clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie będzie karnego, znów Nas zrobią w jajco xD
0
@Hosh to, że jak ostatnio były ataki to pisali po asfalcie kredą. Nie było tak? A tak to wpuszczajmy ich jeszcze więcej :)
0
@arasz1819 nie mierz wszystkich swoją miarą, prowokatorku :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Nazio_87 Baldur's Gate 3, przechodziłam 3 razy i za każdym razem coś nowego, Wiedźmin 3 ze względu na klimat i Bloodborne :D
9
Komentarz usunięty
8
@Ojciec5tkidzieci XDDD przypomniałeś mi ten mecz i te koszulkę
@ObiwanKenobi ale takie osoby decydują o tym jak wygląda ten kraj. Kto mu dał to stanowisko? Dramat po prostu
38
Nie śledzę tej całej sytuacji z PiSem i koalicja oraz Trybunałem Konstytucyjnym ale Ryszard Kalisz, którego żona jeździła nachlana a on sam jest czerwonym komuchem, mówiący o praworządności to śmiać mi się chce :D i nie jestem ani za PiSem ani za KO ale to jest śmiech na sali, że tacy ludzie nadal siedzą w polityce. Obrzydliwy typ
0
@Mario96w no nie jestem na minus. W tym miesiącu +300, a w tym roku ponad 3k na plus :) oczywiście są kolejki, że nic nie wchodzi ale też nie gram za dużo i tego nie odczuwam.
1
@mrboom 7,75 przy 0:1 od razu po bramce :D na betclicu więc wyszło 232 zł
2
Postawienie 3 dyszek na Leganes kiedy straciliśmy bramkę to najlepsza decyzja dziś. :) do przewidzenia
0
Robert co Ty robisz
0
@leszeq mają tę samą matkę
6
Wiecie że Mała Mi i Włóczykij byli rodzeństwem? Mieli tę samą matkę, do tego Mi była starsza. Dobranoc
4
@Kgorecki2500 to wtedy PEGI 18 nie wystarczy :)
7
Już widzę to DLC do Wiedźmina 4, Ciri poruszająca się między światami trafia do Night City by zabić Smashera :D
2
@AduŚ07 możesz od razu w 3 :) a potem jak zakochasz się w uniwersum to się cofnąć xd
1
@Kgorecki2500 pewnie wytłumaczą to tak, że Ciri straciła moce starszej krwi po prostu i przeszła próbę traw :D po walce z Białym Zimnem straciła moce, stwierdziła, że będzie kontynuować pracę Geralta, mam nadzieję że Biały Wilk pojawi się w tej części
0
@Kazragore myślę, że nie będzie mówiła ;) jeśli oczywiście nie zmienią charakteru postaci o 180 stopni. Tak tylko mówię tym, którzy się boją, że nie będzie wizyt w Passiflorze :D
0
@escarabajo dobrze mówisz, w sumie to trochę dyskryminujące, że silne kobiety, które są głównymi bohaterkami nie lubią zazwyczaj siusiaków :/
0
@ptrx było coś ale nie było to powiedziane tak wprost, Ciri wręcz była zawstydzona jak miała o tym mówić :) jak pytali skąd ma tatuaż np
0
@Kgorecki2500 to dobrze :D
15
Ej, a wiecie, że Ciri jest lesbijką, albo bi? :D Ci co książki czytali wiedzą, ale pewnie niektórzy się dowiedzą wraz z premierą IV. W grach za bardzo nie było to podkreślane :)
0
@marcin62 bierz w ciemno, ja parę dni temu wbiłam platynę i przeszłam 3 razy, raz po razie. Top giera :)
1
@bartekvisca ja zamówiłam w przedsprzedaży te białą w twardej oprawie i mieli je wysyłać po 11.12 a mi wysłali od razu xd
0
@kuz wiadomo, też bym wolała Geralta ale jak jest nawet 1% wątpliwości, że W4 nie będzie na poziomie W3 to już wolę żeby zepsuli grę z Ciri niż Gerwazym
0
@Zbyszard kiedyś napisałam taki komentarz i mi go usunęli więc uważaj xD
0
@kuz też nie lubię grać kobietami ale jak kobieta jest fajnie napisana to mi nie przeszkadza, a Ciri ma złożony charakter i nie jest po prostu laską wziętą z nikąd...
0
@Arcybiskup nie żeby coś ale Ciri była razem z Geraltem główną postacią w grach i książkach, nie wzięli laski z dupy tylko no...
0
@marcin62 a to Stellar Blade nie ma na PC? Nawet nie wiedziałam :D