4

Już widzę jak Pena się tak rzuca xD

2

Już mieliśmy trenera który nie wyciągał wniosków, nie idź Hansi tą drogą...

2

@kuz nawet się nie ruszył, ani nie skrócił dystansu, ani nie został w bramce. Nie wiem co on chciał zrobić.

3

Niech już wezmą tego Pene serio bo patrzeć się nie da na takiego placka w bramce. No ja prdl

3

Nie rozumiem tego, że Wojtek nawet nie zadebiutował w sytuacji gdzie każdy strzał praktycznie to bramka. :/

0

De Jong i Ferran.

XDDDDDDD

3

Kiedy ten ręcznik przestanie grać...

0

@mrboom polecam 4F. :D

0

@Hosh kup od razu tv, najlepiej 65 cali

0

@Walker ma być 5 sezonów, a w zasadzie ostatni odcinek 3 sezonu wyjaśnia o co chodzi. Czeka się o wiele łatwiej w takim wypadku :D

1

@SirBobby no na 4 sezon niestety tak ;(

1

@reloaded ostatni odcinek wszystko rekompensuje i pokazuje, że te nudne odcinki i rozmowy miały sens :)
@Safrani otwarcie i zakończenie wow, są słabsze momenty ale w końcu dużo się wyjaśnia. Nie ma co słuchać przebodźcowanych maruderów którzy ciągle muszą mieć akcje na ekranie, a rozmowy i rozkminy ich nudzą

0

@Criss18Barca nie ale powinni pracować :D

1

Niech wczorajszy fantastyczny mecz w wykonaniu Realu nie odwiedzie Was od tego, że dziś ostatni odcinek Stamtąd. :D wszystkim zapominalskim przypominam, a warto było czekać tyle tyg na taki odcinek.

1

@PizzerMan taaak :D cieszę się jak dziecko. Puszczam Ci bliczka na zbiórkę, trzymaj się mordzia :)

0

@Kgorecki2500 tak samo jak ,,jak trwoga to do boga" przekonałam się o tym w tym roku, że to nieprawda. :)

0

@PizzerMan testuję sobie Dualsense Edge :D bo na BF się szarpnęłam

0

@Eklerek widać u Robercika autentyczną radość :D

0

@reloaded jak grałeś ostatnio w Brotherhood a teraz chcesz w Mirage to ostro się rozczarujesz. Assassin's Creed obecnie to kupsztyl. Valhalla i Mirage dla mnie tragedia, a jestem ogromną fanką serii.

1

Ciekawe kiedy Wojtek powącha murawy :/ liczyłam, że dziś

1

@mordini123 no właśnie próbowałam na stronie PlayStation i tylko zewnętrzny link działa :/

1

@mordini123 spoko, można fajnie sobie nabić punkty, są jakieś zagadki, quizy, testy :D

1

@Tasde hyhyhy :D ale punkty za to też dostaniesz :)
@KamQiX no dla mnie to jest bez sensu :D

0

@bartekvisca jak ktoś wejdzie na link znajomego to też dostaje punkty więc to działa w dwie strony. Ja zalogowałam się bez linku od znajomego i nie dostałam :(

6

PlayStation rozpoczęło kalendarz adwentowy:D

https://advent.playstation.com/ref/Vti17325258347gd3z5I

Są jakieś gry, quizy gdzie zdobywa się punkty, które wymienia się na bilety. Można wygrać nagrody rzeczowe czy gry. Całkiem spoko, a z nudów można trochę tych punktów nabić :)

1

Przerwa od buka dobrze mi zrobiła i dziś +250 zł :D

6

Fajny odcinek dzisiaj Awantury. :D mam nadzieję, że Mistrzowie będą jak najdłużej. Super chłopaki :)

0

@Mario96w nie wiem, narobiłam tylko sobie nadziei
@BulaKG chyba coś mnie ominęło
@Transu96 xdddd

4

O kurła, nie wchodziłam tu od wczoraj a tutaj wokół wczorajszej dyskusji urosła jakaś historia. :D

0

@gumaz zapamiętam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?