2

@misterio odcinek z ciężarnymi był wart oglądania tego anime

1

@karolszymek bo Coutinho w końcu odpalił

1

@Muszynianka kupiłam rodzicom jak mieli problem ze smart tv. Użyli parę razy i leży nieużywany, jednak byli zadowoleni z tego co pamiętam :)

0

@Pedri16Future są tridente więc każdy z nich jest tak samo dobry, wzajemnie się uzupełniają.

0


ℹW połowie grudnia w rozkładzie pojawi się nowy pociąg Baltic Express który połączy Gdynię z Pragą. Dzięki współpracy PKP Intercity i Kolei Czeskich cztery pary pociągów będą kursować w kierunku Czech o godz. 4.03, 8.03, 12.03 i 23.23, a w kierunku Polski o godz. 6.50, 10.50, 14.50 i 18.50.

Baltic Express zatrzyma się w Polsce również na takich stajach jak Sopot, Gdańsk Wrzeszcz, Gdańsk Główny, Tczew, Inowrocław, Bydgoszcz Główna, Poznań, Wrocław, Strzelin, Kamieniec Ząbkowicki, Kłodzko Miasto, Bystrzyca Kłodzka i Międzylesie. Natomiast w Czechach postoje wyznaczono na stacjach Lichkov, Jablonné nad Orlicí, Letohrad, Ústí nad Orlicí, Pardubice i Kolín.

Super pomysł, myślę, że dużo ludzi pojedzie żeby wspomóc tereny dotknięte powodzią.

0

@sokot moim zdaniem jedynym który powinien opuścić klub jest Frankie. On kojarzy mi się z bezradną Barceloną, która dostaje wysoki oklep.

3

@Jakchcesz w ofensywnie Kounde to jest taki kocur...

2

@KamQiX u Nas zawsze to szło w drugą stronę, że przychodził dobry piłkarz i gasł, a Raphinha po prostu odżył tak, że nikt się nie spodziewał:D

12

Nigdy u żadnego piłkarza nie widziałam takiej zmiany jakości jak u Raphy. Spektakularna przemiana...

2

Barcelona jednym z faworytów myślę wygrania LM w tym sezonie, ostatnio się tak czułam... Jak jeszcze było MSN. :D

1

Większość naszych piłkarzy była dziećmi jak wygrywaliśmy z Bayernem. :( Teraz jesteście mężczyznami, dziękuję panowie!!! VAMOSSSSS

5

Fati mimo całej sympatii do Niego, nigdy nawet nie zbliżył się poziomem do Yamala

0

Nie wytrzymam, trzymam się za głowę i nie wierzę. RAPHA CHLOPAKU CO TY ROBISZ

1

Dziś tak się zaangazowałam, koszuleczka wjechała i szalik mimo że przed TV oglądam. :D czuć dawny dreszczyk emocji

0

Raphaaaaaaaaaaaa boże nie mam gardla

2

Ja pier...co my gramy. /

0

Musi wejść Olmo...

1

Spalonyyyyyyyy, ale Pena to niezły ręcznik xD

0

Dalej panowie jedziemy z Nimiiiii

0

@tomek256 bo jak widzę takich jak Ty to mi się podnosi. XD obcych ludzi prosisz o to by Cię ktoś wciągnął, masz Ty odrobinę honoru?

0

@tomek256 to kup sobie kartę Multisport cebulo

2

Całe szczęście, że człowiek uczy się na błędach i jak przegrywali to postawił 50 zł, że wygrają xD idę spać

0

Rozkład jazdy znany :DD

1

@Kgorecki2500 Cytadela, Malta, park pod Operą, Stary Rynek jak trykają się koziołki.

3

@Uukasz_93 ojciec mi mówił, że jak na Ukrainę jeździł to bez łapówki nic nie załatwisz, a 20 lat temu to potrafili mu kanapki z TIRa kraść na granicy. XD lepiej Białoruś i Rosję wspomina niż Ukrainę, jedyne dobre wspomnienie stamtąd to tania i dobra wódka.

1

Czy Robert to obecnie najlepsza 9 na świecie?

1

Co strzał to bramka. Dramat jakiś...

1

Trochę boli, że najsłabszy piłkarz na boisku ma nr ,,10". Przywykłam do tego, że zazwyczaj ten najlepszy biegał z takim numerem...

0

@Rhaan nie zmienia się zwycięskiego składu, a Frankie kompletnie teraz jest nam niepotrzebny

4

Madrycioki w ryk, że Gavi wraca. Chyba najbardziej go nie lubią w Barcy :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?