clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pamiętajcie, jak wejdzie VAR to nie będzie błędów sędziowskich :D
1
Nie no to są jakieś jaja. Nie dotknął go a chlop pofrunął w powietrze. Ja pierdole serio?
0
Przecież go nie dotknął xDDDDDDD
0
@BulaKG no ja mam ten rozszerzony pakiet ale rozumiem że cenowo to jakiś kosmos.
0
Aha xD co on zrobił
23
Balde na razie topka
6
Widać jak C+ strzelił z dupy, że tyle ludzi ogląda w necie transmisje. Mega nieczysta zagrywka ze strony Canalu+ z tymi cenami. :/
0
@Sinirsey by powiedzieli, że i tak już było po akcji xD
15
Jakby to była liga to byśmy gówno dostali a nie karnego. #factosy
1
Dobra, na spokojnie. W następnej kolejce Real dostanie tego karnego xD
0
Będzie karny :D
0
Lewy wszystko doskonale aż do strzału...
1
Dobra, lepiej stracic bramkę w 2 min niż 80. Jedziemy z Nimi
0
Szybki poszło xd
3
@priest9999 pewnie będę musiała oddać te 1800 ale tych odsetek w życiu. Do sądu pójdę ale nie zapłacę
0
@tbas no pani z urzędu na mnie z mordą, jakby to była moja wina. xD teraz w tym roku będę liczyć sama PITa zanim go zaakceptuje bo to jest cyrk.
8
Uważajcie na Urząd Skarbowy. W zeszłym roku dostałam zwrot 1800 zł, zaakceptowałam to co US mi zaproponował i zapomniałam o sprawie. Dziś dostałam wiadomość, że US wchodzi mi na konto i zabiera 1800 + 200 zł odsetek. XD jedyne co zrobiłam to kliknelam ,,zaakceptuj" i zaufałam ich obliczeniom. Podobno to nie jest rzadka sytuacja jak się dowiedziałam od pani urzędniczki. O co tu chodzi xD
0
@misterio a to posiadanie opinii to gadanie o polityce przy każdej okazji? Oczywiście, że mam opinie jak każdy myślący człowiek ale to nie znaczy, że muszę śledzić wszystko na bieżąco ;)
0
@misterio to raczej skomentowanie tego, że ktoś finansuje patocelebryte a nie komentowanie polityki xD
2
@pikass14 a Ty oddzwaniasz :D
12
Powiem Wam, że od jakiegoś czasu ograniczyłam moje zainteresowanie polityką w tym kraju. Jak ktoś w moim towarzystwie zaczyna ten temat to po prostu ucinam i nie dyskutuję, szkoda zdrowia. Ostatnie lata zweryfikowały dwie największe partie polityczne w tym kraju i jeśli nadal ktoś chce się obrzucać gównem w imię tych oszustów to proszę bardzo. :D
0
@Benz na pewno nie pół roku później tylko 1,5. Tak samo RDR2 :D
12
@AbdulWisimuel to ograsz na PC jak konsolowcy już przejdą tę grę 10 razy i się znudzą :D
1
@LionelM95 czy jak słyszę w głowie głos tego dzieciaka to znaczy że jestem uzależniona od W3? :D
5
@AmigoBlancos chociaż po tych ostatnich kompromitacjach sędziowskich w Waszych spotkaniach byś głosu nie zabierał Amigo
0
Mordeczki, posiada ktoś z Was air frajera? Ja się zastanawiam właśnie nad takim urządzeniem, bo padła mi mikrofalówka.
https://www.mediaexpert.pl/agd-male/do-kuchni/frytownice/air-fryer-philips-na352-00-ovi-dual-basket?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA4rK8BhD7ARIsAFe5LXL0glvxIxzJz2KJAJecZZUomJTlcRpZVUGosxyxrqp-QQTcpZkOxQMaAiikEALw_wcB
Może polecicie coś do 1000 zł i dwukomorowe? Im większa pojemność i moc tym lepiej.
1
@Mezocyklon87 jak dla mnie każdy Ukrainiec który pracuje w Polsce powinien mieć niewielki procent odciągany żeby płacić na fundusz wojenny i wtedy Polska przekazuje te pieniądze. 5% z pensji, a nie że my ciągle wszystko finansujemy...
8
Ale ten klub to jest gówno.
1
Tego to chyba Mike Tyson uderzył. Hahahahahahahahah
0
Ma zejść z boiska to się przewrócił. Ha tfu na ten klub