1

@Kapitan hawk ale nie takie akcje już w historii były przerywane w geście fair play:D

24

Ja tam cały czas czuje niepokój, że sędzia cofnie te sytuację i anuluje nam bramkę a podyktuje karnego. XD

1

@Kapitan hawk też o tym pomyślałam. Tym bardziej, że oboje padli jak rażeni piorunem i mogło skończyć się różnie ale pretensji nie mam że strzelił, myślę, że większość by się tak zachowała

0

@Peniu ładnie, mi kupon na 4 stowki Borussia położyła...

48

Dobra przestańcie już o tych białych pokrakach pisać, co dostali od Nas na łeb 9 bramek w dwóch meczach a powinni ponad 10+ gdyby Wojtas na faje się nie śpieszył. Cieszmy się zwycięstwem, ROZKLAD JAZDY ZNANY

10

Wojtas mógł sobie leżeć siurkiem do góry w ciepłych krajach a wybrał emeryturę na wesoło. XD

2

@tbas była czerwień, na koniec meczu dla rezerwowego xd

0

@Coutinho007 a nie dostał ktoś na ławce rezerwowych?

10

W tym meczu to brakowało tylko żeby Lewy nie strzelił karnego, a bramkarz wyszedł z linii i powtórka. Chyba było już wszystko:D

0

@Peniu nie, nie. Po 1 połowie postawiłam, że wygramy jak było 3-1 dla Benfici. :D A Tobie co weszło?

0

@Peniu trzeba wierzyć. :)

25

Ale Wojtas to miał dziś rollercoaster, dwa błędy, Araujo mu ładuje samobója, potem ratuje nas 1 na 1 gdzie byłoby po meczu. XD

4

https://zapodaj.net/plik-eBGBQBmto2

Wiara czyni cuda! +300 zł, japa uśmiechnieta, wierzyłam w Was panowie!!! Dziękuję :D

0

Ale dramat, powinniśmy to wygrać. Tyle setek...

2

Kurła Wojtas mała rekompensata xD grajcie!!!!

1

Kurła dawajcie bo 3 dychy postawiłam xD

1

Hahahahahahahahahahahashha

2

Jednocześnie chce by ten mecz się skończył bo jest tragiczny, a z drugiej strony jestem mega ciekawa co jeszcze się odwali

3

To jeszcze jeden wylew, z trzy zmarnowane 100% i spanko

1

Trzeba zapisać ten mecz dla potomnych, bo nikt mi nie uwierzy

0

To teraz kolejny wylew w obronie i jedziemy od nowa

0

Czaicie, że mógłby być remis zaraz bo jest karny? XD

0

@Fourson klątwa madrycioków

1

Ciekawe kiedy Flick zrozumie, że bez Inigo nie ma grania wysoko, bo Araujo zanim poklei w głowie co się dzieje to jest kilka metrów za wszystkimi a młody Cubarsi nie wszystko ogarnie.

3

Ciekawe czy dziś znów pokaże się ten klasyczny i kultowy komentarz ,,po co myśmy z tym Realem wygrywali"

5

Mam wrażenie, że Araujo kompletnie nie wie co się dzieje. Inigo przy nim to profesor.

1

O, Araujo też dokłada cegiełkę hahahaha

2

Ten mecz to kuriozum xD poradnik jak nie grać w piłkę

16

Ale by se człowiek obejrzał taka Barce z Realem...

1

Wchodzi De Jong więc już w nic nie wierzę w tym meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?