2

Co wypracował to zepsuł xD co za gość

1

Wchodzi Yamalinho. Jazda z Nimi

1

Co tu się wydarzyło XDDD

2

Ferran to się nadaje na orlik...

1

@MichuZ44 pamiętam ją z tego, że spała na balkonie by się hartować. Za nie swoje czy swoje, fajny wyczyn. Nie znam nikogo kto ma bogatych rodziców i nie korzysta z tego xd takie gadanie, że ktoś ma bogatych starych... Wiadomo, to nie powód by czuć się lepszym i wywyższać ale z tego co widzę dziewczyna tylko spełnia (niełatwe) marzenia. Lepsza taka niż kolejna wywłoka celebrytka.

3

@Traba727 tak, w każdym. Jeśli ktoś się znęca, zabija kogoś, pobije itd. powinno być tak, że nawet 15 latek może dostać dożywocie. Powołałam się po prostu na ten przykład o którym się teraz głośno mówi.

36

Uważam, że jeśli 16-latkowie doprowadzają koleżankę do samobójstwa i są całkowicie zdemoralizowani, powinni odpowiadać jak dorośli. 14, 15 czy 16-latek wie co jest dobre a co złe, nie może być tak, że kogoś zabiją i są bezkarni. Zero strachu przed konsekwencjami prowadzi do tragedii...

3

@Arden jako, że grałam w gry to aż tak nie czekam. XD bo wiem co się wydarzy

0

@4drian0 wbiłam platynę tu i tu, obie gry bardzo mi się podobały ale w Wukongu farmienie niektórych rzeczy mnie bardzo irytowało. :/

1

@Doren01 polecam ładować na stacji dokującej

2

@Pressinho będą ale nie wszystkie. Bloodborne do teraz nie ma i wielu innych gier. Jak ktoś gra na konsoli to do PC ciężko go będzie przekonać. Zresztą do PC to trzeba mieć biurko, fotel, a tutaj mam dobry TV, konsolę pod i jazda. Nie jara mnie kompletnie granie na komputerze :D
@Jakchcesz to prawda, jeszcze gry za 350 zł...
@Sysia11 lepszą wydajność, dysk 2TB ale nie jest tak, że PS Pro jakąś grę uciągnie a FAT się będzie przegrzewać i krztusić. Tam nie ma takiego przeskoku jak w PS4 fat - PS4 pro

1

@dadan1990 ja mam konsole kupioną na premierę i jestem mega zadowolona. Nie wiem czy w ogóle fat jest w sprzedaży jeszcze. Dla mnie fat z dyskiem jest ogromny ale slim z dyskiem obrzydliwy. Jak nie przeszkadza Ci wygląd konsoli to bierz slim. Różnicy dużej nie uświadczysz tak naprawdę

1

@cules100pro a idź pan z tym XSX. :D tam to już w ogóle nie ma w co grać

1

@Rust_Cohle no to jest głupota na maxa. A oni ogłaszają remaster Horizona... Dopiero co skończyli produkować gry na PS4/PS5 razem a tu już drugie udoskonalenie PS5.

3

PS5 Pro

W Polsce za najmocniejszą konsolę Sony zapłacimy oficjalnie 3499 zł. Chcą kupić cały komplet PS5 Pro (konsola + napęd + podstawka do pionowego ustawiania) w Polsce, można oczekiwać wydatku wynoszącego ok. 4,6 tys. zł.

Komuś w tym Sony to się nieźle odkleiło. Przypominam PS5 na premierę z dyskiem 2299 a bez 1800 (chyba?). Rozumiem, że wszystko drożeje ale 100% więcej, gdzie nie oferuje się absolutnie żadnej gry na tę nową konsolę to żart. :D do tego konferencja PlayStation gdzie ogłaszają kolejne remastery... Mam nadzieję, że wyniki sprzedażowe Pro będą klapą :D

1

@arasz1819 do Ciebie się inaczej nie da :)

2

Komentarz usunięty

1

@Isso89 u mnie tak samo. Nigdy nie kupowałam bramkarskiej xd

2

Dobra dawać już te oficjalkę

4

A jak znosili Marca to powiedziałam do kolegi: Robert dzwoń do Wojtasa. Ale to był żart...nigdy bym się nie spodziewała. Piękny dzień :D

O, nawet tu napisałam komentarz
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14845473#comment-14845473

5

Kurde ale się jaram tym Szczęsnym :) tak jak Robertem, co Polak rodak to jednak duma :D

21

Powiedzenie, że bramkarz Barcelony zgasił Real w klasyku jak peta będzie miało całkiem inny smaczek z Wojtkiem w bramce :D

0

@Michael24 XDDDD leje

1

@Mitch_Atleta nie zdziwię się jak Wojtas by wygryzł Marca na stałe i w przyszłym sezonie był naszym 1 bramkarzem xD

8

Nie miałam w planie kupować w tym sezonie koszulki, ale jak przyszedł Robert to była zamawiana na pamiątkę Polaka w Barcy. Mam nadzieję, że jednak w tym sezonie, za parę dni bede parę stówek lżejsza ^^

2

@AmigoBlancos gdyby nie sędziowie to byście widzieli serie jak świnia niebo :D

4

@tristan87 on chce tylko grać w piłkę, dajcie mu spokój hejterzy :D

2

@JaroCoach ja tam panu kopiuj-wklej nie wierzę. Zobaczę Wojtasa w Barcelonie to dopiero będę się cieszyć. Ci wszyscy dziennikarze już tyle razy pokazali, że są gówno warci że szkoda czasu na te newsy

56

@Lionel_Messi10 co to jest za odpad piłkarski to nie mam pytań. Chyba nawet Ronaldo mnie tak nie irytował i obrzydzał.

0

@PatrychoO dzięki za ostrzeżenie, bo chciałam obejrzeć. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?