0

@SergioBusquets5 xD i co tam było ciekawego?

13

Kounde to obecnie najlepszy PO na świecie

1

Ten De Jong... Ech

7

Na NowaTV odcinek Kiepskich jak Ferdek rano się budzi i jest czarny. XD dziś w życiu by takie coś nie przeszło

1

@pride1899 po wyglądzie, z językiem nie mam problemu bo rozróżniam na luzie koreański od japońskiego :) lata oglądania anime robią swoje :D

6

@SergioBusquets5 oby nie, czas Messiego w Barcelonie się skończył. Powinien wrócić tylko na pożegnalny mecz.

0

Obejrzałam Squid Game, The 8 Show i kończę Alice in Borderland. Coś w tych klimatach ktoś poleci? Nauczyłam się rozróżniać Azjatów i z chęcią nadrobię :)

32

@GeneralXavi jak pomyślę, że ten człowiek może zostać najważniejszą osobą w kraju, on albo Nawrocki, to mi się w brzuchu aż przewraca...

1

@Kgorecki2500 Goplana mleczna, Lindt gorzka ze skórką pomarańczową i deserowa marcepanowa

86

Powiem Wam coś od serca, ostatnie dwa tygodnie mojego życia to katorga, wieczny ból, od lekarza do lekarza, do tego niezbyt dobre kondycja psychiczna spowodowana problemami zdrowotnymi i wizytami u specjalistów (oczywiście prywatnie $$$...), ale takie dni jak dziś sprawiają, że człowiek zapomina o wszystkim chociaż na chwilę i aż chce się żyć. Dziękuję Barcelono i wszystkim kibicom tu, robicie swoimi komentarzami prześmiewczymi niektórym humor. Vamos!!!

0

@tbas niestety, taki Ferran to się nadaje żeby wejść na ostatnie 15-20 min przy rozstrzygniętym wyniku. :(

1

@Herato tak, tam ewidentnie zabrakło cm

9

Ale mam nadzieję, że ten mecz to będzie taki zryw dla Raphy. Dobry i pewny siebie Rapha to nasz gwarant sukcesu

24

Lewandowski który tańczy, wystarczy na dziś TV xDDD

3

@Rupert_Haubica to było normalne sędziowanie?

0

Rapha jaki szef xDD

6

Vini zaraz sobie te ware przydepnie

1

Pięknie panowie, 1 połowa to popis strzelecki, 2 połowa popis obrony. Brawo drużyna VAMOOOOOSSSSS

7

Ale Real zaskoczył jakim plackowatym zespołem jest grając w przewadze, jestem w szoku. Czyli udowodniliśmy, że ich niszczymy 11 vs 11 a 10 vs 11 też Nam nic nie zrobią. Double kill :v

2

Jakby Realowi się chciało to by wygrali, to Wy nie wiecie takich rzeczy?

0

@szkudi7 w sensie, że piłka odskakuje, proste błędy itd

0

Nasi już nogi z waty niestety...

4

Tylko nie De Jong bo będziemy grać w 9, błagam Flick...

3

Kiedy oni w końcu dostaną jakieś czerwo za żółte... No ja pierdziele

3

No i nie wyjął. XD nie dziwi mnie to wcale

0

Wojtas coś Ty zrobił

4

Mam nadzieję, że drużyna się nie zatrzyma i upokorzy tych zasrańców

6

A co to się stało dziś z Męczennikiem? Leków nie zapomniał wziąć?

1

Oho, już łokieć w brzuch. XD

0

Brawo Robert, bramka i asysta. Jedziemy z Nimi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?