clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani ja dostałabym Hamas i Izrael to terroryści.
0
@Sysia11 Chinka nie wzięła się znikąd i to bardzo dobra zawodniczka. Dzisiejsza przeciwniczka to inna półka.
1
Chyba najlepszy mecz Igi na IO. Ciśnienie zeszło, oby był brąz
3
@Kgorecki2500 z relacji świadków wynika że dwie dziewczynki z kocyka wstały i odeszły, więc pewnie tym się zasugerował że nikt na tym kocu nie został. Dowalą mu za brak prawa jazdy ale bez przesady... Nie zrobił tego z premedytacją
2
@Arcybiskup zrobić sobie 3 kategorie dla mieszańców i niech walczą między sobą.
0
@QuQ no ja byłam na koncercie MM w 2012 roku w Stodole w Warszawie i ledwo to przeżyłam. XD ludzi wynosili zanim koncert się zaczął, ale to też wina tego ścisku i braku klimatyzacji. Pierwsze płyty najlepsze :D no i Manson z tego co widzę wrócił do super formy, chyba pozbierał się po śmieci matki i odstawił ćpanie
3
@Ryoumen hahaha myślę, że nie dałbym rady na takim koncercie :D to walka o przetrwanie
1
16 lutego 2025 w Berlinie koncert Marilyna Mansona, mam nadzieję, że znajdę kompana żeby jechać razem, bo o ile po całej Polsce mogę jeździć sama czy do np Czech, tak do Berlina się boję mimo, że z Poznania blisko. :/
7
@MesQueUnClub_87 mi siadają wzory w Medicine.
1
@A4ron albo jest całkowicie rozwalona psychicznie i będzie walić w siatkę albo w aut. To tylko sport, a jednak rywalka znalazła się w półfinale IO więc coś umie.
0
Na STSie kurs na Schmiedlovą 17.00. :o
0
@RosjaninBut ale to przestępcy zabijają i gwałcą a narodowość nie ma znaczenia!!1!1!1!1!
0
@Sysia11 a ja myślę, że dla Igi Igrzyska były najważniejsze i presja była przeogromna.
0
@barcelonaLM Iga w ogóle na tych Igrzyskach nie była sobą. Zero luzu, oglądam wszystkie mecze Igi ale na Igrzyskach to była jedna wielka męczarnia psychiczna.
0
620 zł do przodu ale i tak mi przykro.
3
Przy 4:0 już się nastawiałam na 3 set ;|
0
@Sysia11 ja postawiłam po kursie 6,2.
0
@Sysia11 teraz to jaki był kurs? Trzeba było przed meczem stawiać
0
@robsons23 obyś to odszczekał :)
0
Co ta Iga robi...
19
@tbas ale Cię odkleiło.
0
@Nazio_87 to może zobaczę jak jest Ryszard
0
@pt9 mega, też planuję taki rowerowy wypad na kilka dni. Rower to cudowna pasja :)
0
@Nazio_87 czytałam, że zestawili jakąś Bambi i Young Leosię z prawdziwymi legendami polskiej sceny rapu. Trochę mnie to zniechęca by to zobaczyć...
0
@Nazio_87 z tego co czytałam ani słowa np o Peji. Ciekawe dlaczego
12
Dziś o 4 pobudka i szykowanie się na rower. Warto było.
https://zapodaj.net/plik-no1gGh4Vbz
Zjedzenie kanapki oglądając taki widok smakuje inaczej. Potrzebowałam mega odpoczynku psychicznego, a taka zwykła sprawa jak wycieczka rowerowa by zobaczyć wschód słońca potrafi zrobić dzień. Pokręcone 60 km, powrót o 7, śniadanie i robota. Wiadomo, takie wypady to nie codziennie ale raz na jakiś czas. :D bardzo przyjemnie jedzie się pustymi praktycznie drogami i z wyłączoną sygnalizacją świetlną. Jedna z lepszych wycieczek rowerowych w życiu, polecam!
https://zapodaj.net/plik-Miy28X441m
2
@arasz1819 to trzeba było go wywalić jak wywalali wszystkich, a nie szukać śmiesznego haka xD
1
@pt9 ja jutro wstaje o 4 i jadę zobaczyć rowerem w jakiejś fajnej miejsce wschód słońca. :D
5
@MesQueUnClub96 a kiedy wchodziły?
0
@partymaker nie lubię Djokovica więc xd