clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk ale nie takie akcje już w historii były przerywane w geście fair play:D
24
Ja tam cały czas czuje niepokój, że sędzia cofnie te sytuację i anuluje nam bramkę a podyktuje karnego. XD
1
@Kapitan hawk też o tym pomyślałam. Tym bardziej, że oboje padli jak rażeni piorunem i mogło skończyć się różnie ale pretensji nie mam że strzelił, myślę, że większość by się tak zachowała
0
@Peniu ładnie, mi kupon na 4 stowki Borussia położyła...
48
Dobra przestańcie już o tych białych pokrakach pisać, co dostali od Nas na łeb 9 bramek w dwóch meczach a powinni ponad 10+ gdyby Wojtas na faje się nie śpieszył. Cieszmy się zwycięstwem, ROZKLAD JAZDY ZNANY
10
Wojtas mógł sobie leżeć siurkiem do góry w ciepłych krajach a wybrał emeryturę na wesoło. XD
2
@tbas była czerwień, na koniec meczu dla rezerwowego xd
0
@Coutinho007 a nie dostał ktoś na ławce rezerwowych?
10
W tym meczu to brakowało tylko żeby Lewy nie strzelił karnego, a bramkarz wyszedł z linii i powtórka. Chyba było już wszystko:D
0
@Peniu nie, nie. Po 1 połowie postawiłam, że wygramy jak było 3-1 dla Benfici. :D A Tobie co weszło?
0
@Peniu trzeba wierzyć. :)
25
Ale Wojtas to miał dziś rollercoaster, dwa błędy, Araujo mu ładuje samobója, potem ratuje nas 1 na 1 gdzie byłoby po meczu. XD
4
https://zapodaj.net/plik-eBGBQBmto2
Wiara czyni cuda! +300 zł, japa uśmiechnieta, wierzyłam w Was panowie!!! Dziękuję :D
0
Ale dramat, powinniśmy to wygrać. Tyle setek...
2
Kurła Wojtas mała rekompensata xD grajcie!!!!
1
Kurła dawajcie bo 3 dychy postawiłam xD
1
Hahahahahahahahahahahashha
2
Jednocześnie chce by ten mecz się skończył bo jest tragiczny, a z drugiej strony jestem mega ciekawa co jeszcze się odwali
3
To jeszcze jeden wylew, z trzy zmarnowane 100% i spanko
1
Trzeba zapisać ten mecz dla potomnych, bo nikt mi nie uwierzy
0
To teraz kolejny wylew w obronie i jedziemy od nowa
0
Czaicie, że mógłby być remis zaraz bo jest karny? XD
0
@Fourson klątwa madrycioków
1
Ciekawe kiedy Flick zrozumie, że bez Inigo nie ma grania wysoko, bo Araujo zanim poklei w głowie co się dzieje to jest kilka metrów za wszystkimi a młody Cubarsi nie wszystko ogarnie.
3
Ciekawe czy dziś znów pokaże się ten klasyczny i kultowy komentarz ,,po co myśmy z tym Realem wygrywali"
5
Mam wrażenie, że Araujo kompletnie nie wie co się dzieje. Inigo przy nim to profesor.
1
O, Araujo też dokłada cegiełkę hahahaha
2
Ten mecz to kuriozum xD poradnik jak nie grać w piłkę
16
Ale by se człowiek obejrzał taka Barce z Realem...
1
Wchodzi De Jong więc już w nic nie wierzę w tym meczu.