlast w słuchawkach, grany w nocy xD) ale jak najbardziej mogę polecić. Bardziej niż straszne, to niektóre rzeczy są tak obrzydliwe, że dramat :D wiadomo, że w coopie to najstraszniejszy horror byłby bekowy ale momentami można się zaskoczyć. Mamy jednego kolegę który się bardzo boi, więc... XD polecanko. Jakby ktoś chciał a nie ma z kim zagrać to chętnie popykam. :)
1
@Lucyfffer u mnie graliśmy na takim boisku na ogromnym placu zabaw który się nazywał ogród jordanowski. O 21 zamykany, pilnowany przez takiego woźnego więc było mega bezpiecznie. Boisko na początku było asfaltowe, w potem pierwsza sztuczna trawa. ,,Trawa", jak się wywaliłeś to nogi do krwi zjechane bo to przypominało niski dywan z piachem ale grało się cudownie. Zegarek w plecaku by wiedzieć która godzina ale najczęściej szło się do domu jak zamykali. Ech :(
1
@JimMorrisonFCB świetna rola, polecam :)
3
@Lucyfffer i nie przeszkadzało to, że na dworze jest +30 stopni, cały dzień się biegało za piłką, a teraz wracam ze sklepu i mam dość. XD parę złotych od mamy na picie (a w zasadzie potrzebna była potem duża butelka do kranówy). No i ,,gramy na stare czy nowe?". Cudowne beztroskie czasy.
0
@bartekvisca dodatek do Cyberpunka jest na poziomie dodatków do Wiedźmina. Majstersztyk
3
Jak ktoś lubi thrillery to polecam film GAD na Netflixie. W roli głównej Benicio del Toro, film nowy bo z 2023. :) trochę zagmatwany i trzeba uważnie oglądać.