clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Już widzę jak Pena się tak rzuca xD
2
Już mieliśmy trenera który nie wyciągał wniosków, nie idź Hansi tą drogą...
2
@kuz nawet się nie ruszył, ani nie skrócił dystansu, ani nie został w bramce. Nie wiem co on chciał zrobić.
3
Niech już wezmą tego Pene serio bo patrzeć się nie da na takiego placka w bramce. No ja prdl
3
Nie rozumiem tego, że Wojtek nawet nie zadebiutował w sytuacji gdzie każdy strzał praktycznie to bramka. :/
0
De Jong i Ferran.
XDDDDDDD
3
Kiedy ten ręcznik przestanie grać...
0
@mrboom polecam 4F. :D
0
@Hosh kup od razu tv, najlepiej 65 cali
0
@Walker ma być 5 sezonów, a w zasadzie ostatni odcinek 3 sezonu wyjaśnia o co chodzi. Czeka się o wiele łatwiej w takim wypadku :D
1
@SirBobby no na 4 sezon niestety tak ;(
1
@reloaded ostatni odcinek wszystko rekompensuje i pokazuje, że te nudne odcinki i rozmowy miały sens :)
@Safrani otwarcie i zakończenie wow, są słabsze momenty ale w końcu dużo się wyjaśnia. Nie ma co słuchać przebodźcowanych maruderów którzy ciągle muszą mieć akcje na ekranie, a rozmowy i rozkminy ich nudzą
0
@Criss18Barca nie ale powinni pracować :D
1
Niech wczorajszy fantastyczny mecz w wykonaniu Realu nie odwiedzie Was od tego, że dziś ostatni odcinek Stamtąd. :D wszystkim zapominalskim przypominam, a warto było czekać tyle tyg na taki odcinek.
1
@PizzerMan taaak :D cieszę się jak dziecko. Puszczam Ci bliczka na zbiórkę, trzymaj się mordzia :)
0
@Kgorecki2500 tak samo jak ,,jak trwoga to do boga" przekonałam się o tym w tym roku, że to nieprawda. :)
0
@PizzerMan testuję sobie Dualsense Edge :D bo na BF się szarpnęłam
0
@Eklerek widać u Robercika autentyczną radość :D
0
@reloaded jak grałeś ostatnio w Brotherhood a teraz chcesz w Mirage to ostro się rozczarujesz. Assassin's Creed obecnie to kupsztyl. Valhalla i Mirage dla mnie tragedia, a jestem ogromną fanką serii.
1
Ciekawe kiedy Wojtek powącha murawy :/ liczyłam, że dziś
1
@mordini123 no właśnie próbowałam na stronie PlayStation i tylko zewnętrzny link działa :/
1
@mordini123 spoko, można fajnie sobie nabić punkty, są jakieś zagadki, quizy, testy :D
1
@Tasde hyhyhy :D ale punkty za to też dostaniesz :)
@KamQiX no dla mnie to jest bez sensu :D
0
@bartekvisca jak ktoś wejdzie na link znajomego to też dostaje punkty więc to działa w dwie strony. Ja zalogowałam się bez linku od znajomego i nie dostałam :(
6
PlayStation rozpoczęło kalendarz adwentowy:D
https://advent.playstation.com/ref/Vti17325258347gd3z5I
Są jakieś gry, quizy gdzie zdobywa się punkty, które wymienia się na bilety. Można wygrać nagrody rzeczowe czy gry. Całkiem spoko, a z nudów można trochę tych punktów nabić :)
1
Przerwa od buka dobrze mi zrobiła i dziś +250 zł :D
6
Fajny odcinek dzisiaj Awantury. :D mam nadzieję, że Mistrzowie będą jak najdłużej. Super chłopaki :)
0
@Mario96w nie wiem, narobiłam tylko sobie nadziei
@BulaKG chyba coś mnie ominęło
@Transu96 xdddd
4
O kurła, nie wchodziłam tu od wczoraj a tutaj wokół wczorajszej dyskusji urosła jakaś historia. :D
0
@gumaz zapamiętam :D