clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pressinho ona poszła do tej karteczki, sprawdziła że faktycznie 4,99 ale miała w to wywalone. XD powiedziała, że i tak mam jakiś tam rabat i elo
2
@lucca87 no bo już zapłaciłam i wydała mi za mało reszty. XD miałam wejść za kasę i zabrać sobie hajs?
@FCB_dimiC otóż to. :) do Niej zupełnie nie trafiało jak mówiłam, że to wykroczenie i jakbym była z kontrolą to by mieli cieplutko.
11
Poszłam do żabki, patrzę cola bez cukru i kofeiny za 4,99 zł/litr przy zakupie dwóch. Wzięłam dwie, bo akurat musiała rozmienić 5 dych by mieć 4 dyszki. A baba przy kasie do mnie, że 12 zł. Jak zwróciłam jej uwagę, że jest inna cena na półce to powiedziała, że mam iść sobie do biedronki bo tam też są inne ceny. XD gdyby nie to, że potrzebowałam 40 zł a nie 38, a to była moja jedyna gotówka pewnie bym się nie odezwała ale no zwyczajnie zabrakło mi 2 zł. Pracownicy żabek to inne uniwersum, a jak jej powiedziałam, że to niezgodne z prawem i chce to zwrócić w takim razie to powiedziała, że nie. No i musiałam iść z buta kawał drogi do bankomatu by znów wypłacić 5 dych i znów rozmienić. Ona jeszcze do mnie, że teraz kosztuje 4, zaraz 5 a po południu 7 i ona cen nie będzie zmieniać. XD chyba sobie nie zdaje sprawy, że łamie tym prawo. Nie chodzi mi nawet o te pieniądze tylko fakt, że mi zabrakło, a musiałam użerać się z patuską w sklepie. Ech, trzeba było wziąć jedną colę. Chytry dwa razy traci :D
1
@FcPortoFan1999 był nawet w bojówkach :D w latach 90, więc w czasach największej bandyterki na stadionach.
@vangoor kupuję płyty, chodzę na koncerty itd. :D
3
@NeroTFP1 Rychu na żywo mimo prawie 50 karku robi taka rozpierduche. Ostatnio skakał na barierki, szaleństwo całkowite z Glacą. Potem na następny dzień dodał na Instagramie film że ledwo żyje ale koncerty zawsze na 100%. Oczywiście, taki Liber bije tych wszystkich pseuduchów teraz na łeb.
1
@vangoor nie boli, powiem więcej - sama daje mu zarobić :D
0
@FcPortoFan1999 dokładnie ten sam. :)
3
@SawneyBean nawet jak czepiają się go o brak progresu i kwadratowe flow ponad 30 lat na scenie. Ciekawe gdzie będą Ci wszyscy autotune'owcy za 30 lat. :D
7
Dziś 48 urodziny obchodzi legenda polskiej sceny rapowej czyli Ryszard ,,Peja" Andrzejewski. :D 6 grudnia Rysiek wraca z Decksem w nowej płycie Depeche_mood. Mam to szczęście znać Ryszarda osobiście. :D
1
@mmaciass chciałam jechać z Poznania żeby pomóc na terenach powodziowych ale powiedzieli mi, że mnie nie wpuszczą ze względu na bezpieczeństwo mieszkańców. :( takie wnioski zostały zaprezentowane po zebraniu Rady Miasta. Trochę dziwne, bo w TV przede wszystkim mówią o tym, że potrzeba rąk do pracy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
6
@Kgorecki2500 Jan Paweł z Adamczychy, czy to Ty? :o
1
@Arcybiskup powinni do nich strzelać.
1
@tristan87 #teamLidl
5
@Arden ufff, dobrze, że to nie jakieś mega duże złoże bo by USA demokrację zaczęło u Nas wprowadzać, Izrael by się obudził, że to w sumie ich tereny przed II WŚ i tyle by było...
0
@4drian0 mordeczko, jak masz Astro Bota to ja chętnie wezmę bo szukam :)
1
@Deviler nastolatek jadący samochodem za pewnie 100k, wyczuwam banana którego tatuś pociągnie za sznurki i gówno będzie a nie konsekwencje.
1
@OBSERWATOR2021 to głupota ale po części można ich zrozumieć, przesiedlenie ludzi którzy muszą zostawić dobytek życia nie jest prostą decyzją. Teraz niestety są tego konsekwencje. :/
0
@Kgorecki2500 powini zabrać zerowy podatek do 26 r.ż, a umowy zostawić jak są
1
@Arden nie dałabym rady psychicznie być tam gdzie Ty i widzieć to wszystko. Trzymajcie się :/
0
@Arden powinni teraz znaleźć tych dobrodziejów co zostawili zwierzęta na łańcuchu i ich ukarać... Jak tak można.
4
@tbas nie, przez dwa lata stały dla Ukraińców a teraz jest ważniejszy problem do rozwiązania. Zresztą, te kosze do Ukraińców przynajmniej u mnie więcej są puste niż pełne.
32
W Lidlach powinny zamiast koszy na dary dla Ukraińców stanąć kosze na dary dla powodzian.
4
Najbardziej cieszy przełamanie klątwy pierwszego meczu po repkach. Zawsze graliśmy słabo a dziś koncert :)
5
No i dobrze, przynajmniej nie będzie męczył buły na tym boisku xD
5
Może Perez tyle za wczorajsze karne zapłacił, że i na naszego starczyło
1
Co ten dzieciak wyrabia :O
0
@masa11 ale internetowa telewizja? Ja mam talerz, byłam normalnie w punkcie i kupiłam :D
0
@pt9 jakieś plany mam ale najdalej rok w przód. Nie myślę o tym co będzie np za 10 lat. Szkoda czasu na takie przemyślenia
3
@bartekvisca ja już mam wywalone w planowanie na przód, żyje tu i teraz.
0
@Azi to są specjalne opłatki na tort z nadrukiem, można zamówić w necie