6

Nie będzie karnego, znów Nas zrobią w jajco xD

0

@Hosh to, że jak ostatnio były ataki to pisali po asfalcie kredą. Nie było tak? A tak to wpuszczajmy ich jeszcze więcej :)

0

@arasz1819 nie mierz wszystkich swoją miarą, prowokatorku :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Nazio_87 Baldur's Gate 3, przechodziłam 3 razy i za każdym razem coś nowego, Wiedźmin 3 ze względu na klimat i Bloodborne :D

9

Komentarz usunięty

8

@Ojciec5tkidzieci XDDD przypomniałeś mi ten mecz i te koszulkę
@ObiwanKenobi ale takie osoby decydują o tym jak wygląda ten kraj. Kto mu dał to stanowisko? Dramat po prostu

38

Nie śledzę tej całej sytuacji z PiSem i koalicja oraz Trybunałem Konstytucyjnym ale Ryszard Kalisz, którego żona jeździła nachlana a on sam jest czerwonym komuchem, mówiący o praworządności to śmiać mi się chce :D i nie jestem ani za PiSem ani za KO ale to jest śmiech na sali, że tacy ludzie nadal siedzą w polityce. Obrzydliwy typ

0

@Mario96w no nie jestem na minus. W tym miesiącu +300, a w tym roku ponad 3k na plus :) oczywiście są kolejki, że nic nie wchodzi ale też nie gram za dużo i tego nie odczuwam.

1

@mrboom 7,75 przy 0:1 od razu po bramce :D na betclicu więc wyszło 232 zł

2

Postawienie 3 dyszek na Leganes kiedy straciliśmy bramkę to najlepsza decyzja dziś. :) do przewidzenia

0

Robert co Ty robisz

0

@leszeq mają tę samą matkę

6

Wiecie że Mała Mi i Włóczykij byli rodzeństwem? Mieli tę samą matkę, do tego Mi była starsza. Dobranoc

4

@Kgorecki2500 to wtedy PEGI 18 nie wystarczy :)

7

Już widzę to DLC do Wiedźmina 4, Ciri poruszająca się między światami trafia do Night City by zabić Smashera :D

2

@AduŚ07 możesz od razu w 3 :) a potem jak zakochasz się w uniwersum to się cofnąć xd

1

@Kgorecki2500 pewnie wytłumaczą to tak, że Ciri straciła moce starszej krwi po prostu i przeszła próbę traw :D po walce z Białym Zimnem straciła moce, stwierdziła, że będzie kontynuować pracę Geralta, mam nadzieję że Biały Wilk pojawi się w tej części

0

@Kazragore myślę, że nie będzie mówiła ;) jeśli oczywiście nie zmienią charakteru postaci o 180 stopni. Tak tylko mówię tym, którzy się boją, że nie będzie wizyt w Passiflorze :D

0

@escarabajo dobrze mówisz, w sumie to trochę dyskryminujące, że silne kobiety, które są głównymi bohaterkami nie lubią zazwyczaj siusiaków :/

0

@ptrx było coś ale nie było to powiedziane tak wprost, Ciri wręcz była zawstydzona jak miała o tym mówić :) jak pytali skąd ma tatuaż np

0

@Kgorecki2500 to dobrze :D

15

Ej, a wiecie, że Ciri jest lesbijką, albo bi? :D Ci co książki czytali wiedzą, ale pewnie niektórzy się dowiedzą wraz z premierą IV. W grach za bardzo nie było to podkreślane :)

0

@marcin62 bierz w ciemno, ja parę dni temu wbiłam platynę i przeszłam 3 razy, raz po razie. Top giera :)

1

@bartekvisca ja zamówiłam w przedsprzedaży te białą w twardej oprawie i mieli je wysyłać po 11.12 a mi wysłali od razu xd

0

@kuz wiadomo, też bym wolała Geralta ale jak jest nawet 1% wątpliwości, że W4 nie będzie na poziomie W3 to już wolę żeby zepsuli grę z Ciri niż Gerwazym

0

@Zbyszard kiedyś napisałam taki komentarz i mi go usunęli więc uważaj xD

0

@kuz też nie lubię grać kobietami ale jak kobieta jest fajnie napisana to mi nie przeszkadza, a Ciri ma złożony charakter i nie jest po prostu laską wziętą z nikąd...

0

@Arcybiskup nie żeby coś ale Ciri była razem z Geraltem główną postacią w grach i książkach, nie wzięli laski z dupy tylko no...

0

@marcin62 a to Stellar Blade nie ma na PC? Nawet nie wiedziałam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?