clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@speed1 ciekawe co powiedzieli by zwolennicy jakby nagle Kurek i Leon poczuli się kobietami i walili bomby w ataku przeciwko kobietom. :D
0
38 stopni odczuwalne w Paryżu. Pytanie czy Chinka wytrzyma na takiej intensywności cały mecz w takiej temperaturze? Iga da radę :D
1
@marcin62 niestety nie :(
6
Wasze top 3 osób, które chcecie by zdobyły medal?
1. Iga Świątek złoto
2. Anita Włodarczyk obojętnie jaki krążek
3. Natalia Kaczmarek brąz
Iga to wiadomo, uwielbiam tę dziewczynę i widzę ile dla Niej waży orzełek na piersi. Dla Anity medal olimpijski po kontuzjach, słabszej formie, wieńczący pięknie karierę sportsmenki. No i Natalia Kaczmarek za pobicie rekordu Polski, bardzo jej kibicuję.
0
@Zoker przeczytałam Twoją historię i powiem Ci, że masakra. Miałam kiedyś podobnie, ale nie aż tak. Była wywieszona biała flaga, bo nie były aż takie duże fale a ja stwierdziłam, że popłynę sobie na płyciznę około 30 metrów od brzegu. Tylko, że jak płynęłam to nie miałam gruntu, a fale zaczęły mnie przykrywać. Nigdy się tak nie bałam, mimo, że mam kartę pływacką i naprawdę bardzo dobrze pływam. Od tego czasu nie wchodzę do morza głębiej, nie wyobrażam sobie wejść tam gdzie nie ma gruntu albo właśnie są wysokie fale.
1
@NeroTFP1 no ale udzielając pomocy komuś kto się rozbił po pijaku nie ryzykujesz własnym życiem, a wchodząc do morza owszem.
@DamianBarcaCule ,,ucieknie" na plaży? Nie mam dzieci, ale nawet jak jestem z psem nad morzem to go pilnuję cały czas. Więcej pilnowania dzieci, mniej patrzenia w telefon.
1
Uważam, że jeżeli na plaży wywieszona jest czerwona flaga bo są wysokie fale i jest niebezpiecznie, to każdy kto wejdzie do takiej wody w przypadku tonięcia nie powinien być ratowany. Czemu ratownik ma ryzykować swoim życiem przez czyjąś nieodpowiedzialność? Przejeżdżasz na czerwonym świetle, wchodzisz na tory mimo zakazu czy właśnie do niebezpiecznego morza - licz się z konsekwencjami. Zgadzacie się?
3
Dziś Iga w końcu jest sobą :D
0
@Zoker nie jestem zwolenniczką transferów bohaterów turniejowych. W Bilbao może i robił wiatr na skrzydle ale liczby ma słabe. W ponad 100 meczach strzelił 11 bramek i zaliczył 19 asyst, coś takiego. Niech zagra teraz sezon na miarę Euro w Bilbao i wtedy można go kupić. Skoro chłopak kręci nosem czy też kosztuje za dużo - trudno.
8
Rozumiem, że Nico to wartość dodatnia dla Barcelony, ale walczenie o Niego jak o Neymara w prime jest śmieszne. Nie chce przyjść to niech nie przychodzi, a zapożyczanie się by go ściągnąć to już w ogóle kpina.
0
Jak ktoś lubi anime w stylu Attack on Titan, to polecam Kaijuu no. 8 :D dawno żadne anime mnie tak nie wciągnęło.
4
Nasza wicemistrzynią olimpijską!!! Brawooo
1
@JohnA nie bierz elektryka, 5 km w jedną stronę to nic. Najbardziej uniwersalnym rowerem będzie MTB albo trekkingowy. Za 2000 zł to myślę, że kupisz już w miarę spoko rower do rekreacyjnej jazdy. Polecam przejrzeć ofertę Decathlonu. Dobry elektryk to koszt powyżej 5-6 tysięcy więc te tańsze odpuść.
4
@JohnA szanuj się i nie kupuj elektrycznego. Powiedz jaki typ roweru Cię interesuje, jakie najczęściej będziesz pokonywał trasy, ile km, ile chcesz dać za rower. XD nic nie napisałeś i oczekujesz odpowiedzi
0
@mkord jednemu facetowi w skąpym stroju wystawało co nie co. Nie wiem czy to było jajko, czy coś więcej niemniej - niesmaczne, a obok stała dziewczynka. :)
0
@norbi77 ja 2 tyg temu wbiłam platynę. Bardzo przyjemne uczucie po tak pięknej podróży. DLC, a w zasadzie ostatni boss mi zniszczył głowę.
1
@FcPortoFan1999 dowcipnie, ze smakiem. Robiło to wrażenie, nie trzeba biegać z gołą fujarą czy przebierać się za otyłego smerfa by zaistnieć.
0
@Yamal_Williams nie zgodzę się z drugą częścią zdania a daleko mi do konserwatywnych poglądów a przede wszystkim do kościoła.
4
@mekston Iga złoty medal może przegrać tylko z Igą Świątek w swojej głowie. Umiejętnościami nikt jej nie dorówna, przygotowaniem fizycznym również. Odpadnie jak nie wytrzyma psychicznie. Orzełek na piersi dla Igi to ogromny ciężar psychiczny i presja. :(
14
Pamiętacie otwarcie IO w Londynie w 2012 roku? Akcja z Jasiem Fasolą, z Jamesem Bondem i Królową Elżbietą. Ale to się przyjemnie oglądało... Przykro się o tym wszystkim myśli jak patrzę na Paryż.
1
Iga nie rób jaj... :( musi sobie to szybko ułożyć w głowie.
1
Iga musi złapać rytm i trochę spuścić z siebie pary. Bardzo zestresowana :(
13
Obrzydliwe to wszystko było. Uwielbiam kontrowersje w sztuce ale to było niesmaczne, sztucznie kontrowersyjne i zwyczajnie odpychające. Francja to dziki kraj.
0
@Szklaner póki co to czeka Nas rehabilitacja, dziękuję!
@DonCarletto nope:D
1
Byłam z psem na prześwietleniu i ma naderwane więzadło krzyżowe w kolanie. :/ brzmi mega znajomo jak człowiek pasjonuje się piłką nożną i ogólnie sportem.
6
@takisobiektos dobra wiadomość dla Igi
18
@4drian0 każdy się boi, że odmówi i dostanie kosę pod żebra
1
@Chaoss i to się już nie zmieni.
@NeroTFP1 odechciewa się wszystkiego
7
Jak w liceum uczyłam się o Hitlerze, Stalinie czy Mao Zedongu zastanawiałam się, jak to możliwe, że świat nie reagował? Jak mogło dojść do takich okropności, morderstw i zabijania niewinnych. Myślałam, że teraz żyjemy w innych czasach i takie coś na pewno by się już nie wydarzy. Naiwne myślenie, głupiej gówniary.
Żydowski Hitler oklaskiwany na stojąco, kiedy ludzie w Strefie Gazy giną w bombardowanych przedszkolach, szpitalach i budynkach mieszkalnych. Świat jest paskudnie zły, był, jest i będzie.
0
@SkN widziałam na sadisticu zdjęcia i jak dla mnie to on był pobity, rany postrzałowej głowy nie widziałam. Za to złamany nos, krew z nosa już owszem. Dziwna sprawa. No i trup wyglądał na świeżego.